Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Hayatın İçinden

makaleci
Biliyorsunuz ki, herkesin tuvalete oturma biçimi farklı. Orası kişilerin en saklı kısmı ve orada ne hallere girildiği meçhul. E bakalım, sen tuvalete nasıl oturuyorsun? Seçimini yap da ne kadar elit olduğunu öğren!  Şayet hazırsan; Başlayalım!
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Bu evladın geleceğini çok merak ediyorum. Twitter'a 10 yaşında 5 ayda 250 kitap okuduğunu söyleyen Atakan'ın görüntüsü niyet hepimizin ağzı açık kaldı. Onu dinlerken güya önünüzde bir felsefeci konuşuyormuş üzere hissediyorsunuz. 1. Birçok insan onu hayran hayran dinlerken...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Kaçıncı denemede bulduğunu tahlillere yazmayı unutma!
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Kimi paylaşımları okurken, sonu öylesine sürpriz bir halde sonlanıyor ki, bir yandan şaşırıp bir yandan da gülmemek elde olmuyor. :) 1. Yemek tanımı alan arkadaşın bahtı... 2. Telefondan hava durumunu göstersin! 3. Acaba vurmasaydım nasıl olurdu... 4. Ödenmemiş namazlarınız için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Bahar Candan yeniden bildiğiniz üzere... "İşte Benim Stilim" yarışıyla hayatımıza bir giren e bir daha da çıkmaya niyeti olmayan Bahar Candan, gerek klipleriyle gerekse değişik photoshoplu fotoğraflarıyla "yapma kuzum" dedirtiyor. Ben de Bahar Candan'ı özlediğinizi düşündüğüm...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Bakalım en yeterli kimler alıntılamış... 1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Hukukçulardan sonra bir de Eczacı tartışması çıktı artık. Ortalığı çok karıştırdılar! Twitter bu aralar eczacı tartışmasıyla kaynıyor. Sıla isimli kullanıcının attığı bu tweet bir halde hadise yarattı ve bakın neler oldu? Sıla 1. "Eczacı ile evlenmek için canını verecekler"...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
#5'teki baykuş çişi gelmiş evlat üzere koşuyor. 1. Sen baykuşsun ya bağdaş kurup oturmak ne demek twitter.com 2. O: Açım / Ben: Ben yedim. / O: 3. "Yemek yemek sıcak yorganımı bırakmaya bedel mi diye düşünüyorumdur" twitter.com 4. "Sevgililer Günü kapitalizmin bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Şu an yaşı 30 civarında olanların hafızasında bir dolu çizgi sinema vardır. Gelgelelim bunlardan bir tanesi var ki konumu apayrı. Bizde "Hollywood Yaramazları" olarak bilinen Beverly Hills Teens isimli çizgi seri, fantastik dünyasıyla hepimizi içine çekmeyi başarmıştı. Artık biz de bu unutulmaz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Yerkürenin dört bir yanından mizahşörler bu hafta da şaka yapmadan duramamış 1. "Birisi akıllıcasını bildiğim yalanları anlatırken ben:" 2. "Aynı şarkıyı 8. sefer tekrar dinlerken tam olarak böyleyim:" 3. "Tokalaşmak için elini uzatan kimseyi biraz evvel burnunu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Sporseverler bu hafta da döktürmüşler.  Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun 1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18.  19.  20. 
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Sevgilisinin şeyinin kalıbından çikolata yemek mi? Allahım gözlerim acıdı! 1. Artık fast food yemekten vazgeçersiniz herhalde diye düşünüyorum... 2. Lavların üzerine kurulmuş bir bağlantı yanardağ üzere patlayabilir, orspuların dikkatine! Allahım Nasip Etme 3. Şu Louis...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
"Ben geldim" diyen partnere "hoş geldin" demek mi? Canımız takipçilerimize Twitter üzerinden sorduğumuz soru şuydu. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz lakin yanıtlar tekrar güldürdü! 1. E fakat ucu açık soru? ozanngoksuu 2.  dahaspesifik 3. Masdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Değişik bağlantılar yaşıyoruz bunu anladım.  "Sevgilinizle/Eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmesine karşın hiç de romantik olmayan şey nedir?" sorusunu sorduğumuz takipçilerimizden gelen birbirinden komik ve şaşıracağınız yanıtları derledik. 1. İşte karşılıklar; @av_bskoztrk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Bu sene Survivor çok sefalı geçecek üzere. Merakla beklenen Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışı nihayet başladı. Yarışın oldukça sefalı ve birebir devirde çekişmeli geçeceği daha birinci kısımdan malûm oldu. 1. Herkesi ekrana kitleyen Survivor'da yaşanan kimi anlar ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Sosyal medyanın goygoycuları bu hafta da aile üyelerini mizahlarına alet ederek hepimizi güldürmeyi başardı. İşte haftanın en eğlenceli 15 paylaşımı. :) 1. Takım elbise falan giyilmesi lazımdı bu haber için. 2. Gel gel sana sürpriz yapacağız. 3. Masum... 4. Büyümeye başlayınca...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Bu hafta da ünlüler mizahtan nasiplerini almışlar! Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun 1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Bu hafta da gördüğümüz her olaya, her paylaşıma eğlenceli ve ironi dolu yorumlar yapmaktan kaçınmadık. İşte internetteki ata sporumuz olan yorum yapma sanatının bu haftaki altın madalyalık 15 temsilcisi. :) 1. Abla matematiği bu kadar kafaya takmaya gerek var mıydı? commentselalesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
33
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Yalnız eski sevgilinin arayıp "sonuçta eski yeni belirtmemişler" demesi de efsane Twitter'dan takipçilerimize bu soruyu sorduk 1. Ardından gelen cevaplar ise hem güldürdü hem hüzünlendirdi... @portakallavi 2.  @oneydikisss 3.  @faruk1997efe1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Reviews
0
makaleci
makaleci
makaleci
Diziler ve televizyon programları hakkında bu hafta da iyi mizah dönmüş!  Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun. 1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  9.  10.  11.  12.  13.  14.  15. 
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
Reviews
0
makaleci
makaleci
shape1
shape2
shape3
shape4