Son Konu

46 kiloya düşen Seren Serengil korkutmuştu! İşte Seren Serengil'in son hali...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
seren_serengil_yakalandigi_hastaliktan_sonra_taninmaz_hale_geldi_1610777954_4978.jpg

Zayıflamak uğruna ameliyat olan ancak ameliyat sonrası hızla kilo veren Seren Serengil, şu sıralar 'Dumping sendromu' hastalığıyla mücadele ediyor.

Geçen haftalarda "Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım" diyerek sevenlerini korkutan Seren Serengil, önceki gün evlilik hazırlığı yaptığı Mustafa Tohma ile Nişantaşı'nda doktora geldi. 46 kiloya kadar düşen Serengil, sağlık durumu hakkında konuştu. Snob Magazin'in haberine göre; Doktor çıkışı konuşan Seren Serengil, "Şimdi doktordan çıktım. Bana bir serum hazırladı. 'Sero serumu' bu serum sadece bana özel" diyerek şaşırttı.

3JZcW_1612606486_0266.JPG

Doktorunun tavsiyelerine göre hareket edeceğini söyleyen Serengil, haftada birkaç gün hastaneye giderek serum taktıracağını söyledi. Ünlü isim kilo kaybetmeye devam ederse tekrar ameliyat olacak.

MÜJDELİ HABER GELDİ!

Geçirdiği mide küçültme ve gastrik bypass ameliyatından sonra 70 kilodan 46 kiloya düşen Seren Serengil, hızla kilo vermeye başladı. Yaşadığı olumsuz komplikasyon sonrası aşırı kilo kaybeden oyuncunun son görüntüsü hayranlarını korkutmuştu. Kar talininde görüntülenen ve gelen tepkiler sonrasında, 'İnsanlar gerçekten çok acımasız. İstiyorlar ki Seren ölsün! Ben oraya temiz hava almaya gittim. Çocukluğumdan beri kar sporlarını severim. Zaten hastalığımla boğuşuyorum! Yine de 2.5 kilo aldım. Haftada bir gün serum yiyorum. İnsanları anlamıyorum.' açıklamasında bulunan Serengil'den sevindiren bir haber geldi.

FHtOj_1611486032_5354.jpg

Alışveriş yaparken görüntülenen Serengil, 'Tedavim sonuç vermeye başladı. 3 kilo aldım.' ifadelerini kullandı.

SEREN SERENGİL'E NE OLMUŞTU?

Seren Serengil'in doktorundan son dakika açıklaması geldi. Magazin gündemi 46 kiloya düşen Seren Serengil'in "Ameliyatsız yaza çıkamazmışım" sözleriyle sarsılmıştı. Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası fazla kilolarından kurtulan Seren Serengil'in son zamanlarda aşırı zayıflaması dikkat çekmişti. Seren Serengil'in zayıflığının altından büyük bir sağlık sorunu çıktı. Seren Serengil'in 'Gastrik bypass' ameliyatını yapan Op. Dr. Ersin Aksu sanatçının hastalığını Dumping Sendromu olarak açıkladı.  

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Türk sunucu, şarkıcı ve oyuncu olan Seren Serengil, 6 Nisan 1971 doğumlu. Oyuncu Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil, Şişli, İstanbul’da doğmuştur. Şarkıcı ve oyunculuk yapmaktadır. İlk olarak 1977 yılında “Sarhoş” filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynayan Serengil, profesyonel oyunculuk kariyerine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı. İlk albümünü “Ayrıldık” 1991’de piyasaya çıkaran Serengil sonrasında birçok şarkıyla müzik kariyerinde ilerlemiştir. 

Üst Alt