• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Knight Online

Knight Online Bölümü

Knight Online

Knight Online Hakkındaki Tüm Paylaşımlar...
Konular
0
Konular
0
Yok

Knight Online Anketleri

Knight Online Anketleri
Konular
0
Konular
0
Yok

Resim ve Video Paylaşım Alanı

Knight Online ile ilgili resim veya video sunmak istiyorsanız, lütfen bu bölümü Kullanınız...
Konular
0
Konular
0
Yok

Knight Online Pazar Alanı

İtem Alış Ve Satışlarınız Hakkındaki Bölümümüz...
Konular
0
Konular
0
Yok

Knight Online Karakter Alış Ve Satış

Karakter Alış/Satış Hakkındaki Bölümümüz...
Konular
0
Konular
0
Yok

Knight Online Hile

Knight Online Hile Bildirim
Konular
0
Konular
0
Yok

KO Teknik Yardım

Teknik Yardım Alıp Verebileceğiniz Bölümümüz...
Konular
0
Konular
0
Yok

Knight Online Yarışma Bölümü

Knight Online Yarışma Bölümü
Konular
0
Konular
0
Yok
Sticky Thread
yaprak0135
  • Anket
  • Sabit
Knight Online Sizce En İyi Karekter Hangisi
Cevaplar
0
Görüntüleme
185
Reviews
0
yaprak0135
yaprak0135
Normal Threads
I
arkadaşlar varmı yardımcı olabilcek 15 ay önce charım hack yemişti örnek ticketi olan varsa yardımcı olsun lütfne
Cevaplar
0
Görüntüleme
152
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Hayatimizi Her Yaptiği seyle Karatan Koxp Kullanıcılari Sonu yaklaşiyor arkadaşlar bircok hile formunda misafir üye olarak konularina baktıgımı HS İle birçok sorun yasadıklari belli oluyor KSBOT Bildiğiniz üzere dayanamayip kapanmişti , Son günlerde ise Steevan Adli biriside Kousbot Cra,ck'leyip...
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba değerli Knight Online World oyuncuları Krallık seçimleri için bir süredir çalışıyorduk Artık seçimler her ayın ikinci Cumartesi günü başlayacak ve Pazar günü sonunda bitecektir Bazı sunuculardaki mevcut kralların görevleri pazartesi günü son bulmuş olacak ve bütün sunucularda yeni...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
baktım ama konu bulamadm bn de sorayım ddm bdw ye girebilmek için en az kaç lwl olmak gerekiyor ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
+9 citin set ve +9 elixir, 100e yakın tüm gemlerden ve mavi kutu gitmişti set ve staff 8 olarak gelmiş gem para ve kutular yok sabah ticket attım akşamına gelmişgelmez demeyin yollayın ticketinizi
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar pustan minerva cektim ama kulanılmıyor bu oyun yapımcıları bu kadar acizmi düzelmek için hiçmi ilgilenmezler oyunun sonunamı geldi yazıklar olsun diyorum baska bişi demiyorum
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Şüphesiz oyunun en iyi olduğu dönemlerdi Eski dostlara selam küçük bir hatırlatma, serverin rebirthten ilerletilen ilk shard'ıdır o zamanlar sadece 1 tane vardı http:img94**************img94930731758342390063099085960
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bilenler yazsın lutfen
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Akşam Jr ye girdim normal bir şekilde, sayı üstünlüğü karuslardaydı belki devaya son vuruşu yaparda kutuyu alır fantazisine girdik, kıl payı kaçırdık olay burdan sonra başlıyor Karuslar devayı kesince herkes otomatik dışarı çıkıyor normalde işte beni atmadı dışarı Bekledim biraz bişey olmadı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Az Önce Cruel Diye Boss Kestik Gift Materiels diye bisey vardı Ne ise yaradıgını bilenler yardımcı oLursa Sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
:d sİzİn dÜŞÜncelerİnİz nelerdİr adamlar kendİ kendİlerİnİmİ soyuyorlar ne dİr bu bİrİsİ acİklasİn lÜtfen
Cevaplar
0
Görüntüleme
124
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
gece gece bi ex kasalım dedik sağolasunlar burnumuzdan getirdiler bi arkadaş geldi ex kasmak için sonra biri gördü kasarken bekleyin bende char açıp geliyorum dedi böyle böyle 4 kişi olduk fakat kimseden aman yok sherif geliyor ayrı birşey yazıyor kendini legal zannedenler geliyor...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet yeniden başlamayı düşünüyorum en kalabalık server hangisidir acaba 4 yıl oldu bırakalı oyunu 2 ay sonra yeniden başlıcağım şuanda kararsızım server seçimi olarak yeni serverlarda illegal hile çok diyorlar herkese iyi forumlar şimdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
evet arkadaslar bu sabah gelen resle clan gradelerı duzeltılmıstırherkese hayırlı olsunbuyuk ıhtımal krallık secımıde olucak ve pazar gunu csv olmasıda muhtemel
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ben dün konu açmıştım smdi bulamadım nasıl bulacam kendi açtığım konumu?
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar birtek bende mi böyle acaba dünde oldu aynısı deli olcam cash basamıyoruz
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Beyler sorun herkeste var sanirim internet explorer ayarları ve dns yi değiştirdim ama problem duzelmedi bu sorunu aşabilen var mı ? duzelmesi için res gelmesini beklemek gerekir?
Cevaplar
0
Görüntüleme
166
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar birde siz denermisiniz sitede sorun var 10 tane ıd denedim hepsinde şifre yanlış diyoroyundayım şuanama siteye giremiyorum yanlış diyor
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
69 lvl charıma jump yaptım , Hyper Noah geldi ama ne kullanabiliyorum ne çöpe atabiliyorum Boşuna yer kaplıyor Yok mu bunun bi çözümü ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
145
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet arkadaşlar sorum bu şifre değiştirmede sorun var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I