• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Evcil Hayvanlar

Evcil Hayvanlar Hakkında Bilgi, Sağlık, Püf Noktaları, Yuva Veya Eş Arayan Evcil Hayvan Sahipleri, Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Yuva Arıyorum

Konular
0
Konular
0
Yok

Eş Arıyorum

Konular
0
Konular
0
Yok

Kayıp İlanı

Konular
0
Konular
0
Yok
Konular
0
Yok
I
Son derece ufak bir o kadarda sevimli görüntüsü olan bu minik köpek Shih Tzu özellikleri, bakımı nasıl bir köpektir? sorularının cevabını merak ediyorsanız yazımızı inceleyin Ufak olmasına rağmen son derece dayanıklıca bir cinstirTüyleri 2 katlıdır ve uzuncadırShih Tzu tüyleri baştan sona...
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Son derece ufak bir o kadarda beni sev diyen bir köpekten bahsedeceğimiz bu konumuzda Minyatür Pinscher Özellikleri bakımı ve hakkındaki çoğu bilgiye ulaşabilirsiniz Ufacık bir cinstirBacak kısımları tekrar tekrar yere dik vaziyette basmaktadırPatileri oldukça ufak ve kedi gibidirÇenesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
CHIDLID NESIL BAĞILI BESLEYENLER BAŞLICA YUNUS BESLERLER BUNUN İÇİN BU KONUDA YUNUS BALIĞINI KONU ALCAĞIM ** YUNUS CHIDLID BAKIMI: ONCELİKLE YUNUS BALIKLARI ÇİFTLER HALINDE YAŞARLAR BUNUN İÇİN YUNUS BALIKLARIRNIZIN YANLIZ KALMAMASI GEREKIR, AKVARYUM 6 YUNUS İCİN 30 * 30 * 75 EBATİNDA OLABİLİR...
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bir cocker almayı düşünüyorum ve bahçede bakmak zorundayım eğer kış günlrinde hasta olmamasi için kulübesine koysam ve bir kazak giydirsem yeterli olurmu yardım teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba ben daha yeni muhabbet kuşu aldım ama aldığım muhabbet kuşunun rengi fazla güzeldi göze hoş geliyordu ama kuşun kanadının çoğu kısmı ve kuyruğunun yarısı kesikti bu kuyruk ve kanatlar zaman geçtikçe baştan çkarmı ? Diğer bir sorun kuş kaşınıyor baya onun artı kaşınmaması için ne yapmam...
Cevaplar
0
Görüntüleme
74
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar yunus chidlid için bütün sorularınızı sorabilirsiniz 1)Sık Sık Sorulan Sorular; a)Yunus balığımın üstünde lekeler var bu balığın kötü olduğunumu gösterir? Hayır, bu lekeler karanlık ve titreşen ortamda kaldığı için olabilirAydınlık ve ağırbaşlı bir ortamda kalıp yeniden bu lekeler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Meraba arkadaşlar bir üretim çiftliğinden aldığım has alman çoban köğim 11 aylık olduAma şuan yavruladıNormalde 18 aylık olmadan çiftleştirmek uygun değil biliyorum fakat Köpeğim firari yaptı bundan 2 bucuk ay önce kafesının demırlerını parcalamıs bır cadde köpeği ile çiftleşmiş size soracagım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
30 cm uzumluğunda 19 lt su alan bir akvaryumum variçinde dişi kılıçkuyruk, erkek çöpçü,vatoz var diğer hangi cins balıktan kaç adet besleyebilirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
80
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ilk Kez Merhaba, Arkadaşlar benim muhabbet kuşum var 15 yaşında ve cok tatlıKuşumun banyo yapmasını nasıl sağlayabilirim?Banyosu için zorunlu olan malzemeler , banyo yaptıktan daha sonra nasıl kurutacağım Yani kısacası suya alışmasını istiyorumNeler yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
80
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhaba arkadaşlar Kendime bir arkadaş almayı düşünüyorum Lakin 4 cinste takılı kaldım Sizce Hangisini Almalıyım ?? AmericanStaff Rotweiler Boxer Saint Bernard (bethowen) bu 4 ünden sizce Hangisi ? Bethowen düşünüyorum fakat calabilirler diye korkuyorum mesela golden lar agresif...
Cevaplar
0
Görüntüleme
70
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar barınaktan köpek almayı düşünüyorum yaşlaşık 12 yaş civarında günde kaç defa yemek vermeliyim bide evdeki yemekten versem içine bi avuç kadarda hazırlanmış mama atsam olurmu bi arkadaşım söylemişti bunu
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
renkli civciv beslediniz mi hiç ne dek yaşıyolar nasıl bakılıo bilmiorm lakin çok istiyorummm bilgisi olan varmı
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar Birincil Köpek beslemem olucak Biliyorum Hiç kimse önermiyor ama Kücüklükten itibaren Ben yetişdireceğim için bir sorun olcağını sanmıyorum Bu köpekler Yada ayrı oneriniz varsa sevinirim Kavgacı gibi gözüksede Bana karsı ve aişleme sıcakkanlı olursa sevinirim Oynmayı seviyorum
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben konuşan papağan elde etmek istiyorum Jako papağan düşünüyorum şuan ama korktuğum şeyler var Bakımı ile ilgili veri verebilecek var mı ? Eğitimi nasıl olur ? Kac yasında almalıyım ? Ve güzel bi kafesle fiyatı tahmini ne olur ? Takviye edenlere simdiden tskLer
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhaba arkadaşlar, dün tuzla barınağına köpeklere bakmaya gittimorda bir golden gördümyüzünden golden olduğu belirlenmiş oluyor fakat vücudu uzun vakit barınakta kaldığı için ve sahibi göre sokağa bırakıldığı için sokak köpeğine benziyororda hemencecik kanım ısındı ve aldım kuaföre götürdüm...
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bir cocker almayı düşünüyorum kulübesi olacak lakin bahçede doyurmak zorundayım eğer soğuk kış günlerinde kulübesine koyup üstünede bir kazak giydirsem sorun olur muyardımm!şimdiden teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
67
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba Arkadaşlar 67 Ay Önce Aldığım Muhabbet Kuşu Epeyce Hareketliydi Şu 2 gün Öncesine Dek , Kuşta harika bir Halsizlik var Tünekte Falan duruyor Ama şiddet Duruyor , Tüylerini kaparttıgında Benzeri tünekten Düşçekmiş Gibi Oluyor Dün Baktığımda Ağzından Yeşil bi istikrarsız Vardı , Bi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
köpeğimin ismi tobi10 yaşında cinsi: terrierben tobiyi 4 katlı apartmanda besliyomher katta yatacak yeri vardır10 gündür ağrısı vardurup durulken miyaklıyorilk ağrısı olduğunda acaba boğazına kemikmi kaçtı diye düsündüm hastaneye götürdüm hiç bir sey bulamadılarantibiyotik yazdı gönderdiüç gün...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
pitbull kopegını herkez ovuyor bılgı verırmısınız
Cevaplar
0