• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Meslek Tanıtımları

Meslek Tanıtımları
I
Elektrokardiyografi (EKG) Teknisyeni Iş Esas Grubu : YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Daha Alçak Asıl Grubu : FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Grubu : OPTİK VE ELEKTRONİK DONANIM OPERATÖRLERİ Iş Bölüm Grubu : Tıbbi teçhizat...
Cevaplar
0
Görüntüleme
165
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektroliz İşçisi Iş Ana Grubu : TESİS VE ALET OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Daha Aşağı Başlıca Grubu : MAKINE OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Grubu : KİMYASAL ÜRÜNLER İLE İLGİLİ ALET OPERATÖRLERİ Iş Birim Grubu : Metal kaplama ile ilgili makine operatörleri Gereken Asgari Eğitim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
El Yazması ve Nadir Eserler Uzmanı Iş Asıl Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Alçak Asıl Grubu : ÖTEKI PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Grubu : SOSYAL BİLİMLER VE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Birim Grubu : Filologlar (Dilbilimciler), çevirmenler ve mütercimler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Elektronik ve Telekomünikasyon Öğretim Üyesi Meslek Ana Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Daha Aşağı Başlıca Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : AKADEMI, ÜNİVERSİTE VE DAHA İLERİ DÜZEYDE EĞİTİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Enerjisi Tevzi ve Nakil Mühendisi Meslek Ana Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Alçak Asıl Grubu : FİZİK, MATEMATİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Grubu : MİMARLAR, MÜHENDİSLER VE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Birim Grubu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik İstihsal Mühendisi (Genel) Iş Belli Başlı Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Daha Aşağı Ana Grubu : FİZİK, MATEMATİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : MİMARLAR, MÜHENDİSLER VE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Birim Grubu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Makineleri Öğretim Üyesi Meslek Başlıca Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Aşağı Belli Başlı Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Grubu : AKADEMI, ÜNİVERSİTE VE DAHA İLERİ DÜZEYDE EĞİTİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Birim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Ofis Makineleri) Meslek Belli Başlı Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Daha Aşağı Asıl Grubu : METAL İŞLEME VE ALET İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Motor ve Dinamo) Iş Esas Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Alt Ana Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Iş Bölüm Grubu ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Motorlu Taşıtlar) Iş Başlıca Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Daha Aşağı Asıl Grubu : METAL İŞLEME VE MAKINE İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Ölçü Aletleri) Meslek Esas Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Alt Asıl Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Meslek Bölüm...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Soğutma ve Havalandırma Donanımı) Iş Ana Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Iş Alt Belli Başlı Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Transformatör) Meslek Belli Başlı Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Iş Alt Belli Başlı Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Müfettişi Iş Esas Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Alt Esas Grubu : ÖTEKI PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Grubu : IŞ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Birim Grubu : Diğer yerde sınıflandırılmamış iş ile ilgili profesyonel iş mensupları Gereken En Az Eğitim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Mühendisi (Genel) Iş Ana Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Aşağı Ana Grubu : FİZİK, MATEMATİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : MİMARLAR, MÜHENDİSLER VE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Bölüm Grubu : Elektrik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Öğretim Üyesi Iş Esas Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Alçak Esas Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : YÜKSEKOKUL, ÜNİVERSİTE VE DAHA İLERİ DÜZEYDE EĞİTİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Bölüm Grubu : Akademi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Öğretmeni Iş Belli Başlı Grubu : PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Daha Alçak Esas Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : ORTAÖĞRETİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Bölüm Grubu : Ortaöğretim ile ilgili profesyonel...
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Operatörü (Enerji Merkezi) Meslek Başlıca Grubu : TESİS VE CIHAZ OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Daha Aşağı Belli Başlı Grubu : DEĞIŞMEZ TESİS OPERATÖRLERİ Meslek Grubu : ENERJİ IMAL TESİSİ VE İLGİLİ TESİS OPERATÖRLERİ Iş Birim Grubu : Enerji üretim tesisi operatörleri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Panosu Montörü Iş Ana Grubu : TESİS VE ALET OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Meslek Alt Belli Başlı Grubu : MAKINE OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Grubu : MONTAJCILAR Meslek Birim Grubu : Elektrikli ekipman montajcıları Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim Iş Tanımı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Sinyal ve Uzaktan Kumanda Teknisyeni Meslek Esas Grubu : YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Alt Asıl Grubu : FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Grubu : FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ TEKNİKERLERİ VE TEKNİSYENLERİ Iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I