Dersaneler

Dersaneler ve soru bankaları hakkında herşeyi burdan konuşalım.
I
Oğlumu yöntem özel öğretim kursuna kayıt yaptırdım, deneyimli kadro bire bir ilgilenme söz konusu bu da bizi memnun etti Alanında...
Cevaplar
1
Görüntüleme
191
mehmet73
M
I
Arkadaşlar Anadolu Yakası'nda (Kartal Pendik Maltepe) bu dershanelerden hangisine gittiyseniz sebepleriyle beraber artılarını ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
iltasyazilim
I
I
Ankara üniversitesi
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
iltasyazilim
I
I
merhabalar bogazici uni de okuyan biri olarak hakkinda ogrenmek istediginiz her turlu konuda elimden geldigince yardimci olabilirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
iltasyazilim
I
I
acilen bir kanalda söylev yapan Milli eğitim Bakanı Hüseyin Çelik şu açıklamada bulundu:Eğer Mehmet Ali ağca hapise gönderilemezse Öss...
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
iltasyazilim
I
I
3 Tane 1 Rakamını Kullanıp Hertürlü Operasyon Yapma hakkına sahip olarak 6 yı Nasıl elde ederiz?Arkadaşlar Ivedi Yardımlarınızı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
iltasyazilim
I
I
arkadaslar fizikten öss de çıkmıs elektrik soruları lasım fazla acele simdiden tesekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
iltasyazilim
I
I
Özel Ders (İzmir) Öss ve OKS ’ ye Hazırlık Mektep Derslerine Takviye Elektrik Elektronik Mühendisliği 4sınıf öğrencisinden özel...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar yıllardır çoğu dersanede çalışmış, yüzlerce öğrenciyi üniversite kazandırmış bir matematik öğretmeni olarak, özel dersin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
68
iltasyazilim
I
I
2005 öss de okulların öss ortalamalarını veya türkiye sıralamalarını bilen var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
iltasyazilim
I
I
slm arkadaslar basit gelsin hepinize sizlerden bir ricam olacak tezgâhtar olurmusunuz takvim ödevim vardı ( molla ibrahim ) diye bana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
iltasyazilim
I
I
arkadaslar yds'ye fransizcadan girecek arkadaslar, acil fransizca test testine ihtiyacim var elinde olan arkdaslar ulastirirlarsa cok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
67
iltasyazilim
I
I
avrupa yakasında? iyi bir yer cok pahalı olmadan varmı öneriniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
iltasyazilim
I
I
selam arkadaşlar bana yardım edbilecek kimse varmı yıllık ödevimi yapamıyorum konusu (karaköklü sayılar üslü sayılar reel sayılar)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
70
iltasyazilim
I
I
Cok basarılı bir arkadasım Öss için şimdiden hazırlanmakta, su anda lise ikinci sınfta Yazın iyi bir dershaneye baslamak istiyor fatkat...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar bana ilköğretim 6 ıncı derslik matematik yaprak deneme lazımyardımcı olursanız sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
74
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ne olur şu konuyu yollasın biri Tentürdiyotun formülü ve yapılışıNe olur fazla acil gerekli
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar olacak olur ya lakin gencbilimcom daki öss yaprak testlerinin cevaplarını bulamadım acaba indirince çıkacakmı
Cevaplar
0
Görüntüleme
71
iltasyazilim
I
I
beyler örnbu 185 puanı geçince puanımız adi bi üniversiteyi tutmazsa ne gibi alanlara yönelebilirzörn turizm oluomu barajı geçince??
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
iltasyazilim
I
I
matematik ve geometri sorularınızı bekliyoruz Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
iltasyazilim
I