Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

Fantezi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler

Fantezi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler

Fantezi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler

Fantezi, bayanların ya da erkeklerin cinsel ilişkiden zevk almak ya da orgazm olabilmek için hayal ettikleri, düşledikleri olgulara denir. Bunlar her bayan için farklı olabileceği gibi erkeler için de farklı olabilir. Partnerinizle birlikte daha zevkli bir cinsel hayatınız olun istiyorsanız, fantezi kurma yeteneğinizi genişletmek için öneriler nelerdir bir göz atmanızda fayda var;

  • Bir fantezinin içinde hikâye olmasına gerek yoktur. Çeşitli hayaller veya küçük olgular da sizin için bir anlam ifade edebilir. Örneğin; bir bakış, bir dokunuş, bir öpücük ya da sevdiğiniz birinin yüzü sizi hareketlendirebilir.
  • Hem erkekler hem de bayanlar yalnızca cinsel şeylerden hoşlanmayabilir. Sizi cinsel anlamda hareketlendirecek olan şey bazen romantik bir ortam ya da duygu yoğunluğu olabilir. Özlediğiniz birinin size dokunduğunu düşünmek, size sarıldığını hayal etmek ya da birinin size dokunmasına şaşırmak, cinsel isteğinizi artırabilir.
  • Fantezi yaratmak için küçük ayrıntılar çok önemlidir. Sizin için önemli olan ve değer taşıyan şeyleri belirleyin. Örneğin; kadınların en çok ilgi duydukları şeyler ilişki sırasında partnerlerinin çok fazla uyarıldığını ve onların isteklerinin çok olduğunu düşünmektir. Bununla birlikte partnerlerinin onlarla ilgilenmesi ve bayanların zevk alması için her şeyin partnerleri tarafından yapılması da bayanlar için önemli olabilir.
  • Partnerinin orgazm olurken nasıl göründüğü ya da farklı bir ortamda ilişkiye girdiğinizi düşünmek de fantezinizi geliştirebilir.
  • Seks sırasında küçük dokunuşlar ile partnerinizi heyecanlandırdığınızı ve sizi daha çok istediğini düşünmek de başka bir ip ucudur.
  • Bazen kendi kendine seks yaptığınızı düşünmek ya da ilişki sorasında izlediğiniz bir porno filmi hayal etmek de sizi heyecanlandırabilir.
  • Fanteziyle birlikte duygulara odaklanma egzersizi de yapabilirsiniz. Örneğin; kalçanızda meydana gelen hislere konsantre olabilir, partnerinizin dokunuşlarını veya öpücüklerini vücudunuzda hissedebilir ve kendi vücudunuza dokunabilirsiniz.
  • Yukarıda saydığımız önerileri birkaç defa denedikten sonra, fantezilerden zevk almaya başlayacak ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Zaman içinde fantezi kurma yeteneğiniz daha fazla gelişecek ve bunu daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bu sayede ilişkilerinizden çok daha fazla zevk alacak ve monotonluktan kurtulacaksınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.