Gebelik belirtileri

Gebelik belirtileri
Sabit Konular
  • Sabit
Hamilelik herkesin bildiği üzere anne olmak için gerekli vücut halidir Hamilelik belirtileri her kadinda farklılık gösterse de genel belirtilerle hamile olduğunuzu anlayabilirsiniz Hamileligin en belirgin işareti adet gecikmesidir Adet gecikmesi yaşıyorsanız eczaneden bir test alarak hamile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Normal Konular
Tüp bebek tedavisi günümüzde oldukça kullanılan bir üreme yöntemi. Öyle korkulacak bir tedavi de değil! Oldukça yaygın. Çevremize baktığımızda mutlaka en az bir kişinin tüp bebek tedavisi gördüğünü duyarız. Belki o kişilerden biri de biziz, ya da biz olacağız? Tüp bebek, doğal yollardan çocuk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
Gebeliğinizin başladığını düşündürecek toplam 7 adet olan ve araştırmalar sonucunda ortaya koyulan hamilelikle ilgili belirtilerin tamamını gebeliğin belirtileri ismili konumuzda sizlere detaylı olarak anlatmış, ve bu bulguların olması, aslında hem hamilelik sürecinde olduğunuzun hemde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
İlk hafta gebelik belirtileri nelerdir ? Bebek bekleyen hanımlar için son derece açıklayıcı bir makele oluşturuyoruz Umarım hoşunuza gider Hamilemiyim diye kendinize sormadan edemiyorsanız bu süreçte sizlere yazacağım bilgiler ışığında gebeliğiniz için test yapıp yapmayacağınıza karar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
56
Değerli melekler mekanı takipçilerimiz,hamilelikte rastlanan deri kaşıntısı problemi oldukça sık rastlanan bir şikayettirHamileliğin ilk aylarından itibaren görülen deride kurumave ciltte kabuk şeklinde dökülmeler sık görülmektedirÖzellikle 3 aydan sonra progesteron hormonu etkisiyle meydana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
63
Anasayfa Gebelik Gebelik işareti en kuvvetli ihtimalleri kullanıcılarımız yorumladı Gebelik Işareti En Kuvvetli Ihtimalleri Kullanıcılarımız YorumladıŞub 24, 2019, 16:51 Pm2019153 Gebeliğin kesin belirtileri kullanıcı yorumları ile anlatıldı Gebeliğin kesin belirtileri kullanıcı yorumları ile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
Gebelikte düşük yapanlar, düşük tehlikesi geçirenlerin sayısı bir hayli fazladır Sevgili anne adayları uzmanlar gebelikte en büyük komplikasyonlardan biri olan düşük ve onu tetikleyen etkenlere dikkat edilmesi konusunda uyardılar Dünyaya bir bebek getireceğinizi öğrendiğiniz andan itibaren...
Cevaplar
0
Görüntüleme
59
Hamilelikte kilo vermek için yardımcı ve uzmanlar tarafından anlatılan kilo verme yöntemleri nelerdir ? 9 aylık hamilelik sürecinde anne adaylarını birtakım fizyolojik değişiklikler bekliyor İlk 3 ay yaşanan bulantı ve kusmalar 20 haftadan itibaren beliren karın büyümesiyle gelişen bel ve kasık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
66
Hamile Kalmak İçin Çörek Otu Bal Tarçın Kürü– Yana yakıla çocuk sahibi olmak isteyenler her yolu denediniz ve hala bebek sahibi olamadınız mı? İşte harika bir karışım burada Çörek otunun mucize etkilerini bilmeyen yoktur sanıyorum bal ve keza tarçın da hepsi birleşince harika bir macun oluşuyor...
Cevaplar
0
Görüntüleme
63
Mucize bebekler diyorum evet gerçekten öyleler aslında Minicik bedenleri ile hayata tutunmaya çalışanlardır prematüre bebekler Ben de iki tane mucizeye sahibim İkizlerim erken doğumla geldiler Çok küçüktüler ilk bebeklerimdi ve nasıl tutacağımı bile bilmiyordum Allah güç veriyor gerçekten ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
65
Hamile kalamıyorum ne yapmalıyım ? Hamile kalmanız için yapmanız gerekenleri bir yazıda toplayarak sizlere yararlı bir konu sunmak istiyoruz Değerli , Sevgili anne adayları, özellikle değişen Dünya’da beslenme alışkanlıklarımız da değişiyor Sizler yok deseniz bile, 6 milyarın üzerindeki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
56
Sperm Artırıcı Keçiboynuzu Kürü– Hamile kalamadım, bebek istiyoruz, neden bebeğim olmuyor?, artık ümitsizliğe kapılıyorum, nerede yanlış yapıyoruz? gibi gibi… Bu cümleler bebek sahibi olamayan çiftlerde sıkça duyulan sözlerdir Bu konuda söylemek isterim ki ümitsizliğe kapıldığınız an iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
Hamile kalmak bir bebeğin rahme düşmesi gerçekten mucize bir olay Aslında günümüzde ne kadar kısırlık arttıysa o kadar da tıp gelişti diyebilirim Yardımcı üreme teknikleri bu konuda yıllarca gebe kalamayan bebek sahibi olamayan çiftlere bayram yaşatıyor Ama bunun başka yöntemleri yok mudur...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
Tüp Bebekte Gebelik Testi– Bebek sahibi olmak her kadın ve erkeğin hakkı Yeni evlenen çiftlerin bazen öncelikli amaçları planları arasında olan bebek sahibi olmak bazen her şeyin planlandığı gibi gitmediğini de bize gösteriyor aslında Zaman zaman hayatımızda her şey rayında gitmez Bazı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
61
Bel Çektirerek Hamile Kalınır mı– Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin başvurabildikleri çok fazla geleneksel yöntem var Bunlardan biri de bel karın çektirerek hamile kalmak Öncelikle söyleyeyim arkadaşlar hiç bir şekilde bilimsel bir açıklaması yok Ama merak edip deneyenler de olabiliyor benim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
Ateş Ölçme Yöntemi İle Hamile Kalmak– Günümüzde hamile kalamayan kadınların sayısı o kadar fazla ki gerçekten ciddi sayılara ulaştı aslında Bunda tabii ki yediğimiz içtiğimiz gdo lu ürünler hormonlu yiyecekler başta geliyor Evli çiftler bebek sahibi olmak isteyenler birçok yönteme yola...
Cevaplar
0
Görüntüleme
66
Hamilelikte Denize Girilir mi– Yaz mevsimini kim sevmez ki hele ki tatili de doyasıya yaşıyorsanız sizden iyisi yok arkadaşlar Hamilelikte de merak edilen konulardan biridir denize girilir mi? Denize girmek ne kadar doğru? Hamilelikte birçok konuya dikkat etmek gerekir ki bunlardan biri de tabii...
Cevaplar
0
Görüntüleme
57
Yumurtlama Zamanında Neler Olur– Adet olan her kadın yumurtlar mı? Yumurtlama zamanım ne zaman? Yumurtlama zamanı dışında hamile kalınır mı? gibi gibi sorularla sık sık karşılaşıyoruz hem yumurtlama zamanında neler olur hem de bu önemli günlere dair her türlü aklınızdaki soruları giderecek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
67
Gebelikte Aneminin Bebeğe Zararları– Gebelikte en sık yaşanan komplikasyonlardan biridir anemi yani kansızlık Gebelikte kansızlık tabii ciddi sorunlara yol açabilmekte Ciddi boyutlarda yaşanan kansızlık erken doğum riski gibi anne adayının hayatını tehlikeye sokacak kadar riskleri bulunuyor...
Cevaplar
0
Görüntüleme
60
Sağlıklı Bir Gebelik Geçirmek İçin Neler Yapılabilir– Süper bir yazı ile karşınızdayız Özellikle anne adaylarını, anne olmak isteyen kadınları ilgilendiren bir yazı Mutlaka okumalı bilgi edinmelisiniz diye düşünüyorum Hamile kalmak kadar onu sona kadar götürmek de oldukça önemli bir konudur Yani...
Cevaplar
0
Görüntüleme
63
Ne Zaman Gebe Kalabilirim– Hamile kalabilmek adına artık bir takım şeyleri düşünüyor ve araştırmalar içine girdiyseniz siz gerçekten bebek sahibi olmaya hazır hale gelmişsiniz demektir Zaten eşinizle birlikte verdiğiniz karar sonucunda bebek sahibi olmanın doğru zaman olup olmadığına genel bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
62