Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

İlişkinin İpleri Kadının Ellerinde

İlişkinin İpleri Kadının Ellerinde

İlişkinin İpleri Kadının Ellerinde

Kadın isterse her şey başlar. Onu ışık yakmadığı ne duygusal ne de cinsel bir ortamda erkeğin hükmü yoktur. Bu nedenle kadınların el üstünde tutulması yaygın bir hal almıştır. Kadının değerini ona hissettirmek erkeğe muhakkak avantaj sağlar. Lafın israfı olmaz. Bu nedenle kadının sevildiğini duyması ve güzelliği ile ilgili hoş iltifatları işitmesi çok önemlidir. İster doğal olsun ister olmasın her kadın ilgi ve alakaya muhtaçtır. Bu konuda hangi erkek daha başarılı ise hem kadınlara yaklaşma da hem de uzun vadeli ilişkide daha şanslı olur.

Neden ilişkinin ipleri kadının ellerinde? Erkek cinsel ve duygusal olarak kadına muhtaçtır. Hem bir kadını birçok erkek isteyebilir. Kadınlar yakınlaşmak için kendilerine erkek adayı bulmakta zorlanmazlar. Erkeklerde ise bu durum tam tersinedir. Kadın isteyecek ve kadın başlayacak. Kadın buraya kadar diyecek ve bitecek.

İlişkinin iplerin kadının ellerinde çünkü kadın yaygın olarak kadınlığını sadece evlenmek istediğiyle paylaşır. Bu yüzden kadınlar zordurlar. Bu yüzden kadınlar tutkulu ve şehvet doludurlar. Kimin olurlarsa tek hayalleri ve her şeyleri o erkek olur. Kolay incindikleri ve kırıldıklarından dolayı daha temkinli adım atarlar. Beğendikleri bir erkek olsa da ilk adımı erkeğin atmasını beklerler. Erkekler kaba yaratılışları ve mantıkları ile çoğu incelikten yoksundurlar. Kadınların doğru erkek tanımlamasında anlattıkları, bu inceliklere sahip erkeklerdir. Kadın sadece cinsel ve maddi ihtiyaçları için yaşamaz. Ruhu ve kalbi de her güzelliğe açtır. Sürekli ipleri elinde tutar ve erkeğin onu mutlu etmesini bekler.

İplerin kadının eline geçmesi anormal bir durum değildir. İlişkilerde kadınlar daha yapıcıdırlar. İlişki için gereken her şeye yaratılıştan sahiptirler. Kadına teslim olan erkekleri çoğumuz toplumda kılıbık erkekler olarak değerlendirsek de uyumlu bir ilişki açısında en avantajlı olanlar da onlardır. Kadın sorumluluğu erkeğin sırtından alarak onu rahatlatır ve yönlendirir. Böylesi bir durumdan gocunmak şöyle dursun mutlu bile olmak gerekir.

İlişkinin ipleri kadının elinde ise bu,  beraberliğin yolunda gittiğini gösterir. Erkeğin bu duruma alışması ve kabullenmesi gerekir. Erkek gururunu bir yana bırakırsa ilişkinin ipleri kadının elinde olduğu müddetçe her şey daha iyi ve yolunda olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.