Üniversite Bilgi İstekleri

arkadaslar türk dili hocası bizden kürtlerle ilgili sorun nasıl iyileştirilir? diye bir soru verdibunu kompozisyon olarak istiyo lütfen destek edin acill
Cevaplar
0
Görüntüleme
161
Arkadaşlar merhaba; Mineraller içerisindeki element yüzdeleri hesaplamak için nasıl bir usul izlemem gerekir acaba? Örneğin Fe2O3 bileşiğindeki Fe içeriği ya da FeCr2O4 bileşiğindeki Cr bu bileşiğin % kaçını oluşturmaktadır Atom ağırlığı ve atom numaralarından yola çıkılarak hesaplandığını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Devamlılık Yazmaya merak duyanlar için 3 saatlik baba bir seminer Gülin Tokat en baba biçimde bir akıcılık taslağı nasıl hazırlanır anlatıyor Keza yapımcıya mantıksal bağ projesi nasıl sunulur konularında da veri veriyor Detaylı bilgi için : merkuregitimnet'den veri alabilirsiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
ARkadaslar AminoAsitler ve Supplament olarak kullanımı Hakkında konu anlatımına ihtiyacım var nette kac saattir arastırma yapıyorum bulamadım soyle 2 3 sayfalık bir aminoasit konusu Asistan olacak kım var yarın konu anlatımı yapmam lüzumlu
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
başlıkta belirttiğim gibi termodinamiğin 1 yasa ( enerjinin korunumu yasası ) ile ilgili soru ve çözüm lazım arkadaşlar anlıyan veya elinde olanlar ilgilenirse sevinirim teşekkür ederim!
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
başlıkta belrttgm gibi hukuk devletinin gerekleri nelerdir ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Arkadaşlar Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi dersinden Yusuf Akçura Üç Stilı siyasetadlı makalesindeki Türkçülük,islamcılık ve Osmanlıcılık hakkındaki fikirler yine benzer makaledeki Ali kemalve Ferit TEKin de osmanlıcılık,İslamcılık ve Türkçülük hakkındaki görüşleri lüzumlu Şimdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Arkadaşlar Merhaba Kocaeli üni Mekatronik okuyorum hoca bi ödev verdi hiç bi yerde bulamadım Güç, moment(tork) ve vektör kavramı 'nın mekatronik alanındaki uygulamaları hakkında elinde döküman olan yada bu dökümanları nasıl bulurum bilgisi olan varmı ÇOK IVEDI ıhtıyacım var tşkkürler şimdiden
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Arkadaşlar merhaba, Vanessa May adlı bir araştırmacının Self, Belonging and Social Changeadlı makalesini Türkçeye çeviriyorum Makalede geçen bir ifadeye takılmış durumdayım İngilizcesi Extended Reflexivity Thesis Bu ifade daha önce Matthew Adams'ın Self and Social Changeadlı kitabında da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
arkadaşlar tez konum bu tezgâhtar olabılecek varmı ? Taşıt Emisyonlarından kaynaklanan çevre kirliliğinin incelenmesi
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
arkadaşlar bir bilgisayar mühendisi veya bilgisayar teknisyeni ne değin maaş alır acaba
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Arkadaşlar yönetim organizasyon için misal olay incelemesi lazım:
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Kazıbilim bölümü Çanak Çömlek Üretim Teknikleri dersi ile ilgili ders notları lüzumlu muavin olursanız fazla sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
Kil'in türleri hakkında detaylı bir dökümasyon yada bilgiye ihtiyacım varYardımcı olursanız fazla sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Merhaba arkadaşlar Optimal Kapasite tamamiyle nedir, nasıl tanımlanır? İşletmelerde yeri nedir? Elinde sağlam bir görev şeklinde olan var mı acaba
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
arkadaşlar makina mühendisliği okumaktayım malzemeI için ders notlarına yada çalışma notlarına ihtiyacım var elinde olan yada kullanılabileceğim bir kaynak gösterebilecek olan varmı? çoktan teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
kabiliyetin derecesi baştan okumakla ilgilidir
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
arkadaşlar ben grafik tasarımı bölümünde okuyorum bi afiş yapıcam konu kadına şiddete son! benim aklımda bikaç fikir war ama sizden de destek almak istedim lütfen fikirlerinizi belirtir misiniz? ne nesil şeyler yapabilirim?
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
baslıktada belirttigim gibi tekstıkde su temizleme sistemleri ve yöntemleriyle ilgili bilgisi olan yazabilirmi acaba simdiden tesekkurler
Cevaplar
0
Görüntüleme
94