Bilgilihocam

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Erkeği kendine bağlamanın yolları konusunda her kadının kendine göre yöntemleri vardır elbet. Ancak bir organizma olarak erkeği kendinize bağlamak için sizlere şaşmaz gerçeklerden bahsedeceğiz. Erkeğin sizin için çıldırması, adeta sizin için delirmesi için yapacaklarınız o kadar da zor şeyler değil. Nasıl mı? Dinleyin Şimdi:

Hep Size Aç Olmalı

Duyularınızı kesinlikle uç noktalara taşımayacaksınız. Ne demek istedik şimdi? Yani elinizi açık oynamanız erkeğe dizginleri kaptırmanızla sonuçlanır. Sizi elde eden biri için sıradan olmak istemezsiniz değil mi? Erkeğe her istediği konuda doyum yaşatmamalısınız. Hep size aç olmalı. Sizi aramalı hayal etmeli. Hani kadınlar sürekli aranmak ve erkekler tarafında sürekli ilgi görmek isterler ya. Böylesi durumda sizin için çıldırmaması için bir neden olmayacaktır. Adeta varlığı ile yokluğu arasında hiçbir fark olmadığını hissettireceksiniz onlara. Sürekli sizin tarafınızda önemsenmek isteyecek ve bu tarafı hep eksik olacak.  Örneğin İstediği zaman sevişemeyeceğini bilmeli.

Hayatınız Ondan İbaret Olmasın

Tüm dünyanızın bir erkekten ibaret olmadığını ve kendinize göre uğraşlarınız olduğunu ona hissettirin. Sosyal ortamlarda diğer erkeklerle davranışlarınızda birine ait kadın profili çizmeyin. Erkek sizin kendi yanında daha mutlu olmanız için sürekli çabalamalı . Hep onu tercih etmeniz için adeta yalvarmalı. Tüm zamanınızın pek azını ona ayırarak bu konuda başarılı olmanız hiç değişmez bir kuraldır.

Biraz Bencil Olun

Makyajınıza ayırdığınız vakitten fazlasını erkeğe ayırmazsanız onu köleniz haline getirirsiniz. Sürekli sizinle olmanın yollarını arar. Sizi mutlu edebilmek ve ilginizi çekebilmek amacıyla çeşitli çeşitli sürprizler hazırlar. Bu şekilde, erkek, onu taktir etmeniz ve onun diğerlerinden farklı olduğunu söylemeniz için neredeyse canını bile verebilecek boyuta gelir. Bu o kadar da zor olmasa gerek değil mi?. Başta söylemiştik. İlişkinizi uç noktalara taşımayın diye denge ucunu kendinizden tarafa doğru kaydırarak biraz bencil olmanızın çok faydalarını göreceksiniz.

 

Cinsellikte Aceleci Olmayın

Erkeğin aradığı tatmin ve duygusallığın ötesindeki cinsellikte aceleci olmamalısınız. Onun en büyük başarısı ancak sizi dudaklarınızdan kısa bir süre öpmek olmalı. Hatta bu esnada çekingen tavırlarınızla onu azıcık itmeniz demek sizin için yapamayacağı şeyin olmamasına neden olur. Kolay bir kız yada kolay bir kadın olmamak lazımdır. Herkes bilir: insanlar yasak olan şeylere ve zor elde ettikleri şeylere sürekli ilgi duyarlar. Bu yüzden ancak sizinle evlendiğinde sizi tamamen elde edeceğini bilen bir erkeğiniz varsa;

Mutlaka sizinle o anı sürekli yaşamak için evlenmek isteyecek. Bu konuda hiçbir şeyin ona engel olmasına izin vermeyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.