• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Askeri MYO

I
Selamın aleyküm beyler jamyo hakkında yardım istiyorum puanım 190Okul puanı olarakta 50 puan falan gelicek jamyo nasl kayıt yaptırılır mezun oluncamı yoksa haziranda mezun olucam o zaman mı ön kayıt yaptırmam gerekiyor lütfen bilgi verin
Cevaplar
0
Görüntüleme
138
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ön kayıt yaptırdım bu puanla hangisi gelir yardım çok merak ediyorum ygs 1 190, ygs 2 194, ygs3 170, ygs6 190,
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ağlıyorum duvarlara vuruyorum kilo vermeye de başladım napım devam mı edim kilo vermeye yoksa her şey bittimi ? ygs1 190 ygs2 194 ygs 3 170 ygs 4 158 ygs 5 178 ygs 6 180 düz liseyim
Cevaplar
0
Görüntüleme
141
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar ben açık liseden okuyorum liseyi bitirdikten sonra damyo girme şansım varmı açıktan almıyolar diye duydum doğrumudur birde benim albay tanışım var onun yararı olurmu yada olmuyorsa 2 yıllık bir üniversiteden sonra deniz astsubayı olma şansım varmı lütfen yardım etseniz kafam...
Cevaplar
0
Görüntüleme
139
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ben kara veya hava istiyorum sizce bu puana ikiside olur mu ve son olarak Gata astsubay tam olarak işi nedir?
Cevaplar
0
Görüntüleme
155
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar 1 cm eksik olanı direk eliyorlar mı ? Yoksa sorun cıkarmıyorlar mı ? Gecen sene gıren felan arkadaslar bi cevaplarmısınız ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
150
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Selam arkadaşlar gözüm 050 025 katarakt var bu sıkıntı olurmu saglıkta sizcE? cevaplarınızı bkliyorum simdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
174
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
yokmudur bunun bir çaresi arakdaşlar
Cevaplar
0
Görüntüleme
141
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
soru başlıktaki gibidir puanlarımda bu 2 sinede yeterlimidir
Cevaplar
0
Görüntüleme
149
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ayrıca Polisliğede başvurbilirmiyim puanım yeter biliyorum ama hem astsubaylık hemde polislık başvurabılırmyıım
Cevaplar
0
Görüntüleme
153
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Böyle birşey dıyorlar dogrumu bu tek bir mulakata girip hangisi tutarsa ona gıdıyorsun dıyorlar?
Cevaplar
0
Görüntüleme
149
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kardeşim bana facebook adresini verirmisn seninle detaylı gorusmemız lazım
Cevaplar
0
Görüntüleme
148
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar şu yukarıda saydıkllarım ve onların dışındaki askerlikle alakalı bölümlere nasıl başvuru yapacam başvuruları başladımı? hava harp kara harpdeniz harp ne varsa yollarmısınız linkini bamya varsa bamyayıda yollayın
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bunlar hangi ilde yapılıyor jamyo ankarada bılıyorumda damyo nerede yalovamı ankaramı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
155
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar kamyo hamyo damyo jamyo gata sırasıyla mülakat yerleri nerede? ve bu mülakatlar aynı zamanda mı olacak?
Cevaplar
0
Görüntüleme
142
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kara ve gata için: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Hava için: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Deniz için: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız...
Cevaplar
0
Görüntüleme
134
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
soru başlıktaki gibidir myo kaydım var jamyo yada damyo kesinleşmeden kaydımı aldırmıcam diplomanın onaylı örneği başvuru ve sonrası için yeterlimidir kesin kayıtta okuldan kaydımı aldırırım zaten orda sorun olmaz
Cevaplar
0
Görüntüleme
142
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar 190 cm uzun atlamayı yapmasak ötekileri yapsak kabul oluyormu boy kısa olduğu için imkanı yok geçemem onu
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Jamyodan mezun olduğumda direk piyademi olacağım yoksa başka sınıflarda varmı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
150
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben henüz 14 yaşındayım ALS ye hazırlanıyorum fakat ben 2 ay önce sigara iciyordum ama sık değildi arkadaş ortamında cahillik ama özenerek giriştim askeri liseye girmemde sigara yakarmı beni kesin bilgisi olan lütfen bi cevap yazarsa sevinirim arkadaşlar yani sade bu sorunum var
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I