Son Konu

20 Ekim'de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-f7a1afa5fa198fef57d4c15f6d8ac8449f598edd.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...

1. Travis Barker'ın eski eşinin Kim Kardashian ile ilgili iddiaları gündemde bomba etkisi yarattı!

2. Özcan Deniz'in Feyza Aktan'dan dayak yediği iddia edildi!

3. Erkan Özerman'ın Best Model yarışmacılarına uyguladığı taciz iddialarına bir yenisi eklendi!

4. Jennifer Lopez'in eski menajeri, dünyaca ünlü yıldız hakkında samimi açıklamalarda bulundu!

5. Eşinin, bekar komşusuna söylediği tekliflerin iyi niyetli olup olmadığını soran kadın herkesi şaşırttı!

6. Kim Kardashian'ın Met Gala'da çektiği fotoğraf, kaçakçılık suçunu ortaya çıkardı!

7. Gonca Vuslateri'nin yeni çekimlerindeki tarzı herkesi şaşırttı!

8. Cem Belevi ve İrem Derici ilişkisinin aldatma yüzünden bittiği iddia edildi!

9. Reyhan Karaca, aşı karşıtı olan babasından dolayı çocukluğunda tifo dizanteriye yakalandığını açıkladı!

'Tüm organlarım dağılmış. Dakikalarca da kalbim durmuş' diyen sanatçı 6 ay hastanede tedavi gördüğünü ekledi.

10. Burak Özçivit, set çalışanlarına hakaret ettiğine dair iddialara cevap verdi!

“Beni hepiniz tanıyorsunuz. Benim çizgim, duruşum belli. Bire bir beni ilgilendiren bir durum değil.”

Üst Alt