Kredi ve Burslar

I
arkadaslar bana ögrenım kredısı cıktı lakin ne değin öderle ne dek süe öderler toplam borcum ne olur geri ödemesinde taksit ne olur faiz cokmu eksik mı taksıtler aylık mı ödenir herseyi ögrenmek ıstıyorum sımdıden tsk
Cevaplar
0
Görüntüleme
204
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
@fatihportakal DAHA ÖNCE BİR YÜKSEKÖĞRETİM KURUMUNDAN MEZUN OLDUĞUNUZ SAPTAMA EDİLDİĞİNDEN BURSKREDİ YÖNETMELİĞİ HÜKÜMLERİ GEREĞINCE ÖĞRENİM KREDİSİ,DEĞERLEME SONUCU PUANINIZ TABAN PUANIN ALTINDA KALDIĞINDAN BURS MÜRACAATINIZ İŞLEME ALINMAMIŞTIR Efendiler ben lıseden sonradan hıc bır ogretım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben part time olarak giyim sektörün de çalışıyorum lakin sigortam oldugu için bana burs yada kredi çıkmadı sizce ne yapmalıyım bu sene geçtimi yoksa en azından kredi alma şansım varmı hala dilekçe ile felan mesela durumunu açıklasam
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar bu şakamıdır ya ÜCRETLİ OLARAK ÇALIŞTIĞINIZ TESPIT EDİLDİĞİNDEN BURSKREDİ YÖNETMELİĞİ HÜKÜMLERİ UYARINCA MÜRACATINIZ İŞLEME ALINMAMIŞTIR Hiçbiryerde çalışmıyorum ben hiç olmazsa söylesin nerede calıstıgımı bende bileyimİtiraz etme şansımız varmı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
134
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Hasan Albayrak, “Burs alan öğrenci sayısı almaya devam edenlerle birlikte 432 bin 572 ’ye, burs ve öğrenim kredisi alanların toplamı 1 milyon 304 bin kişiye ulaşmıştır Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Hasan Albayrak, “Burs alan öğrenci sayısı almaya devam edenlerle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
YURTKUR Genel Müdürlüğü, burs ve öğrenim kredisi tayin sonuçlarını açıklarken, 150 bin öğrenciye burs, 403 bin öğrenciye öğrenim kredisi verileceği belirtildi Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız (YURTKUR) Genel Müdürlüğü, burs ve öğrenim kredisi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Eskişehir'de Dumlupınar Öğrenci Yurdu önüne karşı görüşteki öğrencilere hücum etmek nedeniyle gelen bir grup öğrenciye, polisler müdahalede bulundu Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız'de Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda kalan öğrencilere 'Kişisel Gelişim Akademisi' adı aşağı seminer veriliyor Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız'na yan Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
119
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
YURTKUR kadar 150 bin öğrenciye burs, 403 bin öğrenciye de öğrenim kredisi tahsisi yapıldığı bildirildi Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürlüğü göre 150 bin öğrenciye burs, 403 bin öğrenciye öğrenim kredisi tahsisi yapıldığı belirtildi YURTKUR Genel Müdürlüğü'nden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
700 bin öğrenci bu haberi bekliyor YÜKSEK Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürlüğü, 661 bin 742 üniversite öğrencisinin beklediği burs ve öğrenim kredisi devir sonuçlarının 26 Kasım 2019 tarihinde açıklanacağını duyurdu YURTKUR Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 201913...
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar geçen sene basvurmştum fakat kredi çıkmıştı yeniden almadım geri ödemek zorlama gelecek diye her neyse geçen sene isteğe tabi hazırlık okudum ve geçtim bu yıl tekrardan basvurdum (benzer şekilde isteğe ast olan bi arkadasım geçemedi ama ona kredi çıkmış) ve kredi çıkmamasının nedeni...
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Daha önce bir yüksek okuldan mezun oldugunuz tespıt edılmıstır Diye sonuc geldıArkdaslar Ben daha once hıc bır ne acık ogretım nede yuksekokula basvuru bıle yapmadım yanlıs mı tespıt edılmıstırOgrenım kredısını edinmek ıcın dılekce felan yazsam sonuclanır mı acil takviye
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben dilekçeyle bitmiş kredi talebimin değerlendirilmesini istedim Büyük olasılık ikinci tahsisde kredi çıkacak ve ilk ödemeyi şubat ayında alcam Benim merak ettiğim şubat ayında ocak ayının kredisinide alcakmıyım Yani şubatta tek kredimi iki kredi birdenmi yatacak ? Kyk'nın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar ıslemlerı nasıl yapacagız ögrenim kredisi elde etmek ıcın kefil falan nasıl ayarlayacazkonsoloslukta işimiz ne ? noter ne dek alıyor biri bunu acıklayabılırmı cok tesekkur ederım
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar, bana ögrenim kredisi çıktı ben özel üniversitede ücretli olarak okuyorum hiç bursum yok bu yüzden aileme karşısında fazla mahcumum babamın isteğiyle özel üniversiteye gittim Ailem ögrenim kredisini almamı istemiyor lakin özelde okuduğum için masraflarım fazla fazlaögrenim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
115
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar her ay aldığım 260 tllık kredim son 2 ayda burs olarak değiştirilmiş ve aralıktada 104000 tl yatmış durumu anlayamadım bütünüyle bu parayı edinmek caizmidir
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Hazırlık okuyorum lakin zorunlu yok isteğe emrindeki devamsızlıktan kalırsam ya da sertifikayı alamazsam bursum kesilir mi KYK bursu yeni çıktı lakin merak ediyorum koşul nedir haberdar olan varsa söyleyebilir mi ? diğer taraftan notere para vermeden bu işi halledemez miyiz birde hangi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaslar, Ben yurtdisinda okuyorum ve ögrenim kredisi kazandimFakat senette 2 tane kefil istedigi icin babami ve annemi göstermeyi düsündümBabam calisan ve bagkur üyesi oldugu icin sikinti olmayacagini düsünüyorum fakat annem SSK'dan emekli ve maddelerinde emekli kisiler kefil olarak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
krediler bursa dönüşmüş felan bişiler dolaşıo ortalıkta doğruluk payı ne acaba ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bir yıl boyunca öğrenim kredisi aldım devletten 260 lira biçiminde bu gece kartı taktım birde ne görüyüm 260 tl ve 1040 tl olmak üzere kyk burs yatırmış ne oluyor bana takviye edin kredi bursa mı dönüştü yahut anlamadım birşey parayıda harcayamıorm korkudan
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I