Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Üniversite Tanıtımları

Üniversite Tanıtımları
I
Arkadaşlar bu sene tekrar sınava giricem Turizm İşletmeciliği Bölümü düşünüyorum Beykent,Haliç %100 bursluda var sizce puanım tutarsa hangisini yazayım bu dediğim üniversitelerden herhangi birinde okuyan arkadaşlar tavsiye edebilir mi ??? NOT:EĞER KONUYU YANLIŞ BÖLÜME AÇTIYSAM KUSURA BAKMAYIN...
Cevaplar
0
Görüntüleme
187
iltasyazilim
I
I
Üniversite Türü: Vakıf Kuruluş Tarihi: 1997 Telefon: +90 212 533 65 32 Faks: +90 212 533 65 15 Internet: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Adres: Cibali Merkez Kampusu Hisaraltı Cad Cibali 24230 Öğrenim Dili: İngilizce ağırlıklı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
iltasyazilim
I
I
Erzincan Üniversitesi, 1 Mart 2006 tarihinde 5467 sayılı kanun ile Erzincan'da kurulmuştur Daha önce Erzurum Atatürk Üniversitesine bağlı bulunan üniversite birimleri adı geçen kanunla Erzincan Üniversitesi çatısı altında toplanmıştır Kuruluş tarihi yeni de olsa, fakülteleri oldukça köklüdür...
Cevaplar
0
Görüntüleme
148
iltasyazilim
I
I
Tarihçe 03 Temmuz 1992 tarihinde, 3837 sayılı kanunla kurulan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, 19921993 EğitimÖğretim yılında Trakya Üniversitesi' nden devredilen Çanakkale Eğitim Fakültesi, Çanakkale Meslek Yüksekokulu ve Biga Meslek Yüksekokulu ile öğretime başlamıştır 19931994...
Cevaplar
0
Görüntüleme
125
iltasyazilim
I
I
Merhaba 12 sınıfa gidiyorum Bu son senem İstanbulAvcılar'da okuyorum Açıkçası buralardan uzaklaşmak istiyorum ama o kadar çok değil yine Marmara da bir yer olacak Bilgisayar programcılığı okuyacağım 2 yıllık Ben Çanakkale 18 Mart Üniversitesine gitmek istiyorum yani Çanakkale Meslek Yüksek Okulu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
iltasyazilim
I
I
Şu anda okuduğum ünıversıtedır bu bolumu gorunce paylaşmak ıstedım Odessa Ulusal Meçnikov Üniversitesi Varlığına 1865 yılında Imperial Novorossiya Üniversitesi dahilinde başlayan Odessa II Mechnikov Milli Üniversitesi, 2Dünya Savaşı sırasında, hatta tahliye sürecinde bile açık kalarak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
138
iltasyazilim
I
I
Üniversite Türü: Vakıf Kuruluş Tarihi: 1996 Telefon: 0 216 712 14 60 Internet: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız E posta adresi: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Linkleri sadece kayıtlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
iltasyazilim
I
I
Kuruluş: 18 Mayıs 2007 İlk Akademik Yıl: 2008 Eğitim Dili: İngilizce Fakülte Sayısı: 3 Yüksek Okul Sayısı: 2 Meslek Yüksekokulu Sayısı: 0 Enstitü Sayısı: 2 Konservatuar Sayısı: 0 Araştırma Merkezi Sayısı: 3 Toplam Akademik Personel Sayısı: 55 Toplam Öğrenci Sayısı: 205 Yurt...
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
iltasyazilim
I
I
İstanbul Medeniyet Üniversitesi, İstanbul Anadolu yakasında 2010 yılında kurulan yeni bir devlet üniversitesidir Yüksek Lisans eğitimine 20112019 eğitimöğretim yılı bahar döneminde, lisans eğitimine ise 20192019 eğitimöğretimin güz döneminde başlamıştır İMÜ, 20192019 eğitimöğretim döneminde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
iltasyazilim
I
I
Çankaya Üniversitesi, Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş,19971998 öğretim yılında faaliyetine başlamıştır Üniversitemizde önlisans ve lisans eğitimi alan öğrenci sayısı 4823,yüksek lisans ve doktora eğitimi alan öğrenci sayısı 1271’dir Çankaya Üniversitesi’nin öğretim dili Hukuk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
iltasyazilim
I
I
İyi günler arkadaşlar Kayseri ve Erciyes Üni hakkındaki tüm sorularınıza cevap verebilirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
iltasyazilim
I
I
kamu personeliyim arkadaşlar işimden memnun değilim üniversite sınavlarına girip güzel bir bolum kazanacak tahsilim de var bu anlamda işime devam ederek müşterek olarak da üniversite okumak istiyorum ve ardından okudugum üniversitenin sağladıgı iş istihdamı ile özel sektörde iş sahibi olmak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar orada okuyan ya da okumuş olan Varsa yardım edebilirmi? Orda yaşamın çok zor oldugunu duydum Kalorifer falan yokmuş Sular akmazmış Erkek çocugu için zor olurmuş üniversite nasıl bilginiz var mı mezun sonrasında iş bulma açısından falan zorluk yaşanılırmı vs %100 burslu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
iltasyazilim
I
I
Çankaya mı Turgut özal mı %50 bilgisayar için ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
138
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Hac dönemi diye tabir edilen dönemde bu ulvi görevini yerine getiremeyen ancak yine de gidilmesi farz olan kutsal topraklara gitmek isteyen kişiler, umre ile birlikte bu isteklerini de yerine getirmiş olurlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaslar Konunun forumdaki yeri burasimi bilmiyorumDegilse eger admin arkadaslar dogru baslik altina tasirsa cok memnun olurum Bir yakinim Turkiyeye kesin donus yapicak DanimarkadanCocugu suan Lise son sinifta ve Universiteye egitimini Turkiyede almak istiyor fakat bu konu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
119
iltasyazilim
I
I
Merhaba, Arkadaşlar Üniversite tercih döneminde herkesin olduğu gibi benim de kafam iyice karıştı Öncelikle üniversiteden beklediğim tabiki iyi bir eğitim, Fakat üniversiteyi eğitim dışında insanların kendini geliştirebilecekleri, birikim kazanabilecekleri, nacizane eğlenebilecekleri bir yer...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
iltasyazilim
I
I
niğde küçük bir şehir 129000 nüfusu var çarşısı nüyük şehirden gelirseniz berbat gelir size ama küçük bir şehire göre çarşısı normal yazın saat 23 e kadar birçok yer açık olur üniversiteye gelince üniversite Bor'da bilmeyenler için söylüyorum Bor ilçedir zaten niğdeden çıkıyosun bora giriyosun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
iltasyazilim
I
I
Vizyonumuz “Üretken Üniversite sloganıyla yola çıkan Üniversitemiz vizyonunu, çağdaş değerler, toplumsal sorumluluk, akademik özgürlük ve rasyonel düşünce üzerine bina etmiştir Yenilikçi ve öğrenci odaklı Yenilikçi ve öğrenci odaklı öğretim ve öğrenme uygulamalarının hayata geçirilmesi ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
iltasyazilim
I
I
Üniversite Bilgileri Kuruluş Tar : 1988 Rektör : ProfDr Ümit Hassan Üniv Türü : Özel Öğrenim Dili : İngilizce Türkçe Adres : Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsü, LEFKOŞA KKTC Tel : 392223 6464 Rektörlük : 392223 3224 Fax : 392223 6461 Web : Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8