Üniversite Bilgi İstekleri

merhaba arkadaşlar ben lise 3 öğrencisiyim yeni geçtim ve eşit ağırlığım astronomi bölümünü fazla seviyorum ve astronomi hakkında fazla şey biliyorum her gün incelemeler yapıyorum baya bi veri biliyorum uzayla ilgilişimdi ben eşdeğer ağırlıktan öss de fizik çözmek şartıyla 267 puan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
Arkadaşlar International Express kitabı lazım üniversite 95 tl'ye satıyor daha ucuza buluruz gibi geliyor Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız Linkteki kitap arkadaşlar var mı bilgisi olan
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
arkadaşlar electronic devices and circuit theory (türkçesi mevcut) kitabının 10baskısını pdf halinde arıyorum bulamadım yardım edin70 lira vermeye kıyamıyorum kitaba yada ankara içi destek edin elinde olupta ucuza verebilecek
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
osilaskop ile elektriksel olmayan büyüklükler (yürek atışı , mekanik büyüklerden sürat şiddet) gözlenmek istenirse bunun için nasıl bir ölçme düzeni kurulabilir ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
80
Başlıkta yazdığım Muhasebe işletmenin dilidir adlı kompozisyon hazırlamam gerekli arkadaşlar Fikirlerinizi hemencecik alabilirsem sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
MerhabaBilgisayar Mühendisliği 1sınıfım sizce benim için en yerinde matematik I kitabı hangisidir muavin olursanız sevinirim çünkü bizim hocamız kitap konusunda karar veremedi
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
elektronik ve haberleşme 1 sınıf öğrencisiyım hocalarımız coğu en kısa zamanda proglamlama dili ogrenmemızı soyluyor acaba en ıyı ogrene bılecegım bır kaynak bılıyormusunuz sanırım once C den baslamamız gerekıyormus C ++ VE C # DA VARMIS detaylı bir veri verırsenız sevınırım
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
C++ kitabı satan var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
aranızda mimar olan ya da mimarlıkla ilgili herhangi bir bilgisi olan varsa bu başlıkta mimarlığa dair yorumlarınızı paylaşırsanız çok sewinirim çoktan teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
55
Algoritmalar Prof DrVasif Vagifoğlu Nabiyev Seçkin Yayıncılık Bu kitabın pdf halini arıyorum Yardımcı olursanız sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
74
arkadaşlar ben uzak eğitim okuyorumda öğretmen bu soruyu sormuş ve benim hiç bi bilgim yok sizden yardım istiyorum cevaplayanlara teşekkürler Kenar uzunlukları girilen bir üçgenin üçgen olup olamayacağını sorgulayan, eğer üçgense benzeyen kenar mı, ikiz kenar mı veya değişiklik kenar bir üçgen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
Ben 12 defa okulun karşısına çıkıp şiir okumuştum, karşımdakileri benden yaşça küçük olarak görüyorum ve özgüvenim yerine geliyor Peki herkesde bu işe fayda mı, bir gün muhabir gelip konuşmak istese karşısında dikilmek istemem
Cevaplar
0
Görüntüleme
71
1) X 1,1 A alt kümesidir X'in açık 0,A'nın elamanı değildir veya (1,1),A'nın daha alçak kümesidir ifadelerinin bir topolojik uzay olduğunu göster 2) (X,?) topolojik uzay a elemanı değildir X ve Y X U a olsun T' U Boş Küme Y için topolojik uzay mıdır ? (T Tau (topoloji simgesi)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
57
Arkadaşlar ilk kez merhaba işletme bölümü 2 derslik öğrencisiyim Finansal muhasebe dersi için bir üretim işletmesinin faaliyet raporu gerekiyor (dönem ödevi) öteki isteğim ise idare ve organizasyon dersi için yine bir işletmenin organizasyon şeması ( dönem ödevi) lazım çoktan teşekkür ederim
Cevaplar
0
Görüntüleme
71
Başlıkta da belirttiğim gibi Çözümsel kimya dersi alıyorum ve dersleri anlamakta zorluk çekiyorum işime yarayacağını düşündüğünüz bir döküman tarzı bir şey varsa paylaşır mısınız ? Teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
Arkadaşlar bitirme ödevi konusu için yardımlarınızı bekliyorumÇanakkale Onsekiz Mart Üni mezunlarından varsa daha fazla makbule geçr Teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
60
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız adresindeki resmi lineer denklem sistemlerini kullanarak yorumlayiniz Bu ödevi yapmamda asistan olur musunuz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
71
Şu Anda ben lise son sınıf öğrencisim İnşaat yapı iş lisesinin Bilgisayarlı çizim hocam bana cami projesi kitledi şey verdi Elinde böyle hoş cami projesi olan paylaşabilir mi acaba ? Konu içten yerdemi bilemiyorum lakin tek akla yatkın yer burasıdır diye düşünüp buraya açtım Hatamız varsa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
61
Arkadaşlar erzurum bilgisayar mühendisliğni kazandımPek birşey bilmiyordum yavaşça öğreniyorum en manâlı ders'te MATLAB görücezBen bu dersin kitabını aldıktan sonradan nasıl çalışmalıyımMuhtemelen ençok bu derse çalışacağım bizim bölümde kredi 18 bundan 5 ders görüyoruz baya önemli Ben bu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
Arkadaşlar temel hukuk hocamız bir soru sordu ve işin içinden nasıl çıkacağımı bilemedim birde sizden destek alıyım dedim soru:dünyada büyük topluluklar ve devletler değil iken insanlar toplumsal yaşam içerisindeki düzenlerini nasıl idare ediyorlardı Şimdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
66