Son Konu

4 Aralık'ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-a1e2599e285b31839ee5987a7a18d587599dc234.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün tekrar magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' üzere sorularınıza yanıt olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe yanlışsız alabiliriz...

1. Çağlar Ertuğrul'dan Altın Kelebek Ödülleri'nde Tamer Karadağlı'ya gönderme geldi!

2. 'Altın Kelebek Ödülleri'ne damgasını vuran anları sizler için derledik.

3. Serdar Ortaç'dan eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili açıklama geldi!

“Basından takip ediyorum. Geldi lakin hiç görüşmedik. Konuta gelmedi. Diyaloğumuz yok. Meskenime haciz koydurdu, daha ne diyeyim? Fakat o mevzuda az bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah. Kim kimin borcunu siliyor bu dönemde? Konutum vardı, ipotek ettirdim. Ahmet’e, Mehmet’e ne muamele yapılıyorsa bana da o yapıldı. 45 milyonluk konuta ipotek koydular. Serdar kim ki borcu affedilsin?”

4. Müzikçi Linet'ten İsrail'de asker kaçağı olduğuyla ilgili açıklama geldi!

“Amacım espri yapmaktı. Aslında onu askerken söylemiş hatta bir röportaj bile vermiştim. Yaşımız aşikâr. Artık müziğin askeriyiz. Dünyaya müzikle barışı getirmeye çalışıyoruz. Bunun için de memleketler arası sahnelerde sesimizi duyurmaya, müzikle barışı haykırmaya devam edeceğiz.”

5. Ünlü oyuncu Talat Bulut, geçtiğimiz gün yaptığı röportajda hala kirada oturduğunu açıkladı!

'Bu vakte kadar hiçbir yatırım yapmadım. Benim yatırımın kendi sıhhatini korumak, kendi vücudunu düzgün bakmak. Bir kızım var Amerika'da eğitimi devam ediyor. Onun eğitimine yönelik harcamalar yapmak en büyük yatırım. Eğitim kural. Hâlâ kirada oturuyorum'

Üst Alt