Son Konu

24 Kasım Oğretmenler Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
24 Kasım Oğretmenler Gunu Cep Mesajları

Oğretmenler Gunu 24 Kasım Mesajları

24 kasım senin ciceklerin ile dolu

Vazifenizin kutsallığı karşısında saygı ile eğiliyorum

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gercek guc oğretmenlerimizdir Oğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Oğretmen, Doğan Guneşe Benzer Etrafinı Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur

Cocuklarımızın Yetişmesinde Buyuk Rol Oynayan, Her Turlu Fedakarlığı Gosteren Sizlere Cok Borcluyuz Oğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Oğretmenler mum ışığına benzerler,başkalarını aydınlatabilmek icin kendileri sonerler

Oğretmenim, bu mutlu gununuzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden operim

Bir melek vardır oğretmendir bir şeytan vardır cahilliktir

Başoğretmen Ataturkun birer yansıması olan sizler, ovgulerin en guzeline layıksınız Oğretmenler gununuz kutlu, başarılarınız daim olsun

Bir Ulusun Cağdaş Ulkeler Duzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Oğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir ogretmenler Gunun Kutlu Olsun

Dunyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Oğretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Cocuklarımızn Yetismesinde Buyuk Rol Oynayan, Her Turlu Fedakarligi Gosteren Sizlere Cok Borcluyuz Oğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Siz Ogretmenler sevgi ElcileriSiniz Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz

Oğretmenler, Altın Kanatlı Kelebeklerdir ciceklerin Arasından Hic Yorulmadan, Devamli Ucarlar ciceklerine Toz Kondurmamaya Calışırlar

Ogretmen, Ogrencilerinin Uzerine Titreyendir Gomlegimizin Dugmesi Acılınca Eliyle Kapatan, Alnimiz Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayağımıza Tas Dokunsa Bizden Once Uzunlendir

Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Ogretmen, Bir Bahcivandir En Guzel Gulleri O Yetiştirir Hic Yorulmadan, Bıkmadan, Usanmadan Bahcesindeki Gullere Su Verir Ve Onların Bakımını Titizlikle Yapar

Oğretmen, gecmişin oğreticisi, geleceğin kurucusudur

Toplumların uygarlık duzeyi, oğretmene verdiği değerle olculur

Geleceğin guvencesi eğitime, eğitim ise oğretmene dayalıdır

Oğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır

Dunyanın her yanında oğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır

Oğretmen bir sanatkardır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da bicim verir

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak oğretmenlerdir

Uzerimde emeği olan butun oğretmenlerimin oğretmenler gununu en icten dileklerle kutluyorum

Ulkemizin fedakar oğretmenleri, sizler her şeyin en guzeline layıksınız Oğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Üst Alt