• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Amatör Aşk Şiirleri

En Güzel Aşk Sevgi Özlem Kendi Kaleminizden
I
Hz Ali'nin Söylediği Hikmetli Söz Hz Ali Şöyle Diyor; Asla Sahip olmadığın şeyler İçin üzülme Kısmetinde varsa, onlar seni bulur zamanı gelince her şey gelip geçici Eyy gönül bak hemen şimdi aldığın nefes bile geldi geçti Rabbim kalan ömrümüzü geçen Ömrümüzden daha hayırlı etsin *
Cevaplar
1
Görüntüleme
105
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
I
Fatih Sultan Mehmet Han İstanbul kuşatmasındaki sözleri http:forumbilgilihocamcomforumimagesfatihsultanmehmethanistanbulkusatmasindakisozleri5ad0ca710531d Ey fedâkâr ihtiyarlar! Ey kahraman delikanlılar! Bu büyük fetihlerin kolaylıkla ve sırf lafla gerçekleştirilmediğini mükemmel...
Cevaplar
1
Görüntüleme
83
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
YALAN DA OLSA Kelam eyle varsın gerçek olmasın Sen seviyorum de yalan da olsa Söyleyecek başka sözün kalmasın Sen seviyorum de yalan da olsa Güller mi dalında solmadı sanki Ecel mi kapıyı çalmadı sanki Hangi gerçek yalan olmadı sanki Sen seviyorum de yalan da olsa Seden gelir geri sana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
HÜRRİYET BAKLAVASI Bir tatlı yapalım mı alıp dolaptan tası Dikkatlice kıralım üç umut yumurtası Yeşil güven serpelim katların arasına Hepsi gerekli bize bakmayın sırasına Kalbi yumuşatmaya bir bardak şefkat yağı Merhamet de katılsa iyi olur bayağı En beyaz tarafından biraz bereket unu Hiç...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesi Kokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümün XXX Akşam olur herkes döner evine Can kurban inan ki benim köyüme Gülabi'nin torunları derler bizlere Özü başkadır benim köyümün XXX Yeşil yeşil meşeleri var...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
MEMLEKET İSTERİM Memleket isterim Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun; Kuşların çiçeklerin diyarı olsun. Memleket isterim Ne başta dert, ne gönülde hasret olsun; Kardeş kavgasına bir nihayet olsun. Memleket isterim Ne zengin fakir, ne sen ben farkı olsun; Kış günü herkesin evi barkı olsun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
ANNE Kan ter içinde gece Kan ter içinde her yanım Her yanım bu gece vurgun içinde Kurşun yemişim, sürgün yemişim Bu sana ilk gelişim Vur emriyle düşmüşüm kapına Düşmüşüm kucağına, bu yara sıcak ana Yok elimde bir demet menekşe Yok elimde sevdiğin gül şekeri Yok işte sana bir şey Bilmem ki ne...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Reviews
0
Ferşat_Karadeniz
Ferşat_Karadeniz
I
Atatürk'ün Egemenlik Şartsız Milletindir Sözünün Anlamı Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir Sözünün açıklaması Bağımsızlık Kayıtsız Şartsız Milletindir ne çağrıda bulunmak Egemenlik Şartsız Milletindir Mustafa Kemal Atatürk, kurduğu cumhuriyetin, ahali egemenliğine dayalı olduğunu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
173
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
israf ile ilgili güzel sözler Dinimizde israf okadar önemlidir ama israf hakkında bir fazla söz söylenmiştir Bu sebeple Ulu rabbimiz Rabbimiz uyarır: ??? ????? ????? ??????? ??????????? ????? ????? ???????? ???????? ???????????? ????? ??????????? ??????? ??? ??????? ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
En gülünç hacivat ve karagöz diyalogları Ramazan Geldi! Hacivat : Yar Bana Bir Eğlenceeee! Karagözüm Telaş Çık Pencereyeee Karagöz : Ne Bağırıyorsun Hacı Cav Cav Kulağımın Dibinde Hacivat : Sevgili Karagözüm 11 Ayın Sultanı Ramazan Geldi Ne Hoş, Ne Bolluk Karagöz : Nee! Sultan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
151
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Düşünürlerden Aşk İle İlgili Sözler Meşhur düşünürlerin Aşk üstüne söyledikleri fazla hoş sözlerrr Ve aşk; o omzuna yattığında, rahatsız olmasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır Bukowski Aşk, Masraflarla Çevrilmiş Bir Duygu Okyanusudur LORD DEWAR Ask köprü kurmaktir Insanlar köprü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Günaydın mesajları aşk http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlariask5ad0cd2148af9 Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Günaydınlar aşkım… Sen başıma gelen en tatlı belasın Bundan sonraki sabahları benimle uyanman...
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ağaçları korumak ile ilgili sözler Insanlar ağaca beşikten mezara karşı muhtaçtır Ağaçlı köyü su baskını basmaz Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler Ağaç dikmek yok, büyütmek sorundur Yaş kesen baş keser Ağaç kökünden yıkılır (Türk özdeyiş) Ormanlar ülkemizin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
119
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Hoşgeldin bebek sözleri Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden acınacak şey, sevgi ve hürmet eksik olmaz inşallah Kendinize iyi bakın canlarım Gözlerini dünyamıza ilk önce açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli anne ve babasına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Uzun Aşk Sözleri En Hoş Uzun Aşk Sözleri Duygular vardır anlatılamayansevgiler vardır kelimelere sığmayan Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatanyollar vardır aşılması şiddet olan Kalpler vardır acılarla parçalanan, ve insanlar vardır hiç unutulmayan Sanma beni sevipte bırakanlardan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı Hoşgeldin ailenle beraber dinç ve mutlu bir hayat geçirmeni dileriz Kardeşim sizinde gözünüz açık fikirli ALLAH analı babalı büyütmeyi nasib eylesin Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmeyi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Yılbaşı ile ilgili şiirler kısa http:forumbilgilihocamcomforumimagesyilbasiileilgilisiirler2kitalik5ad0cd0e11e6c Yeni Yıl Böylece çok şey değil Yeni yıldan beklediğim Katta, yatta, arabada Para pulda da gözüm değil Talih oyunları: Piyango Toto loto çıkmasın, istemem At yarışı zaten...
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Atatürkün Akla ve Bilime Verdiği Tartma *Bu dünyada her şey insan kafasından çıkar Bir insan başının ifade etmeyeceği hiçbir şeyi düşünemiyorum İnsanların hayatına, faaliyetine başat olan kuvvet, yaratma buluş yeteneğidir 1930 *Ülkemizin en bayındır, en latif , en hoş yerlerini üç...
Cevaplar
0
Görüntüleme
88
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ağaç İle İlgili Güzel Veciz Sözler, Ağaç Bir kimse bir ağaç dikerse Allah, o ağacın meyvesi dek o kimseye sevap yazan HzMuhammed İyi bir ağaca sarılan, gölgesiz kalmazCervantes Ağaçların, çiçekler gözü, kuşlar dilidirCenap Şehabettin Ağaç, meyvasından bilinir, yaprağından yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
2019 Günaydın mesajları resimli Ne pozitif ne yetkisiz bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim… Ne fazla özlemişiz, dostlar merhaba rahat içindeki… Kalp de mutluluk, sıkıntılı olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar baki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
Reviews
0
iltasyazilim
I