Askeri MYO

I
Selamın aleyküm beyler jamyo hakkında yardım istiyorum puanım 190Okul puanı olarakta 50 puan falan gelicek jamyo nasl kayıt yaptırılır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
iltasyazilim
I
I
ön kayıt yaptırdım bu puanla hangisi gelir yardım çok merak ediyorum ygs 1 190, ygs 2 194, ygs3 170, ygs6 190,
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
iltasyazilim
I
I
ağlıyorum duvarlara vuruyorum kilo vermeye de başladım napım devam mı edim kilo vermeye yoksa her şey bittimi ? ygs1 190 ygs2 194 ygs 3...
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar ben açık liseden okuyorum liseyi bitirdikten sonra damyo girme şansım varmı açıktan almıyolar diye duydum doğrumudur...
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
iltasyazilim
I
I
Ben kara veya hava istiyorum sizce bu puana ikiside olur mu ve son olarak Gata astsubay tam olarak işi nedir?
Cevaplar
0
Görüntüleme
125
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar 1 cm eksik olanı direk eliyorlar mı ? Yoksa sorun cıkarmıyorlar mı ? Gecen sene gıren felan arkadaslar bi cevaplarmısınız ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
iltasyazilim
I
I
Selam arkadaşlar gözüm 050 025 katarakt var bu sıkıntı olurmu saglıkta sizcE? cevaplarınızı bkliyorum simdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
146
iltasyazilim
I
I
yokmudur bunun bir çaresi arakdaşlar
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
iltasyazilim
I
I
soru başlıktaki gibidir puanlarımda bu 2 sinede yeterlimidir
Cevaplar
0
Görüntüleme
124
iltasyazilim
I
I
Ayrıca Polisliğede başvurbilirmiyim puanım yeter biliyorum ama hem astsubaylık hemde polislık başvurabılırmyıım
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
iltasyazilim
I
I
Böyle birşey dıyorlar dogrumu bu tek bir mulakata girip hangisi tutarsa ona gıdıyorsun dıyorlar?
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
iltasyazilim
I
I
Kardeşim bana facebook adresini verirmisn seninle detaylı gorusmemız lazım
Cevaplar
0
Görüntüleme
119
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar şu yukarıda saydıkllarım ve onların dışındaki askerlikle alakalı bölümlere nasıl başvuru yapacam başvuruları başladımı? hava...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
iltasyazilim
I
I
bunlar hangi ilde yapılıyor jamyo ankarada bılıyorumda damyo nerede yalovamı ankaramı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar kamyo hamyo damyo jamyo gata sırasıyla mülakat yerleri nerede? ve bu mülakatlar aynı zamanda mı olacak?
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
iltasyazilim
I
I
Kara ve gata için: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Hava için: Linkleri sadece kayıtlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
iltasyazilim
I
I
soru başlıktaki gibidir myo kaydım var jamyo yada damyo kesinleşmeden kaydımı aldırmıcam diplomanın onaylı örneği başvuru ve sonrası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar 190 cm uzun atlamayı yapmasak ötekileri yapsak kabul oluyormu boy kısa olduğu için imkanı yok geçemem onu
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
iltasyazilim
I
I
Jamyodan mezun olduğumda direk piyademi olacağım yoksa başka sınıflarda varmı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben henüz 14 yaşındayım ALS ye hazırlanıyorum fakat ben 2 ay önce sigara iciyordum ama sık değildi arkadaş ortamında cahillik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
iltasyazilim
I