KPSS

I
Merhaba arkadaşlar seneye yapılacak olan kpss lise sınavına girmeyi düşünüyorum Bu yıl ek tercih yapmayı düşünoyorumŞimdik diyelimki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
iltasyazilim
I
I
100 Soruda TC 1982 Anayasası TC 1982 Anayasında Unutulmaması Gereken 30 Nokta! TC 1982 Anayasında Cankurtaracak 50 Püf Noktası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
124
iltasyazilim
I
I
slm arkadaşlar Şimdi ben busitedeki dosyaları indirmek istiyorum ve hotfile'e üye olacağım ama benim internetim sınırlı indirdiğim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
iltasyazilim
I
I
Sözleşmeli memur işten çıkarılma gibi bir durumu varmıNe gibi durumlarda işten çıkarılır
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar kpss 2019 memurluk için hazırlanmak istiyorum bursada varmı kaliteli bi yer biçok yer var ama en iyisibi istiyorum varmı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba Kpss ile ilgili birkaç sorum olucak aslında sorular basit ama benim durum biraz karmaşık bu yüzden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar KPSS sorularını bulabileceğim bir adres varmı
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
iltasyazilim
I
I
Kpss ye girecek arkadaslar sınava giris belgeleriniz geldimi 15 gunden az kaldi
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar nasıl çalışabildiniz mi? Kaç net yapıyosunuz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
iltasyazilim
I
I
arkadaşlarkapss başladı cumartesi ilk oturuma girdim 50 net çıkarıtrım yetenekten ama kültürden 40 anca çıkar sizin nasılsıd...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
iltasyazilim
I
I
Sorulara ve cevaplara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz Sıcağı Sıcağına ftp:dokumanosymgovtr2006KPSS1SORULAR
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
iltasyazilim
I
I
kpss için elinde döküman olan arkadaşlar yardımlarınızı esirgemeyiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
iltasyazilim
I
I
Benİm 73 BekledİĞİm Gİbİ DeĞİl Ama ArkadaŞlarimdan Bu Sonucu Alanda Yokacaba Tarim KÖy İŞlerİ BakanliĞina Gİrebİlİrmİyİm?su ÜrÜnlerİnde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Kpss bugün açıklanmış herkezi gözü aydın mı (karanlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
iltasyazilim
I
I
Zafer yayınlarını iyi deniyor Ve de başka kaynakları paylaşırsanız sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
iltasyazilim
I
I
Kpss 1 in tercihleri ne zaman olucak bilen varmi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben Kpss Sınavına Hazırlanıyorum hayırlısıyla kpss 2 den 70 puan almak için kaç net yapmam gerekiyor lütfen yardımcı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
iltasyazilim
I
I
arkadaslar bu gunku kpss soruları bu gun saat kacta ve hangı sıtede acıklanırBırde kpss puanını hesaplamak ıcın bır program yok mu
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
iltasyazilim
I
I
arkadaslar o kadar kisi girdi sinava bakiyorumda kimse ilgilenmiyor gibi bunun basindada osym geliyor tabi eger aklinizda kalan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar nasıl geçti sınavınız? Ben hiç çalışmadım öss de ki bilgilerimle girdim sınava Çok kolay geldi bana sınav Genel Kültürden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
iltasyazilim
I