Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Öğretmenler Odası

Değerli Öğretmenlerimizin Bölümü
I
50 mesajı olmayan foruma link yollayamaz, bu kural virüs ve gönderenler çoğaldığı için konulmuştur
Cevaplar
0
Görüntüleme
169
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sayın Hocalar size bir sorum var bu aklımı sürekli kurcalayan bir soru en son olan olayda gene üstüne tuz biber ektiİzmirde Bir Anadolu lisesin de OkuyorumGelelim Sorunumu Benim Not Konusunda pek sıkıntım olmamakla beraber sadece 2 ders ten bazı sorunlarım varLise3(yeni) sayısal...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Önce FrmTr yönetimi konu için en uygun yer olarak burasını dusundum yenı olan bir projemizi hayata geciriyoruz Türkiye gençlerini geleceğe hazırlayan bütün öğretmen ve öğretim görevlisi büyüklerimize genç ve bilinçli ekibimiz ile Türkiye genelinde bütün İlköğretim ve Liselerin Web...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
mutlaka göz atın arkadaşlar başka yerde bulamazsınız Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
136
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
İlköğretim okulları proje teslimi son tarihi bilmiyorum Eğer biliyorsan benimle iletişime geçerseniz sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
140
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bu gün 24 Kasım Öğretmenler günüHani yılda bir kez hatırladığımız fakat geleceğimiz olan çocuklarımızı tereddütsüz ellerine emanet ettiğimiz elleri öpülesi öğretmenlerin günüBakınız şair nasılda anlatmış onları Öğretmene Birgün yetmez öğretmene Hergün ögretmenler günü Ne mutlu harf...
Cevaplar
0
Görüntüleme
124
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
TitanSoft XPress Sözlük, 15 MB Kendi kendini geliştirebilen (eLearning), hem yerel hem de internet araması yapabilen nadir Türkçe İngilizce, İngilizce Türkçe sözlüklerden biridir Öncelikle TitanSoft XPress Sözlük nedir? bilmeyen veya önceden kullanmayan arkadaşlara kısa bir özet...
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
3 SINIFLAR ICIN ORNEK PERFORMANS ODEVLERI Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız ATATURKUN EGITIME VER ONEMTURKCE Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız EV MODELIGORSEL SANATLAR Linkleri sadece kayıtlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
PERFORMANS DEGERLENDIRMESI NEDIR? Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız PERFORMANS ODEVI DEG FORMU Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız PERFORMANS SINIF LISTESI Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
İLKÖĞRETİM KURUMLARI REHBERLİK PROGRAMI (Son Şekli) Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız İLKÖĞRETİM ÖRNEK REHBERLİK ETKİNLİKLERİ Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız REHBERLİK GRUP ETKİNLİKLERİ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
DENGELİ KELEBEK Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız KOZLAKTAN HİNDİ Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız VE DİĞERLERİ Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sayın öğretmen arkadaşlarım; ortaöğretim için bilgisayar 1 dersine ait özetler var mı elinizde çok aradım bulamadım ünite 1 in bir kısmının özetini çıkardım geri kalanı için netten arama yaptım bulamadım var mı elinizde acaba?
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Türkiye'nin eğitim alanında önümüzdeki 5 yıla dönük hedefleri belli oldu 20082019 dönemini kapsayan 5 yıllık Eylem Planına göre, okul öncesinde okullaşma oranı, 2019 yılı itibariyle yüzde 50'ye çıkarılacak Bu hedefe ulaşılması için her yıl yaklaşık 155 bin öğrenci, okul öncesi eğitime...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ,sevgili meslektaşlar ya da hocalar:Atatürk ile ilgili çalışma yaprakları,öğrencilere soru sorma alıştırmaları ve ders hazırlığı lazımAtatürkün hayatının bir bölümüyle ilgili çocukluk evresi ya da gençlik yılları farketmez
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
istatistik de geçiyor çeyrek aralık ne demek nasıl hesaplanıyor bilen var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bana acilen otomatik ders dağılımı yapan program lazım lütfen yardım edin
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar tez çalışmam için BT sınıfında karşılaştığımız herhangi bir probleme çözüm aramak istiyorum bu konuda yaşadığınız problemleri paylaşabilirseniz sevinirim teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
sınıf öğretmenleri için drama konuları lasım yardımcı olursanız sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
50 mesajı olmayan foruma link yollayamaz, bu kural virüs ve gönderenler çoğaldığı için konulmuştur
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
124
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4