Son Konu

2 Analistten SHIB ve 3 Altcoin’e Yönelik Hesapları Değiştiren Tahminler!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
doge-ve-bu-3-altcoin-yatirimcilarin-begenilen-coinleri-GamNqJGA.jpg

Popüler kripto analistleri, SHIB ve 3 altcoin’e yönelik fiyat tahminlerini paylaştı. Analistler SHIB’den 0.00004853 dolar ATH’sini aşmasını bekliyor. FTM, WOO ve MATIC ise tüm hesapları değiştirebilir. İşte ayrıntılar…

Altcoin Sherpa, SHIB fiyatından bir ATH daha bekliyor

İlk analist Altcoin Sherpa, meme coin’lerden Shiba Inu’nun daha fazla yukarı potansiyele sahip olduğunu ve üç ek altcoin için ralli ihtimali bulunduğunu söylüyor. Analiste göre Shiba Inu (SHIB), 0,0005 dolardan ATH seviyesinde yeni bir ralli için hazır görünüyor.

SHIB : Eğer boşta olsaydım, o zaman herhangi bir dipte SHIB satın almaya çalışırdım. Hala hareket edecek çok yer olduğunu düşünüyorum.
FCcoUrIXIAA-U3_.png
Yazım sırasında SHIB, son 24 saatte yaklaşık %22 artışla 0.000046 dolardan işlem görüyordu.

Analistin diğer altcoin seçimi: Fantom (FTM)

Altcoin Sherpa’nın radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Trader, parite yükseliş piyasası yapısı oluşturmaya devam ederken Fantom’un Bitcoin’e (FTM/BTC) karşı güçlü bir yükseliş trendinde kaldığını söylüyor:

FTM’nin ne zaman geri çekileceğini görmek için muhtemelen FTM/BTC çiftini izlemek isteyeceksiniz… Hâlâ büyük ölçüde bunun için sabırsızlanıyorum; eğilim güçlü. Fantom.
FCcpmA6WUAcYq7m.png
ABD doları karşısında FTM’ye gelince, kripto stratejisti, Fantom’un Bitcoin (BTC) yerini koruduğu sürece daha da yükseleceğine inanıyor.

BTC iyi olduğu sürece (çoğunlukla) dolarçifti muhtemelen yükselmeye devam edecek.
FCcpmA8XMAI7pNL.png
Sırada Polygon (MATIC) var

Altcoin avcısının son seçimi, Ethereum Blockchain de merkezi olmayan uygulamaların geniş çapta benimsenmesini artırmak için tasarlanmış bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) var. Trader, son dört ayda kilit alana dört kez dokunduktan sonra MATIC’in 1,64 dolardan direnç almasını beklediğini söylüyor:

MATIC: Bunun yakın zamanda dolar çiftinde güçlü bir şekilde kırılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Direnç alanına zaten çok dokunuldu. Boğa işaretleri.
FCiYAFQWYAAUZ35.png
Analistin joker altcoin projesini açıklıyor

Altcoin Sherpa’nın listesindeki bonus altcoin, kripto ticaretine sıfır ücretle işlemler gerçekleştirmeyi amaçlayan, yerleşik deflasyonist önlemlere sahip, merkezi olmayan bir fintech başlangıç ​​ve havuz ticaret platformu olan WOO Network (WOO). Trader, altcoin projesinin uzun vadeli yatırım için olduğunu, çünkü 2,50 dolara kadar yükselebileceğini ve mevcut değeri olan 1,17 dolardan %113’ün üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil ettiğini söylüyor:

Bunun kaçınılmaz ATH’si için bazı Fibonacci hedefleri eklendi. Uzun vadeli yatırım için bu altcoin projesini seviyorum.
FCT4gHGWQCoPrwe.png
Jonathan Morgan, detaylı SHIB analizlerini paylaştı

İkinci analistimiz Jonathan Morgan, Shiba Inu fiyatının daha önce belirlenen kâr bölgesini 0.000044 dolarda vurduğunu ve üçlü dip kırılmasının hızlı bir düzeltme hareketini tetikleyebileceğini söylüyor.

Anailste göre Shiba Inu fiyatının Ekim ayının son işlem haftasına başlamak için biri uzun diğeri kısa olmak üzere iki ana ticaret kurulumu var. En yüksek pozitif beklenti oranına sahip ticaret düzeni, piyasanın kısa tarafındadır. Bu kurulum için, varsayımsal kısa giriş, 0,000034 dolar değerinde üçlü dip kırılması ve 0,000037 dolar değerinde durdurma kaybı (stop loss) olacaktır. Kâr hedefi (TP), %161.8 Fibonacci Genişlemesinin birleştiği bölge ve Hacim Profilindeki 0.000026 dolar yüksek hacimli seviye olacaktır. Nokta ve Şekil analizindeki dikey kâr hedefi yöntemi de olası bir geri çekilme seviyesi olarak 0,000026 doları tanımlıyor

Ek olarak, önceki çift tepenin üzerindeki tek X nedeniyle, Shiba Inu fiyatı 0,000034 dolardan girişe düşerse, Boğa Tuzağı olarak bilinen bir düşüş Noktası ve Şekil formasyonunun oluşturulmasını da onaylayacaktır.
image-637707731151503852.png
Bununla birlikte, genel eğilim yükselişini sürdürüyor ve Shiba Inu fiyatının yaşadığı ivme devam edebilir. Analiste göre 0,000042 dolarlık varsayımsal bir giriş (0,000039 dolar stop loss) bir çift tepenin kırılmasında gerçekleşir ve daha önce tanımlanan kısa fikri geçersiz kılar. Dikey kâr hedefi yöntemi, varsayımsal girişten 0,000053 dolar olan maksimum yukarı yönlü potansiyeli tanımlar.

Altcoin Sherpa SHIB fiyatından 0,0005 dolar ile ATH beklerken, Jonathan Morgan, yukarıdaki teknik grafiklerle belirlenen teknik seviyelerden 0,000039 dolar stop’lu 0,000053 dolar ATH’sini belirliyor.

Üst Alt