Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu

Kredi ve Burslar

Konular
29
Konular
29

Yurtlar

Konular
0
Konular
0
Yok
I
Benim yurt başvurum yedekten çıkmıştı yani benim her yerde başvuru formu mu yapmam gerekiyor? Yedeklerin dilekçe sonuçlar ne zaman açıklanır? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bana devlet bursu çıkmadı ve 1 öğretimimokula kayda gidince şöyle bir etrafı yoklayayım derken 1 öğretimin çoğunluğu(hangi ara böylece insanla görüştün demeyin okulun önündeki özel yurtların tezgahları öğrenci kaynıyordu ve kaçıncı öğretim denildiğinde defalarca 1 öğretim diye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
KYK'nın sitesinde bunları belirtmiş: KURUM YURTLARINDA BARINMAK İÇİN BELİRLENEN TARİHLERDE MÜRACAAT EDEN ÖĞRENCİLERDEN YURDA BELLI KAYITTA İSTENEN BELGELER: 1 Öncelik Belgesi Şehit ve gazi çocuğu ile 5510 Sayılı Kanun hükümleri uyarınca;malullük, vazife malullüğü ya da harp mamullüğü aylığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
İyi GünLer ArkadaşLar Geçen Seneden Bi MYO Kaydım BuLunmaktaydı Bu Sene Her Yerde HazırLandım YgsLys Girdim Lakin Yurt Başvuru Yapamadım fakat MYO Da oLan Yere Yurt Çıkarsa Diye TercihLerde YerLeşemedim Ek YerLeştirmeyi BekLiyorum Lakin Yinde Açıkta KaLmamak İçin MYO Kaydımı YeniLetecem...
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Başta Merhaba Arkadaşlar; Forumda sorulmuş fakat, ben genede sormak istedimKusura bakmayın Konya Selçuk Üniversitesi Yurt Protez Sırası Resimde Gördüğünüz Gibi, Fikri olanlar,vaziyet hakkında data verirse sevinirimÇıkarmı,gelirmi
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle İlgilendiğiniz için teşekkür ederimBir sorum vardı; Yurt Başvurusu yaptım, yedeklerdeyimYedek başvuruları gibi bir koşul varmı?Nerden bakıca sıranın gelmesiniTekrar dilekçe yapıcazmı, ilginiz için teşekkür ettim
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar kendıme yurt bulamadım ve cemaat evinde kalmaya karar verdım mecburen Daha önce kalan arkadaşlar varsa asistan olursalar güzel olur Evdeki bütün olarak harmoni nasıl bıkkınlık yaşarmıyım? 23 ay daha sonra cıkmak ıstesem bi bıkkınlık yaşarmıyım umulan yurtlarda 9 aylık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sayılı gün gelirmiş üni 17 eylülde acılıyor yarın gidiyorum, valizimi hazırladım herşeyi aldım coşku dorukta öncelikle yurtta kalacağım için bişey unuttumuşum gibi geliyor yinede yazıyım ben Özel eşyalar AtletBoxerÇorap er 5 tane Tshirt 3 Eşofman altı +1 pijama + 1 eşorman üstü cEket...
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar kyk nın son tarihinde başvurusunu yapmıstım yurt icin ama başvurunuz bulunmamıştır diyor ama ben 2 Sınıfım ondanmı öylediyor ara sınıfmı ne oluyormuş ne kavrama geliyor bu
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaslar ilave tercihlerde, bütün ucretli vakif universitelerine puanimiz yetiyorsa yerlesebilir miyiz? cunku kontenjanlarda genelde yari yariya bi bosluk oluyor tam ucretlerde?
Cevaplar
0
Görüntüleme
86
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bugn ayın yedisi ve kyk yatmadı haberdar olan varmı acaba??
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ne zaman acıklanıcak kyk lar bilgisi olan var mı ? ek yerleştirmelerden girenler?
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
efendiler bayanlar ek tercihlerde yerleştim fakat kyknın sitesine girdiğimde dilekçe türünde, düşey geçiş,özel yetenek,masterdoktora gibi seçenekler var ilave tercih gibi bi seçenek yok başvuruluyo diye biliyorum acaba baştan güncellencek mi ? bilgisi olan varsa teşekkürler çoktan
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhaba arkadaşlar ben üniversite 2sınıfım ara sınıftan yüksek ücretli kyk yurduna geçiş zorlama mu yani yeni üniversiteye başlayacaklara oranla yerleşme ihtimalim düşük mü ayrıca tercih yaparken normal ücretliyi ve yüksek ücretliyi benzer anda seçebiliyor muyuz kimiler yalnızca birini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar kadrolu memur olarak sıhhat alanında çalışıyorumDüzgün bir okul tutturup okumak istiyorum ama işin içinden çıkamadığım bir konu varMesela diyelim Koç Üniversitesi Psikoloji İngilizce Tam Burslu şekilde tutturdugumda bu üniversite bana yurt verip kendi okulunda bedava okutur mu ? Yahut...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Öğrenim kredisi çıktı fakat bn okulu bıraktım bu sene yeniden sınava giricem bu 2019 yılında basvurabılırmıyım krediye
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
kyk baswurusu ıçın bana yardım edebileçek warmı bir takım şeylerı anlamadım
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar ben geçen sene kykdan öğrenim kredisi alıyordum bu yıl sınava girdim ve diğer üniversite kazandım kykmın devam etmesi için ne yapmalıyım? üstelik sınava hazırlanırken eski üniversiteme hiç gitmedim 1 sene her tarafında kaldım derslerden kyk sitesinde 1 yıl başarısız olanlara kredi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar kyk başvurusundaki ödenti mükellefiyeti ne çağırmak oluyo ivedi lazım ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Burdur ’un Bucak ilçesinde Kredi ve Yurtlar Kurumu ’nda (KYK) Aşure Günü yapıldı Aşure günü etkinliklerine Kredi ve Yurtlar Kurumu Antalya Bölge Müdürü Ahmet Sütçü, Bucak KYK Müdürü Halil Eroğlu, yurt yönetici ve çalışanları, İl Genel Meclisi Üyesi Sabri Uçan ve öğrenciler katıldı KYK Antalya...
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4