Amatör Aşk Şiirleri

En Güzel Aşk Sevgi Özlem Kendi Kaleminizden
Atatürk'ün Egemenlik Şartsız Milletindir Sözünün Anlamı Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir Sözünün açıklaması Bağımsızlık Kayıtsız Şartsız Milletindir ne çağrıda bulunmak Egemenlik Şartsız Milletindir Mustafa Kemal Atatürk, kurduğu cumhuriyetin, ahali egemenliğine dayalı olduğunu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
148
israf ile ilgili güzel sözler Dinimizde israf okadar önemlidir ama israf hakkında bir fazla söz söylenmiştir Bu sebeple Ulu rabbimiz Rabbimiz uyarır: ??? ????? ????? ??????? ??????????? ????? ????? ???????? ???????? ???????????? ????? ??????????? ??????? ??? ??????? ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
En gülünç hacivat ve karagöz diyalogları Ramazan Geldi! Hacivat : Yar Bana Bir Eğlenceeee! Karagözüm Telaş Çık Pencereyeee Karagöz : Ne Bağırıyorsun Hacı Cav Cav Kulağımın Dibinde Hacivat : Sevgili Karagözüm 11 Ayın Sultanı Ramazan Geldi Ne Hoş, Ne Bolluk Karagöz : Nee! Sultan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Düşünürlerden Aşk İle İlgili Sözler Meşhur düşünürlerin Aşk üstüne söyledikleri fazla hoş sözlerrr Ve aşk; o omzuna yattığında, rahatsız olmasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır Bukowski Aşk, Masraflarla Çevrilmiş Bir Duygu Okyanusudur LORD DEWAR Ask köprü kurmaktir Insanlar köprü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
Günaydın mesajları aşk http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlariask5ad0cd2148af9 Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Günaydınlar aşkım… Sen başıma gelen en tatlı belasın Bundan sonraki sabahları benimle uyanman...
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
Ağaçları korumak ile ilgili sözler Insanlar ağaca beşikten mezara karşı muhtaçtır Ağaçlı köyü su baskını basmaz Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler Ağaç dikmek yok, büyütmek sorundur Yaş kesen baş keser Ağaç kökünden yıkılır (Türk özdeyiş) Ormanlar ülkemizin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Hoşgeldin bebek sözleri Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden acınacak şey, sevgi ve hürmet eksik olmaz inşallah Kendinize iyi bakın canlarım Gözlerini dünyamıza ilk önce açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli anne ve babasına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
Uzun Aşk Sözleri En Hoş Uzun Aşk Sözleri Duygular vardır anlatılamayansevgiler vardır kelimelere sığmayan Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatanyollar vardır aşılması şiddet olan Kalpler vardır acılarla parçalanan, ve insanlar vardır hiç unutulmayan Sanma beni sevipte bırakanlardan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı Hoşgeldin ailenle beraber dinç ve mutlu bir hayat geçirmeni dileriz Kardeşim sizinde gözünüz açık fikirli ALLAH analı babalı büyütmeyi nasib eylesin Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmeyi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
70
Yılbaşı ile ilgili şiirler kısa http:forumbilgilihocamcomforumimagesyilbasiileilgilisiirler2kitalik5ad0cd0e11e6c Yeni Yıl Böylece çok şey değil Yeni yıldan beklediğim Katta, yatta, arabada Para pulda da gözüm değil Talih oyunları: Piyango Toto loto çıkmasın, istemem At yarışı zaten...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
Atatürkün Akla ve Bilime Verdiği Tartma *Bu dünyada her şey insan kafasından çıkar Bir insan başının ifade etmeyeceği hiçbir şeyi düşünemiyorum İnsanların hayatına, faaliyetine başat olan kuvvet, yaratma buluş yeteneğidir 1930 *Ülkemizin en bayındır, en latif , en hoş yerlerini üç...
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
Ağaç İle İlgili Güzel Veciz Sözler, Ağaç Bir kimse bir ağaç dikerse Allah, o ağacın meyvesi dek o kimseye sevap yazan HzMuhammed İyi bir ağaca sarılan, gölgesiz kalmazCervantes Ağaçların, çiçekler gözü, kuşlar dilidirCenap Şehabettin Ağaç, meyvasından bilinir, yaprağından yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
2019 Günaydın mesajları resimli Ne pozitif ne yetkisiz bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim… Ne fazla özlemişiz, dostlar merhaba rahat içindeki… Kalp de mutluluk, sıkıntılı olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar baki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
yeni yıl mesajları resimli paylaş 2019 ? Yeni yılını bütün yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim ? Dün rüya yarın hayaldir Rüyayı mutlu, hayali ümitli yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
60
iyi geceler mesajı sevgiliye Sevdiğiniz kişiye gece yatmadan önce bir iyi geceler mesajı atmak istiyor fakat en güzel mesajı seçemiyorsanız o zaman sizin için hazırladığımız iyi geceler mesajı sevgiliye konusunu incelemenizi tavsiye ederiz Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Günaydın mesajları facebook 2019 http:forumbilgilihocamcomforumimages2019gunaydinmesajlarifacebook5ad0ccbd5a610 Gönlünüze ay doğsun, Ay’la hicran soğusun, nefesiniz dinç, ömrünüz huzurlu olsun, Allah’ın selamı üstünüze olsun Günaydın, ağaran gün, günaydın sevinç, günaydın sonsuz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
65
2019 Günaydın mesajları arkadaşa http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlariarkadasa20195ad0ccb2ab254 Herkese mutlu sabahlar diliyorum Şanslı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle… Günaydın borç aldığım mutluluklar günü gelip ödediklerim zemherim, palavracı cemrelerim benim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
2019 yeni yıl resimli mesajları 2019 Yılı sona ermek üzere ve 2019 yılına fazla eksik bir zaman kaldı Yeni bir yıla girerken Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hıç bitmeyeceği, sıhhat, mutluluk ve başarı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
68
iyi geceler mesajı manalı Huzur doymuş yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın Seni seviyorum İyi Geceler herşeyim Herşey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var...
Cevaplar
0
Görüntüleme
80
yeni yıl manileri sözleri il il TOKAT Tütünle kazdım kuyu Niksar’da ayvaz suyu Yeni yılda dolabı Doldur Tokat kebabı MALATYA Kayısıdır diyarım Battal Kervan sarayım Eski yıldan ayrılıp Yenisine varayım MANİSA Spilden esen yeller Mesir macunu yerler Tarzanların diyarı Mutlu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
68