• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Evcil Hayvanlar

Evcil Hayvanlar Hakkında Bilgi, Sağlık, Püf Noktaları, Yuva Veya Eş Arayan Evcil Hayvan Sahipleri, Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Yuva Arıyorum

Konular
0
Konular
0
Yok

Eş Arıyorum

Konular
0
Konular
0
Yok

Kayıp İlanı

Konular
0
Konular
0
Yok
Konular
0
Yok
I
arkadaşlar evcil bir kuş almak istiyorum azıcık da akıllı olsun lakin önerilerinz nelerdir ???
Cevaplar
0
Görüntüleme
81
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar bende 2 adet erkek pekin ördeği vardı1 adet kadınsı ördek aldım(olağan) pekin ördeklerimin birisi o kadınsı ördeği sahiplendi2 erkeği dövüyor, yanında yaklaştırmıyorbu ördeği nasıl sakinleştirebilirim saldırganlığını neyle önleyebilirm
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
kuzgun lar ,hangi ayda yumurtlar bilgisi olan varmııinternette her yere baktım bulamadım:S
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bi dostumun armağan ettiği köpeği paylaşmak istiyorum evde besliyorum fakat cinsini ve yaşını bilmiyorum birincil köpeğim bu bide bakamazsan vermeyi duşunuyorum http:img585**************img5856798fotoraf0412 Uploaded with Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar alman kurdu alıcam 2 aylık Şimdi bu köpeğe evde görmek zorundayım fakat büyüyünce bir problem olurmu geceleri ulur mu ? Evde bağırmaması için nasıl bir yol izlemeliyim ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
74
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar en zinde köpek hangisidir?????
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Selam arkadaşlar bahçeşehir bilfen koleji çevresinde 1 haftadır setter cinsi av köpeği görüyorum ve belliki atılmış veya kaçmış İlgilenen olursa bu köpeği sahiplenin çok değerli ve alıngan bir köpeğin sokaklarda kalması çok can sıkıcı Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
81
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sa arkadaşlar 3 gün önce parkta bi yavru köpek buldum lakin cinsini henüz çözemedim petshoptaki adam safkan alman kurdu diyor fakat yolda görenler kangal kırması diyolar Sizce nesil nedir yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler Resim Link: h t t p:img87**************img87445715112010050
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Çok sevdiğim jack russell ımı satmak zorunda kaldım İnanın ayrılmak istemiyorum ama mecburum ağustos 10 doğumlu 4 aylık Maskesi sürükleyici tek taraflı bütün malzemeleri ile vereceğim 15 kilo maması mama kapları tasması herşeyi dahil olduğu gibi vereceğim satın bölge arkadaşa Ondan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
70
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar merhababen erkek bir muhabbet kuşu aldımÇok vahşiAnca tutup seviyorumsizce tutup sevince ele alışırmı(bu vesileyle bunu bana bir petshop soylemıstı)Birde bu kuşu elimle TUTUNCCA BANA KUSERMIİ ŞIMDIDEN TEŞEKKÜR EDERIM
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba Arkadaşlar Pitbullumu Onun Beni Kıskanması Yerine Ben Onu Kıskanıyorum İşler Değisti Yanına Arkadaşım Gelse Beni Unutuyor Buda Beni Rahatsız Ediyor Pitbull Dediğin Biraz Ağır Başlı Olucak Herkese Gitmicek Saldırmicak Tabiki Çokta Gitmesin Demiyorum Ama Her Gördüğüne Yapıyor Bunu Süre...
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar diğer konulara bakmadım fakat Tibet Mastiffi diye bir ahali duydum sizlere takdim etmek istedim Tibet Mastif ’i cinsi köpekler büyük ve zinde bir cinstir Kulakları v şeklinde altında dürüst sarkıktır Boyun ve baş kısmı epeyce büyüktür bu köpeklerin Vücutları diğer köpek cinslerine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar 100*55*50 akvaryumum yavru yunuslarım var beslenmelerı konusunda yardımmcı olabılecek biri varmı ilgilenenlere teşekkürler çoktan
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sarı prenses almayı düşünüyorum birkaç bilgim var fakat 2 tane sorum olacak Sarı prenses, japon balığı gibi çok yem verince ölürmü plastik akvaryum önerirmisinizZararları varmıdır ben 23 en fazla 510 tane bakarım minik doruk bi tane akvaryum yeterlimidir ısıtıcı hava mooru vs alıcağım
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
2 ay önce 2 balık aldım heveslenip fakat pulları dökülüp suyun yüzüne çıkmaya başladı daha sonra götürdüm gösterdm vitamin aldım sularına damlattım ama bi kaç gün sonradan öldüler 1 i yaşıyor yalnızca neden olmuş olabilir ancak? balık besleyen büyütenler nasıl bakımını yapıyorsunuz suyu yemi falan?
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadşlar köpegim 6 aylık rotwailler ama 2 gündür dışkısında kücük kurtlar görüyorumm Bi arkadasıma söyledimm Samırsaklı yogur wermemi söyledii ve bnde bunu uyguladım ertesi gün veterinere götürdüm cocuklara werilen solucan srubu alıb vermemi söyledi bunlar uyguladımm YALNIZ SUANN DISKIDA...
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
45 jurnal bi yavru köpek edindim tuvaletini gazetenin üstüne yapmasını öğrettim kuru mama veriyorum en iyisini aldım ama ilk günler kakasını çok dar yapıyordu lakin şu anda baya ıkındığı halde yapamıyor yapsada çok az normalmi sizce?
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kuşum yaklaşık 15 senedir tek başınaydı dişi kuş Kızgınlıktan Habire yumurta cıkarıyordu ve bende Bu sömestır tatilinde Erkek Kuş aldım yaşına uygun Lakin benim kuşum ishal olduİshal ilaci verdim lakin geçmedi vitamin verdim ondada geçmedi ne Yapmam gerek ? Birşeyler önerinde içimdeki korku...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bilği verebilicek olan varmı mesala calındımı köpek bulabilme ihtimali nekadar yüksek vede nasıl peşine düşüp takip edebiliyoruz Çalınan Köpeği
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar kadınsı muhabbet kuşum 4kere yumurtladı hepsini yedi Sorun ne olabilir ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
Reviews
0
iltasyazilim
I