Kitap Özetler

I
Harika bir link buldum 100 temel eserin hepsinin özetlerini koyuyor eleman sesli anlatım linklerini de vermiş daha hepsini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
iltasyazilim
I
I
FİYODOR DOSTOYEVSKİ YERALTINDAN NOTLAR Bu notlar da, bunların yazarı da besbelli düş ürünüdür bununla birlikte, toplumumuzun durumunu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
80
iltasyazilim
I
I
Katherine Neville Romanevi Yayınları Amerikan Edebiyatı Roman 551 sayfa “Dünya adlı o büyük satranç tahtasında heyecanlı arayış ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
iltasyazilim
I
I
Kermit Roosevelt Timaş Yayınları Araştırma 187 sayfa Amerikan ve İngiliz istihbarat teşkilatlarının 1953 İran ’ında ortaklaşa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
iltasyazilim
I
I
Nermin Bezmen Remzi Kitapçı Roman Hüma, doksan altıncı yaşında ölümsüzlük uykusuna daldığında, bıraktığı hatırattaki sırlarıyla şoke...
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
iltasyazilim
I
I
Vefalı Güneş Vadi Yayınları Araştırma 214 sayfa Zihin menajerlerinin her gün kendimizi nasıl hissetmemiz gerektiği konusundaki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
iltasyazilim
I
I
Hugo Gerstl APRIL Yayın İngiliz Edebiyatı Roman 528 sayfa Türkiye Cumhuriyeti tarihi günümüze kadar onlarca Türk yazarın eserine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
74
iltasyazilim
I
I
W Lance Bennett Nehir Yayınları Araştırma 429 sayfa Data bakımından bu değin varlıklı bir toplumun zihni neden politika hususunda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
iltasyazilim
I
I
Mehmet Coral Doğan Kitap Türk Edebiyatı Roman 236 sayfa Dolunayın berraklaştırdığı gece mavisi altında çölün gözle izlenmesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
iltasyazilim
I
I
dostum özeti ve öteki bilgileri buldum inş işine yarar 1KİTABIN KONUSU: Kitapta Nevin adlı bir kadının mutluluğu,huzuru arayış...
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
iltasyazilim
I
I
Eserin adı:Memleket Hikayeleri Yazarı: Refik Halit Karay Türü: Edebiyat Basıldığı yayınlama evi ve tarihi: İnkılap Kitapçı , 1995...
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
iltasyazilim
I
I
KİTABIN ÖZETİ Türkiye'nin önde gelen çizerlerinden olan Semih BALCIOĞLU 1928 yılında dünyaya gelmiş ve 1952'de Devlet Güzel Sanatlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
88
iltasyazilim
I
I
Korkuyu BeklerkenUnutulan Ben tavanarasindayim sevgilim!diye bagirdi ****kten asagi dogru Eski kitaplar bugunlerde cok para ediyor...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
iltasyazilim
I
I
KİTABIN ÖZETİ Ondokuzuncu yüzyılın sonlarında, değerli bir bilim adamı, İngiltere'deki evinde konuk ettiği konuklarına bir gösteri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
iltasyazilim
I
I
KİTABIN ÖZETİ Siper Mektupları; çoğunlukla Çanakkale Savaşları, sonra da Birinci Dünya Savaşı'ndaki öteki Türk cephelerinde savaşan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
iltasyazilim
I
I
Kendi yeteneklerinin farkında olan öğrenciler başarı için daha yüksek bir şansa sahiptirler Bunu gerçekleştirmek için gerekli yetenekler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
iltasyazilim
I
I
KİTABIN BELLI BAŞLI BÖLÜMLERİ : 1 Giriş 2 1Alışkanlık: Proaktif Ol 3 2Alışkanlık: Sonunu Düşünerek İşe Başla 4 3Alışkanlık: Önemli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
iltasyazilim
I
I
KİTABIN SIRADAN Ankara ’da Savaş Rüzgarları KİTABIN YAZARI Kazım KARABEKİR YAYINEVİ VE ADRESİ Emre Yayınevi BASIM TARİHİ 1997...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
iltasyazilim
I
I
KİTABIN OLAĞAN : Acımak KİTABIN YAZARI : Reşat Nuri GÜNTEKİN YAYINEVİ VE ADRESİ : İnkîlap Yayınevi İstanbul BASIM YILI : 1997 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
iltasyazilim
I
I
KİTABIN NORMAL OLAĞAN AYLİN KİTABIN YAZARI Ayşe KULİN YAYINEVİ VE ADRESİ Remzi Kitapevi AŞ Selvili Mescit Sok3 CAĞALOĞLU İSTANBUL...
Cevaplar
0
Görüntüleme
81
iltasyazilim
I