Diğer Sınavlar

Öncelikle kandilinizi kutlarım,kazananları tebrik ederim,kazanamayan arkadaşlar ise fazla üzülmesin bu senede girersiniz Konumuza gelirsekBenim alt ön dişlerim yamukMülakata giren arkadaşlar acaba dişlere çok ilgileniyorlar mı?Çok bakıyorlar mı çürüğüneteşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Beyler smdı bız 11 agustosta gıdıcez ve 24 agustosta ıntıbak bıtıcek fakat akademık takvımde ogrencılerın ızıne gonderılmesı ıcın 06 eylul denılmıs 25 agustostan 5 eylule kadar okulda mı kalıcagız ? Bılenler yorumlarsa tesekkur ederım bı cok arkadasm bunu merak edıyodur emınım
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
arkadaşlar kesin kayıt tarihi ne zaman birde intibahtan sonra kendi isteğimizle yükleme senedini ödemeden ayrılma şansımız var mı
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
arkadaşlar pomem mülakatlarına girmek için Bi sınır varmıdır 2 ye girilirmi
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
Arkadaşlar bu sene pmyo ya girmeyi hedefliyorum ama kolumdaki jilet izinden dolayı elerler mi bilmiyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum iz çok küçük arkadaşlar hiç derin değil sadece yakından bakıldığında farkediliyor arkadaşlar yanımdayken farketmiyorlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
81
Devlet hastanesinde ölçtürdüm gittim merak ettiğim her makinada aynı çıkar mı intibakta ölçümde farklı bişey çıkabilir mi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Herkesse iyi forumlar dilerim Siteye üye olur olmaz konu açtım gerçi 2007 lerden üyeydim ama giremiyorum yeiden açtım Neyse soruma geleyim Benim 10Ayın 15inde mahkemem var yani Ekim ayında Mahkemem kamu davasına döndü Fakat ortada bir yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıktı Davacı taraf...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
Arkadaşlar bu sağlık kontrolünde vücudu çok inceliyorlar mı? Benim sol kolumda bileğin biraz yukarısında bir çizik var da 10 sene önce dükkanda ki bir kazadan dolayı ufak bir iz Ama jilet izine de benziyor Acaba problem çıkarır mı? Sınavı da kazandım Yaştanda son senem Gerçi kıllar biraz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ne zaman belli olur okullar?
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
2019 Yedek alımları nasıl gerçekleşecek? Arkadaşlar bu konuda kesin bilgisi olan var mı? Şuan bildiğim kadarıyla 2019ten sonra arama yok Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Bu adresten açıklayacaklar ve 3gün içinde gitmemiz gerekecek Doğrumu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Alacak diyen var almayacak diyen var bilgisi olan var mi ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
okul kayıtları başladı mı? Yedek alımları tahmini ne zaman başlar okuyan veya bilgili arkadaşlar yorum yapabilirler mi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
Trabzonya yaşıyorum ve şansımı burayı kazandım teşekkürler Frmtr pmyo pomem bölümü trabzon pmyo gelecek varsa iletişim kuralım Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız eklesinler
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
arkadaşlar ygs puanım 320 sporu 48 sn de yaptım sözlü mülakatta da altüst ilişkisi gibi bişeydi soru ama 10 saniye konuşmadan komisyondakilerden biri puanın yüksek neden polislik sen bırakırsın dedi bende hayır efendim polislik küçüklükten beri hayalim çok istiyorum dedim en son...
Cevaplar
0
Görüntüleme
88
Arkadaslar 13dönemden bir arkadasımın tayini diyarbakıra çıkmışOnun baska bir arkadasıyla karsılastım şans eseri muhabbet arasında atamaların gerçekleşmiş oldugunu ögrendim ve söyledigine göre 8 bin kisiden sınavda 1700 kisi elenmis Dipnot:elemelerde önemli olan hususun kisinin ilgili...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Arkadaşlar ygs puanm 293 sporda 100 tam puan aldm komisyon fazla sıkntılı degildi ulus devlet nedir diye soru çikti mantikli bir şekilde cevap verdigimi düşünüyorum sizce asil listesine girebilir miym
Cevaplar
0
Görüntüleme
81
Bakin tahminimi yapiyorum sali gunu tekrardan hortlatacam bu konuyu Asil son puani: 151 olacak Yedeklerde 149 150 arasi olur 13 bin basvuru var bunu 3 4 bini kiz 9 10 bini erkek bunlardan toplamda 2500 3000 bin kiside elenmistir yani 9 10 bin kisi kalmistir siralamaya
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
2 senedir hayallerim emeklerim hepsi artık gerçek olmaya çok yakın burda 2 senedir birlikte hayaller kurduğum arkadaşların hepsinin yolu açık olsun umarım her şey gönlünüzce olur
Cevaplar
0
Görüntüleme
71
Öncelikle kazanan arkadaşları gönülden tebrik ediyorum bana gelecek olursak yedek 259 geldi sizce nedir ihtimal var mıdır yok mudur
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
var mı kazanan arkadaşlar belli oldu mu?
Cevaplar
0
Görüntüleme
89