Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

Cinsel Sağlık Genel Sağlığında Bir Parçasıdır

Cinsel Sağlık Genel Sağlığında Bir Parçasıdır

Cinsel Sağlık Genel Sağlığında Bir Parçasıdır

CİNSEL SAĞLIĞINIZ GENEL SAĞLIĞINIZIN DA ÖNEMLİ BİR PARÇASI. CİNSEL ANLAMDA DOYGUNLUĞA ULAŞMIŞ OLMAK BİZE POZİTİF BİR YAŞAM VADEDİYOR. AĞRISIZ VE CERRAHİ OLMAYAN VAJİNAL SIKILAŞTIRMA TEDAVİSİ HAKKINDAKİ SORULARIMIZI MEDİKAL ESTETİK HEKİMİ DR. NÜKET EROĞLU CEVAPLIYOR.
Viveve Vajinal Radyofrekans nedir?
‘Viveve teknolojisi’ vajina içine uygulann FD onaylı özel bir radyofrekans tekniğidir. Buna bağlı olarak sonuç garantilidir. Yalnızca tek bir seansta vajinal daralma sağlanır. Böylelikle kadınların cinsel problemlerinin başında yer alan ‘orgazm olamama’ sorunu çözülür; orgazm süresi ve kalitesi artar.
Vajina kanalına uygulanMIŞ radyofrekans işlemi ortalama 45 dakika kadar süren, uygulaması son derece basit ve ağrısız bir işlemdir. Bu neden sayesinde anestezi gerektirmez, işlem sırasında enjeksiyon, kesi veya herhangi bir cerrahi işlem yapılmaz. Vajinayı açan speklum kullanımına gerek yoktur. Bu da konfor yönünden önemli bir avantajdır.
Son derece güvenilir bir yöntemdir; ağrı, kızarıklık, yanık, enfeksiyon vb. gibi yan etki ihtimali yoktur. Tamamen yan etkisizdir. Uygulama sonrası istirahate gerek yoktur; gündelik hayata hemen dönülebilir, işlemin etkinliği için tek seans uygulaması yeterlidir; sonuç kalıcıdır.
Hangi amaçla yapılmaktadır?
‘Viveve teknolojisi’ vajina içine uygulanan FDI onaylı özel bir radyofrekans tekniğidir. Bununla birlikte bağlı olarak sonuç garantilidir. Yalnızca tek bir seansta vajinal daralma sağlanır. Böylelikle kadınların cinsel problemlerinden en başında yer alan ‘orgazm olamama’ sorunu çözülür; orgazm süresi ve kalitesi artar.
Vajina kanalına uygulanan radyofrkans işlemi ortalama 45dakika kadar süren, uygulaması son derece basit ve ağrısız bir işlemdir. Bu nedenle anstezi gerektirmez, işlem sırasında enjeksiyon, kesi veya herhangi bir cerrahi işlem yapılmaz. Vajnayı açan spekulum kullanımına gerek yoktur. Bu da konfor yönünden önemli bir avantajdır.
Son derece güvenilir bir yöntemdir; ağrı, kızarıklık, yanık, enfeksiyon vb. gibi yan etki ihtimali yoktur. Tamamen yan etkisizdir. Uygulama sonrası istirahate gerek yoktur; gündelik hayata hemen dönülebilir, işlemin etkinliği için tek seans uygulanması yeterlidir ve sonuç kalıcıdır.
Hangi amaçla yapılır?
Viveve Vajinal Radyofrekans, vajina girişini sıklaştırmak amacıyla uygulanır. Vajinal sıkılaşma ve kalnlaşma ile kadın ve erkekte cinsel tatmin artar. Cinsel ilişki sırasında kadının ve erkeğin birbirini daha yoğun hissetmesni sağlar, cinsel hazzı arttırır; orgazmı kolaylaştırır, derinleştirir ve uzatır. Seks çok daha anlamlı olur. Doğum sonrası kaybedilen duygularda geri gelir. Cinsel mutluluğun artması, birliktelikleri monotonlaşmış ve birbirinden uzaklaşmış olan çiftlerin aşkının güçlenmesini sağlar ve çiftlerin bağlarının kopmasını engeller.Viveve Vajinal Radyofrekans nasıl yapılmaktadır?
Viveve Vajinal Radyofrekans tekniğinde hedef, introitustür (vajina girişi anlamına gelir; kızlık zarının hemen arkasındaki iki santimlik kısımdır). Burası cinsel hazzı sağlayan sinir uçlarının en yoğun olduğu yerlerdir. Klitoris ve Y noktası olark bilinen iki önemli zevk organı buradadır. Uygulama son derece basittir. Kullanılan başlıklar diş fırçası ebatlarında ve kişiye özeldir. Spekulum kullanılmadan kolayca yapılabildiği için hiçbir rahatsızlık ve acı duyulmaz, işlemin regl olunmayan bir dönemde yapılması doğru olur. Viveve teknolojisi ile 90 Jul/cm2 gücünde verilen monopolar radyofrkans, vajina mukozasında 4-5 mm kadar derine inebilir. Tam beş tur, 360 derece döndürüldükten sonra işlem sonlandırılır. Bu bölgede yer alan fibroblast hücrelerinin uyarılması ile yeni kolajen oluşumu sağlanır. Kolajenin artışıyla vajina sıkılaşırve kalınlaşır. Maksimum sonuca 30 ila 90 gün arasında ulaşılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.