Son Konu

2011 Eurovision Şarkımız “Live It Up”

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2011 Eurovision Şarkımız “Live It Up 2011 eurovision şarkımız live it up melodisi Eurovision Şarkımız Ve Yorumlar Bu sene Mayıs ayında yapılacak olan 56 Eurovision Şarkı Yarışması, Almanya’nın Duesseldorf şehrinde gerçekleşecek Ülkemizi ise LIVE IT UP!isimli şarkı ile Yüksek Sadakat Grubu temsilcilik edecek​ 1549044334 1549044334 2011eurovisionsarkimizliveitup5c548a814a4712011eurovisionsarkimizliveitup5c548a814a471 2011eurovisionsarkimizliveitup5c548a814a471 İşte şarkı sözleri: Here’s your favourite song on the radio Shake your head to the beat it’s rock n roll If you’re feeling the world has kicked you down All you need is just to have a little fun Hey, it’s time to live it up My friend, put the record on Sing it loud and let it out Life is beautiful My friend let it out Life is beautiful Give yourself a break, come on and live it up x2 Give yourself a break Driving on with no map to lead me on Eyes on the horizon and there's no turning round Sometimes I feel, I feel I'm anekdot alone So let your colors shine right next to mine Hey, it’s time to live it up My friend, put the record on Sing it loud and let it out Life is beautiful My friend let it out Life is beautiful Give yourself a break, come on and live it up x2 Give yourself a break I say my friend life is beautiful I say my friend life is beautiful I say my friends put the record on Sing it loud and let it out Life is beautiful My friend let it out Life is beautiful Give yourself a break, come on and live it up x2 Give yourself a break Otoriteler İkiye Bölündü Eurovision şarkısı “Live It Upı dinleyen müzik otoritelerinin bir bölümü şarkıyı göklere çıkartırken bir bölümü ise çok kuvvetsiz buldu Melodik olarak güçsüz kalmış! Özdemir Erdoğan: Hadise’nin şarkısı fazla güzeldi, halen öbür şekillerde kullanılıyor Tekrar Manga grubu da fazla başarılıydı Onlara nazaran bu şarkı gerek melodik, gerekse işleniş açısından azıcık daha güçsüz kaldı Yurtdışındaki insan varlığımız dolayısıyla gelecek sms’lerle çok kötü bir sıralamada yer almayacaktır Bu şekliyle ilk 4’e de girebilir Parlaklık eksikliği var! Metin Özülkü: İşlenişinde enstrümental olarak renk açısından azıcık zayıf bir de parçanın içerisinde bir bayan vokal ihtiyacı var gibi Sözde parlaması gerekiyor, bir parlaklık eksikliği var Bu iyi bir demo gibi Yarışmada bir kaç dakika içinde vurup firar etmek lüzumlu, onun için şarkının enerjisi yüksek Duyduğum en fena şarkı! İlhan Şeşen: Fazla kötü, bugüne değin duyduğum en fena şarkı Şarkı ya iyidir, ya fena Benim gördüğüm ise son derece fena bir şarkı olduğu Eurovision’da hangi dereceyi alırsa alsın, benim düşünceme göre kötü bir şarkı Şarkı bile değil, ona şarkı bile denemez Samimiyetsiz dahası yorumu da fena Hiçbir melodisi değil, sıcaklığı yok Beni şarkının başarı kısmı değil hoş olup olmadığı ilgilendiriyor Fena diyorum fakat netice ne olacak göreceğiz Şarkı aksıyor Ali Rıza Binboğa: Eserin ilk 30 saniyesi aksıyor başlarken Melodi çabucak başlarken solistin şarkıya girmesiyle düşüş başlıyor Eurovision düşünülerek yapılmış bir şarkı değil Bu yönü hoş Finale kuşkusuz kalır lakin finalde durumu ne olur bilemem Birinci olabiliriz İbrahim Şahin (TRT Genel Müdürü): İkincilik veya üçüncülük garantilersek şaşırmam Geçen yıl maNga ile ikinci olduğumuza sevinemedik Bu yıl Yüksek Sadakat’in birinci olmasını bekliyoruz İçimden birincilik geçiyor Bu yıl Almanya’ya Türk göçünün 50 yılı 50 yıl bize ödül getirecek Umarım seneye Türkiye’de yarışmayı düzenleriz Nakaratı sağlam Ferman Akgül: Şarkıyı beğendim, altyapısı çok kuvvetli Özellikle nakaratı fazla sağlam bir parça Millet başlıca ilk dinlediğinde yorum yaparlar; ama bunu ikiüç kez dinlemelerini öğüt ediyorum Gönlümün birincisi İzzet Öz: Çoğu insan eleştiri getirebilir; ancak grup çok hoş müzik yapar Melodik yapısı ve türü olarak yükselişte olan rock trendini yakalıyorlar Aldıkları netice ne olur bilemem; ama benim gönlümün birincisi oldular Finale çıkar Bülent Özveren: Şarkı bu haliyle finale çıkar İnşallah birinci olacağız bu yıl, yüzümüz gülecek Dillere pelesenk olma konusunda bıkkınlık olabilir; çünkü ‘Live It Up’ın sözleri güzel; lakin melodisi akılda kalıyor mu tartışılır​  

Üst Alt