• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Harp Okulları

I
BEYTEPE Giden yandık bittik diyor mahvolduk taktik falan yok bitti diyor galiba bunun nedeni hacettepe diye düşünüyorum DIŞKAPIYA giden bayramdaki eline 100 tl harçlık veren çocuk gibi seviniyor galiba adamlar dışkapıya gidince kendini şanslı hissediyor yırttık diyor acaba bunun nedeni ne...
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar Şöyle Bişey Gördüm Bir Bakın Derim Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bilgisi olan arkadaşlarım söyleyebilir mi acaba ayrıca yedek kaça kadar gelir sizce ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Devrelerim ortada gözükmüyorsunuz ne zaman çağıracaklar intibağa bileniniz yokmu
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar sizce kaçıncı yedeğe kadar çağırırlar bu konuda bilgisi olan var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
tm ile mf sıralaması farklı mı
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar hepatit b ile ilgili durum şuan tam olarak nedirHepatit b li bir kişi enfeksiyon durumunun nasıl olduğuna bakılmaksızın subay olamıyor mu veya belli durumlar sağlanması koşulu ile subay olunabiliyor mu ? Yönetmelikte bir sürü yerde bu durum geçiyor o yüzden biraz kafa karıştırıcı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Beyler hastaneye gidip check up a girecegim nelere gitmem gerek Kho ya gore yani eger kalici birsey varsa hic ümitlenmeyecegim
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Beyler Öğrenci Seçme Uçuşundan elenenler 2 tercih mesela kara harp okulu asil gelmiş kho'ya geçebiliyor mu ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Beyler affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum Acaba sağlık konttolünde soyunduruyorlar mı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar mülakatlarda göz kontrolünde mesafe ne kadar oluyor harflerle? ve harflerin bulunduğu kağıt ne kadar büyük bilgilendirirseniz çok sevinirim Umarım istediğiniz yere gelirsiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sağ göz 150 miyop 175 astigmat Sol göz miyop yok 200 astigmat var Kılavuz: Düzeltme ile her iki gözde görmeler ayrı ayrı tam olmak şartıyla 3 diyoptri (3 dahil)’ye kadar miyopi ve hipermetropi ile 90 derecelik iki eksen arasındaki kırılma kusuru farkı 3 diyoptriyi geçmeyen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet beyler bu yıl ga kaç öğrenci alır ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
150
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Beyler fizige ne denli önem veriyorlar ? Atıyorum ben cılız bişeyim yanimda ki kaslı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Arkadaşlar bilim kitapları var yadisk de pdf olarak kayıtlı bence her harbiye adayinin okumasi gereken kitaplardir bakabilirsiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar Biliyorum 1 dereceye kadar olanlar yönetmelikte alınıyor okula Fakat merak ettiğim konu şu; Sol gözüm 075 sağ 025 miyop Bu durumlarda elenme şansım var mı? Doktorun yönetmeliğe uymama gibi bir durum olur mu? Kısacası yönetmelik maddesine uyduğum halde elenme gibi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar jandarma akademisinde akilli telefon leptop vb serbest mi yoksa yasak mi
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
2 yıl astsubay okulunu okuyoruz ya hani Onu 4 yıla cikartip subay olabiliyormuyuz ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
050 ve 100 astigmatım var jöh'e müracaat ettim acaba heyetten komando uzman erbaş olur raporu alabilirmiyim ? Beden kitle endeksim falan çok iyi 21sporda da sorun yokBilen arkadaşlar lütfen yardım Şöyle bi açıklama var resmi sitesinde: eksenler arasındaki farkı 1 diyoptriyi aşan muhtelif cins...
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bu sene ga jandarma bünyesinde bayan alım yaptı mı ? Yapmadı ise de bu sene alım yapar mı ? Cevap verecek arkadaslara Teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I