Son Konu

20.000 Doları Öngören Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
grayscale-bitcoin-gbtc-fund-gID_4.jpg

Galaxy Digital’den Mike Novogratz, Bitcoin (BTC)’in bir sonraki adımda yükselişini 100.000 dolara çıkarabileceğini öne sürüyor.

Mike Novogratz: Bitcoin fiyatı 100.000 dolarlık bir hedefe ulaşabilir

Galaxy Dijital CEO’su Mike Novogratz, yeni verdiği bir röportajda önemli tahminlerde bulundu. Mike Novogratz’a göre, BTC 100.000 dolarlık bir hedefe ulaşabilir. Ayrıca ünlü milyarder, Bitcoin’in benimsenme hızını “şok edici” olarak nitelendirdi. Wall Street efsanesi Mike Novogratz, konuya yönelik şunları söyledi:

Yıl sonuna kadar 100.000 doları kırarsak beni hiç şaşırtmaz. Ve sadece tahmin ettiğim gibi değil. Arkama bakıyorum ve gelen tüm bu yeni projeleri görüyorum… Amerika’daki her büyük banka bir varlık yönetimi ürünü üzerinde çalışıyor.     
Btc-bitcoin.jpg
Bu ayın başlarında ünlü milyarder, “her” Amerikan şirketinin Tesla’nın Bitcoin hamlesini takip edeceğini iddia etti. Mike Novogratz, konya yönelik şunları söyledi:

Amerika’daki her şirketin aynı şeyi yaptığını göreceksiniz.

Mike Novogratz’ın başarılı 20.000 dolarlık çağrısı!

Eskiden alay konusu olan Mike Novogratz’ın tahminleri son zamanlarda başarılı oluyor. Nisan 2020’de Mike Novogratz,  en büyük kripto para biriminin 2020’nin sonunda 20.000 doları geri alacağını doğru bir şekilde tahmin etti.
Bitcoin-Fiyati.jpg
Galaxy Digital CEO’su ayrıca bu boğa koşusu sırasında, çalışan sayısını yüzde 40 artırmayı planlayarak çok daha fazlasını yapıyor. Karşılaştırma için 2020’nin başlarında personelini yüzde 15 azaltmak zorunda kaldı.

Üst Alt