Son Konu

2 Bitcoin Borsası Listeledi: Dogelon Mars (ELON) Nedir?

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
N66FBHkTYhlGq3SPT0WTiUwNKezpRhKlPyN7Mqdy.jpg

Birden fazla merkezi kripto borsası ile çalışan ticaret platformu StealthEX, artık en popüler yeni köpek temalı meme kripto para birimlerinden biri olan Dogelon Mars (ELON) için listesinde yer ayırdığını duyurdu.

Dogelon Mars (ELON) nedir?

Dogelon Mars’ın web sitesinde şu ifadelere yer veriliyor:

“2420 yılında genç bir Dogelon Mars, ailesiyle birlikte barış içinde yaşayacağı Mars’ın güzel kırmızı kumlarında doğdu. Genişleyen kolonilerini galaksideki tüm yaşama refah getirecek bir teknoloji merkezine dönüştürmek için birlikte çok çalıştılar. Bu gelişme, genç Dogelon Mars’ı zaman ve uzayda geriye doğru kovalayacak ve onun Dünya gezegenine sığınacağı ve yeni bir yolculuğa başlayacağı Yok Edicilerin korkunç gelişine kadar devam etti.”
reveal-portfolio.jpg
“Dogelon, insanlığın teknolojik evrimine yardımcı olmak için öncelikle tüm insanlar ve medeniyetler tarafından kullanılabilecek ve gelecek çağın uzay çağı teknolojisi ile bütünleşebilecek bir galaksiler arası para birimi kurması gerektiğini biliyordu. Ardından, yol boyunca edindiği arkadaşlarla, Mars’ı her zaman olması gerektiği gibi bir refah merkezine dönüştürmek için yeniden kolonileştirmeye çalışacaktı. Evrendeki yolculuğu başlamak üzereyken, Dünya halkını son bir mesajla bırakacaktı: Ben Dogelon’um. Dogelon Mars. Bana katıl ve birlikte yıldızlara ulaşalım.”

Dogelon ekibine göre, ELON token arzının %50’si “daha sonra token’lerini hayır kurumlarına bağışlayan bir barış jesti olarak Vitalik Buterin’e bağışlandı” ve diğer %50 “Uniswap likidite havuzunda kalıcı olarak kilitlendi”.

Twitter’da ELON hakkında neler söyleniyor?

11 Kasım’da StealthEX, ELON’u listelediğini duyurdu:

Bu haber, benzer bir gözetimsiz kripto alım satım platformu olan SimpleSwap’ın ELON’a desteğini açıklamasından hemen sonra geldi:

Kriptokoin.com olarak 8 Kasım’da aktardığımız kripto borsası KuCoin, ELON’un “haftalık sosyal popülerlik” açısından en yüksek ikinci kripto para birimi olduğunu açıkladı:

Üst Alt