Son Konu

1,5 yıldır çıkıyoruz lakin bana bir defa bile seni seviyorum demedi.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce bayanım arkadaşlar olaylar azıcık girift , çocuk eli yüzü düzgün yakışıklı birisi çapkında değil ve inanın beni katiyen bırakmıyacağını biliyorum harbi adam yani öncelikle tanıdım öylesini, lakin sevgilim 3 sene önce trafik kazasında eski sevgilisini kaybetmiş, onun yüzünden ölmüş ( kendini suçlu tutuyor ) arabayı süren sevgilimmiş Arkadaşları felan bana anlatıyor arada durumu, zaten böyle bir durum olduğunu bile arkadaşlarından öğrenmiştim çıkmaya başladığımızda Kendisine ne süre sorsam susuyor bu konu hakkında kimseyle konuşmuyormuş Ama bu bana şuana değin hiç seni seviyorum demedi, bende 1,5 yıldır eski sevgilisini kaybettiği için bağlantı kuruyordum her zaman Ama azıcık sinirlenmeye başladım açık konuşmak gerekirse, varmı böyle bilgece yorumlaya bilecek birisi niçin demiyor ? Ve tekrar sölüyorum beni asla bırakacak birisi yok

Trafik kazasından bu yana fazla değişti, baya baya değişti hemde Ve acayip pişmanlık çekiyor belirli oluyor her halinden Hiç unutamadı unutmayacak gibide duruyor Dediğim gibi benide katiyen bırakmayacak adamlıkta birisi, acilen sizlere soruyorum napmalıyım ? Neden hiç seni seviyorum demedii Lütfen rasyonel cevaplar yaparsanız sevinirim forumu uzun süredi peşine düşüp takip ediyorum yorumları beğendiğim için buraya açıyorum

Üst Alt