• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Açık Öğretim

I
arkadaslar her yıl en fazla 2 dersten kalan bır ust sınıfa gecıyorpeki 4cu sınıfta fınalde 2 dersten kalırsak dıplomayı vereceklermıyoksa onlarıda gecmek zorundamıyız
Cevaplar
0
Görüntüleme
145
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ExternalClass EChmmessage P padding:0px; ExternalClass bodyEChmmessage fontsize:10pt;fontfamily:Verdana; Öncelikle merhablarbılgısayar eml ögrencısıyım liseden tastıkname ile acık ögretime yazıldım 2 sınıftanBenim sorum şu 5tane dersden girmem gerekıyordu yuz yuze egıtımde,ama 3dersden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar İKTİSADA GIRIŞ , HUKUKA ANTRE , GENEL İŞLETME , GENEL MUHASEBE derslerinin özetlerivarsa paylaşabilirmisinizşimdiden çok teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ArkadasLar acıköqretim 20052008 yıLLarı arasındaki finaL soruLarını ve cevapLarını birisi upLoad edebiLir mi cok acil Lazım Lütfen! Simdiden tesekkürler!!
Cevaplar
0
Görüntüleme
115
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar arasınav sonuçların bunlar 1 derslik maliye okuyorum hangi dersten geçtim hangisinden kaldım hiç bilmiyorum aydınlatın plss 1001 GENEL MUHASEBE 63 1002 GENEL İŞLETME 69 1003 DAVRANIŞ BİLİMLERİNE ANTRE 57 1005 İKTİSADA ANTRE 50 1007 GENEL MATEMATİK 77 1099 ESAS DATA...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Benim şuana kadar 2 girişim sınavlara Kaçıncı sınıfım lise 1miyim yahut 2mi ? 4 yıllık seçtim ve kaçıncı sınıfta olduğumu bilmiyorum Haberdar Olan varsa yardımları bekliyorum Repleri yolluyorum
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar 4 takvim hangi bölümler var açıköğretimde bi arkadaşla muhabbet ederken sölemişti açık öğretimde bu sene ''Türkçe Öğretmenliği'' açılmışş diyee Arkadaşlar TM öğrencisiyim ve Açıköğretimde hangi bölümler var kutup okuyacağımız 4 takvim bölümler nelerdir ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
babam lisans tamamlama yapıyor ama sorularını bulamıyorum yanı buluyorum ama media playerda acılıyor böylece sacmakı bunun word dosyası seklınde olanı yok mu niçin zorlastırıyorlar
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arklar benım bılmek istedıgım bi kaç soru war: ben mesela mayısın sonundakı fınallerden 4 dersten kalırsam yanı 50 nın aşağı olursa derslik tekrarımı yapıyorum butunmeye girmeden bir takım arkadaslarım mayıs fınallerınden sonradan 2 dersten artı oldumu kalıyorsun dedıler bilgilendırırmısınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
aof final sinavı ne zman
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhabalar, Mesleki Açıkögretim Lisesi mezunuyum, bu sene ÖSYM'ye kaydımı yaptırdım Olurda sınavda tatmin edici puan alamayıp istediğim bölümü kazanamazsam, sınavsız geçiş ile iki yıllık bir üniversiteye kayıt elde etmek istiyorum Hangi üniversitelere tescil yaptırabilirim Lütfen tecrübesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
88
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar aöf'nin çıkmış final sorularının cevap anahtarlarını bulamıyorum sadece 0607 cevapları çıkıyor bulabilen varsa asistan olabilir mi şimdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar biliyorum çoğunuz var diye girdi lakin ben elinde olan arkadaşlar dan rica ediyorum ben işletme 1sınıf öğrencisiyim ve önümüzdeki imtihan için eski çıkmış imtihan sorularını istiyorum saygılarımla
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben iş lisesi mezunuyum, kendi birim ögretmenligimi bakımlı bir şekilde almama ragmen il dışarıya oldugu için okumuyorum açıkögretimden bikaç birim düşünüyorum şimdi ben meslek lisesi mezunu olarak kendi alanım dışarıya birim tercih ettigimde katsayı uygulması var açıkögretimdenden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Soru Yanıt şeklinde hazırlanmış fazla yardımcı bir kaynakŞifresizdir Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar düz lise mezunuyum aöf radyoloji yazdım sınırsız öğrenci girebiliyomuş,öneren var mı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ben teknik lisesi mezunuyumkonya selçuk üniversitesi teknik bilimler 2 yıllık geçiş yaptım1sınıfı geçtim2sınıfın 2döneminde okula gitmedimvede harcı yatırmadımvede okula gidebilirmiyim geriaskerlik gelirmi??? şu anda yanıt
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ARKADSLAR CIKMIS SORULARDAN AKLIMDA OLANLARI PAYLAŞIYORMSIZDE AKLINIZA GELENLERI BU BAŞLIK ALTINDA PAYLASINIZ LUTFEN 3 SINIF TÜRK SİYASAL YAŞAMSAL FİNAL SORULARI: SORU: Ordunun hür secımlerle işbasına gelen hukumet ve onun sıyası kararları uzerınde,devletın temel ve daimi cıkarlarını temsıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bilanço yu 2ve 4 yaptım kar zarar sorusu +15000 kar sermaye payı sorusuna 40bin hisse senedi reiskontu yaptım muhasebe kavramlarından özün önceliği kavramı olacaktı çıkarılmış tahviller yevmiye kaydı sorusu banka mevduat hesabına para ödemesi maliyet sorusu vardı tekrar 13000 yaptım kasa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Reviews
0
iltasyazilim
I