Hayat Bilgisi

Sizi sizden alan gerçek hikayeler
papatya ile kelebeğin hıkayesi papatyayla kelebeğin hikayesi gül ve papatya hikayesi Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, ufak bir tırtıl gözlerini hayata açmış Doğal içgüdüleri ile anında beslenmeye başlamışNe bulursa yemiş Bir vakit sonradan, yeterince büyüdüğünde,kendine tehlikesiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
314
mutluluk kutusu Adam beş yaşındaki kızını, gayet fiyatı yüksek bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı Yeni Yıl sabahı minik kızı, paketi getirip: Bu senin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
37
gözyaşı dökmek güzeldir 1549299477 1549299477 aglamakguzeldir5c586f19b7569aglamakguzeldir5c586f19b7569 http:wwwmorelmascomimagesstoriesiliskileriliski%20(105)Sağlığımızı, yaşam kalitemizi ve güzelliğimizi korkutma eden en büyük sorunların başında stres kazanç Ama doğamız böylece mükemmel...
Cevaplar
0
Görüntüleme
41
Fazla Şanslısın Fazla Şanslısın Dünya nüfusunun mevcut halkların nispetlerini muhafaza ederek,100 karakter bir köy dek küçültebilseydik, bu köy şöyle olacaktı: 57 Asyalı, 21 Avrupalı, 14 Amerikalı (Kuzey, Orta, Güney) ve 8 Afrikalı Bunların 52'si bayan, 48'i erkek olacaktı 30 beyaz, 70...
Cevaplar
0
Görüntüleme
37
Zamanimizin Paradoksu Daha yüksek binalarımız var, fakat daha minik tapınaklarımız Daha geniş otoyollarımız var, lakin daha gizli ufuklarımız Daha fazla harcıyoruz, fakat daha eksik sahip oluyoruz Daha fazla satın alıyoruz, ancak aldıklarımız bizi daha eksik mutlu ediyor Daha büyük evlerimiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
38
Sofistike Afrikalı der fakat Sevgili Beyaz Adam, bilmen gereken birtakim seyler: Dogarim, siyahim Buyurum, siyahim Guneslenirim, siyahim Usurum, siyahim Korkarim, siyahim Hastalanirim, siyahim Ve olurum, hala siyahim Ve sen Beyaz Adam, Dogarsin, pembesin Buyursun, beyazsin Guneslenirsin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
31
İtİraf Edİn Artik YaŞlaniyorsunuz o Birazcık yavaş gitmenizitrafik polisi yerine doktorunuz söylediğinde oDavetli olduğunuz iki eğlenceden eve erken dönmek için, erken bitenini seçtiğinizde oListeden yemek seçerken tattan önce kalorisine dikkat etmeye başladığınızda o Nasıl olsa gelip...
Cevaplar
0
Görüntüleme
48
VaracaĞin Yere İnanabİlmekte Marifet ! Dünyanın en iyi yüzücülerinden Florance Chatvvik 4 Temmuz 1952'de Pasifik Okyanusu'na dalarak Kaliforniya'ya içten yüzmeye başlar Eğer bu denemesini başarıyla tamamlarsa bunu yapan ilk bayan yüzücü olacaktır Fakat o gün yoğun sisten dolayı göz gözü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
51
MÜKEMMEL Zekayi KeŞfetmek İÇİn Sabirla Okuyun Aaron Hacker'in emlak bürosunun önünde New York plâkalı kırmızı, spor bir otomobil durdu Arabadan inen kilolu adam büroya dürüst yürüdü Sıcaktan ter, ince elbisesinin üzerine dek çıkmıştı 50 yaşında görünüyorduYüzü heyecandan kızarmış, ama kısık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
33
Sabrettİ İŞİ Kapti George Rono senelerce Viyana'da avukatlık etmiştirİkinci dünya savaşı esnasında İsveç'e sığındı Parası yoktu, meslek arıyordu, birkaç dil konuşup yazabildiği için ithalat, yahut ihracat işi yapan bir şirkette memuriyet bulabileceğini ümit ediyordu Müracaat ettiği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
33
Aile Nedir 92 yasında, küçük, kendinden kesin ve gururlu, her sabahleyin sekizde giyinip kuşanan ve her ne dek kör bile olsa saçlarını kıvırıp makyajını mükemmelce yapan yaslı bayan bugün bir huzur evine tasındı 70 yasındaki kocası ise geçenlerde gereken hamleyi yapıp Allah'ın rahmetine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
40
HERKESE DERS OLSUN(kayda değer) Ortaokuldayken sınıf arkadaşlarımdan birisiyle ciddî bir tartışmaya girdim Onun haksız olduğundan, kendiminse haklı olduğumdan emindim Öğretmenimiz bize çok iyi bir ders vermeye karar verdi Bizi tüm sınıfın önüne çıkardı ve onu masanın bir tarafına, beni de...
Cevaplar
0
Görüntüleme
38
İŞİ BİLMENİN BEDELİ okumalısınız Bir fabrikada imalat hattındaki çok manâlı olan esas makinalardan biri arızalanınca fabrikadaki tüm üretim durdu Mevcut teknisyenler makineyi çalıştırmak için fazla uğraştılar, oysa ne yapılarsa beyhude, bir türlü başaramadılar Sonunda dışarıdan uzman...
Cevaplar
0
Görüntüleme
35
IDARE DaniŞmani Ve Çoban Çoban yol kenarında koyunlarını otlatıyormuş Yanına bir jeep yanaşmış Brioni gömlek, Cerruti ayakkabılar giyen, RayBan gözlüklü ve YSL kravatlı bir şoför altında inip çobana sormuş: Kaç tane koyunun olduğunu bîlirsem bana onlardan bir tanesini verir misin?Çoban bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
42
HAYAT Senİn Kadar Güç Ve Senİn Dek Basit Yaşamın ne denli zor olduğunu düşünürsen, senin için hayat o denli zorlaşır Baba ve iki minik çocuğu ormanda gezintiye çıkmışlardı Bir süre yürüdükten sonradan çocuklardan biri, Baba, çok yoruldumdedi Beni kucağına alır mısın?Baba yürümeyi sürdürerek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
38
Fazla Çalışmanın Sonucu (Geçek Bir Durum) NewYork'ta bir yayınevinde redaktor olarak çalışan 51 yasındaki George Turklebaum, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatini kaybetmiş Peki bu olayın diğer milyonlarca yürek kriziyle ölümden farkı nedir derseniz: 23 kişiyle bir arada çalıştığı açık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
DÜn'den Hizli Misiniz? Verdana, Arial, Helvetica, sansserifHer sabahtan bir ceylan uyanır Afrika' da​ Verdana, Arial, Helvetica, sansserifKafasında tek bir us vardır​ Verdana, Arial, Helvetica, sansserifEn seri koşan aslandan daha çabuk koşabilmek​ Verdana, Arial, Helvetica...
Cevaplar
0
Görüntüleme
35
Minik Thomas'ın İmtihanı Bir gün minik Thomas, öğretmenine gitgide artarak dersten sonradan kendisiyle görüşmek istediğini söyledi Hoca kabul etti ve sordu: Sorun nedir Thomas ? Ben bu sınıfın düzeyine göre fazla zekiyim Bir üst sınıfa devretmek istiyorum Özlem konusunda bilgi bahşedilen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
42
bir bilgeye sormuşlar Bir bilgeye sormuşlar: Efendim, dünyada en fazla kimi seversiniz? Terzimi severim,diye yanıt vermiş Soruyu soranlar şaşırmışlar: Aman üstad, dünyada sevecek böylece çok kimse varken terzi de kim oluyor? O da nereden çıktı? Neden terzi?Bilge, bu soruya da şöyle cevap...
Cevaplar
0
Görüntüleme
38
Tasvir Tanım Adamın biri, birincil kere gittiği ufak bir kasabada baş döndürücü baş döndürücü gezindikten sonra yol kenarında duran bir arabanın yanına sokulmuş ve arka koltukta kimsesiz oturan çocuğa: Buraların yabancısıyım, demiş Parkın hemen yanı başındaki fırını arıyorum, çok yakın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
50