Üniversite Bilgi İstekleri

Merhabalar Elinde Bilgisayar Programcılığı Yazılım Staj Defteri olan var mı acil lüzumlu
Cevaplar
0
Görüntüleme
76
Merhaba arkadaşlar konuyu dürüst yere mi açtım bilmiyorum kusura bakmayın Bana ihtimal karşılaştırmayla ilgili bir formül usul vs gerekli Mesela 4 tane işlem olsun A,B,C,D elde etmek üzere, sırasıyla bunların gerçekleşme oranı da %30%55%62%27 olsun Bunlar birbirinden bağımsız olaylar Bana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
63
Arkadaşlar yazılım stajı yapıyorum birincil kere staj yaptığımdan nedeniyle ne yazacağımı bilmiyorum ve stajın bitmesine son 1 hafta kaldı lütfen takviye edin Çoktan Teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
66
Televizyon sektöründe irtibat rtv ya da sözde bölümlerde aydın staj yapmış ya da tezgâhtar olabilecek arkadaşlar hazırlamam gereken 20 jurnal staj dosyası için bana destek edebilir misiniz ? ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
61
Arkadaşlar genel ve anorgamik kimya dersine ait sınav sorularıTam çözumlerini yapabilirseniz fazla makbule geçer Çoktan teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
Bu film tahsis olarak verildi Filmi izlediğimde Mary Ann karakterini tahlil etmeye çalıştımBenden istenilen karakterin hastalığına teşhis bulmak ve bunu DSM5 kriterlerine kadar izah etmek Lakin ben azıcık şüpheli kaldımBu konuda görüşlerinizi belirtirseniz sevinirimYardımcı olması açısından...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
C dili ile ilgili ödevim var 4 tane muavin olur musunuz inşaat okuyorum basmakalıp baskı geliyor Kullanıcı göre girilecek 2 sayının OBEB ini bulan bir c programı 10 şahsiyet bir sınıfın bir dersten aldıkları sıradan puanını hesaplayacak bir c programı Kullanıcının gireceği belirtilen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
59
Bu Bölümde yalnızca görev, tez, ders notları ve güya KONU İSTEKLERİ AÇILMAKTADIR Lütfen buraya başkaca başka konuları AÇMAYINIZ Her türlü soru ve sorunlarınız için bölümlerimiz mevcuttur, aşağıdaki linkleri MUHAKKAK İNCELEYİNİZ Eğer en içten bölüme kurallar çerçevesinde konunuzu açarsanız...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
Her şeyden önce MUTLAKA BU KONUYA BAKINIZ SONRADAN aşağıdaki kurallar çerçevesinde bu bölüme konu açınız 1) Forumun genel kuralları bu birim için de geçerlidir 2) Tayin isterken lütfen başlıklarınız istediğiniz içeriği yansıtsın ‘ ’help ,acilll, lütfen bakın ‘ ’vs gibi başlıklı konular...
Cevaplar
0
Görüntüleme
68
Bulmak istediğiniz konuyu CTRL + F yardımı ile bulabilirsiniz Dilden Dile Çeviri İsteklerinizi Lütfen Bu Bölümden Yapınız Bölüme Konu Açmadan Önce MUTLAKA ve KESINLIKLE OKUYUNUZ Bölüm Kuralları | HERKES AYDINLATILMIŞ SAYILACAKTIR Hibrit Roket Yapımı! Rehabilitasyon Merkezi? ACİL Elektronik Staj...
Cevaplar
0
Görüntüleme
64
* Anlamını bilmediğiniz yabancı sözcük , cümle çevirilerini artık bu bölümden dile getiriniz ve bu bölümden peşine düşüp takip ediniz Bu bölümden dile getirilmeyen konu olarak açılan tercüme istekleri kilitlenecektir * Çevireceğiniz sözcük , cümleleri lütfen seçme parça yaparak belirtiniz ki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
74