Son Konu

2011 anneler gunu mesajları-yeni

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 anneler gunu sozleri,2019 anneler gunu msj,anne mesajları 2019,2019 anne kartları,2019 anneler gunu resimleri,2019 en guzel anneler gunu sozleri,

images2019annelergunumesajlariyeni5ad9ab3756beb

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum Doğru yolu buldum Seni cok seviyorum Annem

Bir gunumde değil her gunumdesin Her gun her saniye benimlesin Her zaman bana destek oldun Sen benim icin cok ozelsin Anneler gunun kutlu olsun

Benim bitanecik tatlı annem, senin cocuğun olduğum icin her zaman gurur duydum Ellerinden operim

images2019annelergunumesajlariyeni5ad9ab3866ba7

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE derdim Anneler gunun kutlu olsun Annem

Sana binlerce kez teşekkur etsem azdır Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin Varlığımın tek nedeni… Anneler gunun kutlu olsun anneciğim

Dunyanın en guzel annesine sevgilerimle…

Anneciğim, bir gunumde değil her gunumdesin Annem olman dunyadaki en buyuk şansım, iyiki varsın Seni cok seviyorum annem

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim Anneler gunun kutlu olsun…
Dunyanın en guzel annesine Anneler gunun kutlu olsun…

images2019annelergunumesajlariyeni5ad9ab3974790

Sesimi duyan tek insan… Anneler gunun kutlu olsun benim bitanecik anneciğim…

Bana hayat veren ve hayatı oğreten biricik anneme sevgilerimle…

Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim Saygıyla ellerinden opuyorum

Gokyuzunden bir yıldız kayar dilek tutarız Annem gozlerini kapar butun dilekleri benim icindir Ellerinden operim anneciğim

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş Şimdi daha iyi anlıyorum anne Seni cok seviyoruz Ellerinden opuyoruz anneciğim

Bu dunyadaki en guvenli sığınağım senin kucağın Benim annem olman bu dunyadaki en buyuk şansım Seni seviyorum Annem

Canım annem sen benim en kıymetli varlığımsın…

Benim icin herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri bicilemeyen dunyanın en guzel annesine… Anneler gunun kutlu olsun Anneciğim

Butun acılar ustume yağınca sen bana acılan şemsiyesin annem Seni cok seviyorum…

Beni benden cok sevdiğine inandığım tek insan Benim Guzel Annem Seni cok seviyorum

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne Cunku aslında senin kucuk bir kopyanım Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem
Anneciğim benim, huznumu sevince donuşturen tek insansın Anneler gunun kutlu olsun anneciğim…

Guzel annemiz sen bizim her şeyimizsin

Sen benim koruyucu meleğimsin Ellerinden operim anneciğim

Gucume guc, umuduma umut katan annem… Anneler gunun kutlu olsun!

Anneciğime kalpten sevgilerimle

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin Seni cok seviyorum

Eğer bana gozlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi cok iyi anlardın Anneler gunun kutlu olsun

Sen evimizin kralicesi, başımızın tacısın… En aziz varlığımız Anneler gunun kutlu olsun anneciğim

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en guzel kelime senin adınmış Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor Anneler gunun kutlu olsun Anneciğim

Anneciğim! Yaşam kaynağım Seni cok seviyorum

images2019annelergunumesajlariyeni5ad9ab3a83f19

Üst Alt