Lise'nizi Tanıtın

Lise'nizi Tanıtın
okul şekil bkımından güzel amaiç taraftan cehennem gibi okula bu yıl geldim takdir alan çıkmadı, yazılıları can alıcı öss başarısı seneye belli olacak oks öğrecileri sakın gelmeyin!!!!!!!!!!!! Bnede gitmeyi düşünüyorum
Cevaplar
0
Görüntüleme
172
Bizim okulumuz ülkemizin en batısındaki okuldurokulumuz biraz eski ama bi o kadar da başarılıdırGerçekten tam okunulacak yer
Cevaplar
0
Görüntüleme
134
sa beyler Çengelköy lisesinden olan var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
160
Ben okul öğrencilerinden Vehbi ÇİLEK okuldan başka öğrenci varsa kendisini bu başlık altında tanıtmasını istiyorum ( Birlik ve Beraberlik için )
Cevaplar
0
Görüntüleme
153
İzmitte bu sene yapılan ismi çok çabuk yayılan Cahit Elginkan Anadolu Lisesi *24 Derslik *Kapalı Spor Salonu *4 Açık Basket Sahası *Çok Amaçlı Toplantı Salonu *Geniş Yemekhane *Kaliteli Öğretmen Kadrosu *5 Farklı Laboratuvar *Müzik Odası ve daha bir sürü olanaklarıyla Cahit Elginkan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
arkadaşlar okulumuz çok güzeldir spor salonu kumdan bi futbol sahası basket sahası voleybol sahası pin pon masalrı bilgisayar odaları ayrıca sitesi 3 dilden yayın yapan ilk lise sitesi
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
http:img160**************img160943193842835pw3png http:img160**************img1608851tariherw0 Okulumuz ilk olarak 1892 yılında, Mutasarrıf Ziver Paşa zamanında Maarif idaresinin ve halkın yardımı ile yaptırılıp açılmıştır Üçü rüştiye (ortaokul), ikisi İdâdî (lise) olmak üzere beş sınıflı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
yanlışlıkla aynı konuyu 2 kere açtım; bu yüzden bu konunun içeriğini ve başlığını değiştirdim bu konu silinsin lütfen
Cevaplar
0
Görüntüleme
140
Okulumuz Gaziantep İl Özel İdaresi tarafından yaptırılmış, 20052006 Eğitim öğretim yılında Gaziantep Valiliğinin 06072005 tarih ve 22306 sayılı makam onayı ile “ÖZEL İDARE ANADOLU LİSESİ olarak eğitim öğretime açılmıştır 2004 yılında başlayan okulumuzun inşaatı 2005 yılının Nisan ayında ve çok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
BEN 8 SINIF ÖĞRENCİSİYİM BU LİSEYE GİTMEK İSTİYORUM BİRİ BU LİSEYİ TANITSIN ÇOK ÖNEMLİ BEN MSN ADRESIMIDE BIRAKAYIM ORDA OKUYAN ÖĞRENCİLER LÜTFEN YARDIM EDIN BİLGİYE İHTİYACIM VAR Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız LÜTFEN EKLEYIN ÇOK ÖNEMLİ ŞİMDEDEN...
Cevaplar
0
Görüntüleme
136
2002 yılında yapımına başlanmıştır2005 yılında bitmiştir İyi yanları Doldurulmuş toprak tepe üzerine kurulmuştur5 katlıdırterası vardırDevlet okuludurBasketbol potası vardır Futbol kaleleri yokturBırakın futbol kalesini oynamaya izin yokturToprak çöküyorSinama saolnu yokÇatılar akıyorAltı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
147
TARİHÇE Okulumuz HErdem Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 1997 Tarihinde EğtimÖğretime açılmıştır Yapımını KdzEreğli'li Hayır Sever İşadamı İrfan ERDEM'in üstlendiği okulumuzun temeli 1997 Tarihinde Cumhurbaşkanımız Süleymen DEMİREL tarafından atılmıştır 19971998 Eğitim Öğretim Yılı için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Lisemiz 1998 yılında İzzet Baysal Vakfı tarafından yapılmıştırAlpağut Mahallesinde yer almaktadırOkulumuzda 2 tane bilgisayar labaratuvarı,kimya,fizik labaratuvarı yer almaktadır1000 i aşkın öğrenci bulunmaktadır Kısaca Bolu CANİP BAYSAL LİSESİ Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
BeyLer Ben Gaziemir Ticaret Meslek Lisesi gidiyorum okul süper bişey okulda 4 bölüm var , bunLar Büro Ve Sekreterliği , Bilgi Ve iLetişim teknoLoJiLeRi , Birde Muhasebe Ve Finansman OkuL hakkında bilgi için sitesini görebilirsiniz Daha ne bekliyorsun gir hadi Google'a GTML yazarsanız çıkar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
Lisemi hiç sevmezdim hiç iyi bir eğitim de vermediler İngilizce eğitim veren bir anadolu lisesi olmasına rağmen mezunlarının yüzde 90 ı ingilizce konuşamaz ,öğretmenler despottur ve bilgisizdirlerDoktor Doğan ve Süper Mühendis Altuğ dışında ilk mezunlardan olup başarılı olanlar varsa buraya...
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
50 mesajı olmayan foruma link yollayamaz, bu kural virüs ve gönderenler çoğaldığı için konulmuştur
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Bir okul hatta oukle 4 yıl sonra gelen edit:allah belamı versin,ulen ne çocukmuşuzşu yazıya bakaman aman 4 yıl iflahım söküldü lan burdapfff nese utandım kendimden ben mi yazdım diyenese silmiim ibret olsun herkese,utanılcak şeyler yapmayın zamanın uzaaaak ötelerinden gelen edit: sildim ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
arkadaşlar Ankarada Yenimahalle MAZMİ DOĞAN ANADOLU LİSESİ açılmış Bu liseyi bilen varmıBilgi verirseniz sevinirimOKS tercihi içinTeşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Acılımı abdul kerım bengı anadolu lısesı olan ve benım de maalesef halen ogrencısı oldugum bu okul mersının tarsus ılcesının 1 numaralı okuludur we basarıyla gıren ogrencılerden bır kısmı cıkarken zorlanabılır
Cevaplar
0
Görüntüleme
127