Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Lise Bilgi İstekleri

I
İyi forumlar, Arkadaşlar ingilizce haberdar olan arkadaşlardan bir ricam olacakBaşlıkları yandaki parentezlere metinleri ise altındaki parantezlere Türkçeye çevirerek yazmanızı rica ediyorum aciliyeti yüksek en kısa zamanda yapılırsa çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim(Hepsini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
140
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ilk Önce yanlış yere konuyu açtıysam özür dilerim Arkadaşlar bir sunum yapacağım Sununun konusu Türkiye'de Yargıve bir konuşma metni hazırlamam gerek sizce nelere değinmem gerek örnekler verebilir misiniz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar benim performans ödevim var plc nin çıkışlarına bağlanabilecek adım(step)motorlar hakkında bilgi lüzumlu şimdiden teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Efendiler pazartesi sözlü varDurum çok ciddiTùrev alma ile ilgili testlerden soru soracak ve ben ygsye agirlik verdigim icin dersi pozitif takmiyodumO konunun testlerini çòzùmlù olarak atabilecek var mi bana
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar yazılım var ve bulamadım lütfen takviye edermisiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar matthias jakob schleiden hakkında veri verin nolur cok acele bu
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
H2S veya S2+O2S2 veya SO4 ENERJİ H2OO2 H2CO2BESIN Bunun gibi bir kükürt kemosentez modeli var fem lys ygs 9dergide ve fem simetri lys biyoloji kitabinda varinternete kükürt bakterilerinin kemosentezi yazdiginizda da cikiyor telefondan fotoğraf yukleyemiyorum biri bakip bana aciklayanilir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar 11sınıf dil ve anlatım performans ödevi olarak 400 soru lazım bu 400 sorunun yanıt anahtarı da olmalı 400 soruyu tek tek açıklayacağım çözecek vatim olmadığı için salı günü teslim edilecek cevap anahtarını istiyorum lütfen destek cümlede manâ 50 soru ses bilgisi 50 soru...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhaba arkadaşlar performans konum alşimi döneminde yapılan keşifler internette araştırdım fakat bütün muhakkak olacak bir şey bulamadım destek edermisiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar edebiyat performans ödevimin konusundan biride bu nerden bulabilirim 1 sayfa tutsa yeter
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba Arkadaşlar Konuda Belirttiğim gibi Antrenmanlarla Mat 1 Kitap'ı aldım ALLAH'a şükürler olsun Ve Aldıktan Sonra Birkaç Sorunum oldu Kafamda Özellikle Bu Kitap'ı bitirenlerin yorum yapmasını Canı gönülden İstiyorum Sorunumu Daha Alçak kısım'a yazıyorum Şimdiden Hepiniz'e Teşekkürler FV...
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
mahur beste romanının detaylı ve uzun özetini yazabilecek var mı? fazla teşekkür ederim yaşasın edebiyat
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bana bu konu için slayt ödevi hazırlayabilecek var mı ? Yarın akşama kadar yapabilecek varsa sevinirim Yapabilirseniz kısa konu anlatımı ve örnek şeklinde olabilir Fazla uzun olmasına lüzum yok 68 sayfa işimi görür Şimdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız Bu sitedeki sorunun cevabını bulmamda bira
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ARKADAŞLAR ŞU SORULARI ÇÖZMEMİZ LAZIM FİZİĞİM İYİ YOK AÇIKLAMALI OLARAK CEVAPLARMISINIZ İŞLEMLİ OLCAKMIŞ http:**************scaledthumb57173ia http:**************scaledthumb534v9l2 http:**************scaledthumb845tv2j http:**************scaledthumb31wp88 http:**************scaledthumb8438bng...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar benim kompozisyon yetenegim hic yoktur hocadanda tahsis geldi ve sununla ilgili istedi Unutma oysa, Ağzında bal olan arının, kuyruğunda da iğnesi vardır(John Lyly) bu sözle ilgili kompozisyon 1 sayfada olur yeterki yardımınız dokunsun tesekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
fahrenheit 451 film özetini filmi izleyen biri varsa versin lütfen devir di izleyemedimde
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
İlyada ve oguz kagan destanlarının farklarını bulamıyorum takviye edermisiniz acaba
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar çoğunlukla bu forumlarda takviye ederim ama okula gitmediğimden performans ödevini bile geç aldım Konuyu bilmiyorum Bu sefer de sizden takviye istiyorum Lütfen şu soruları cevaplandırabilir misiniz? Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim 1 Linkleri sadece kayıtlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4