Son Konu

7 Şubat'ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-d9d461ed82d2c1e923389d73ef997ddd1bf200b0.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...

1. Sevilen dizi 'Yargı'nın son bölümündeki Atatürk sahnesi herkesi duygulandırdı!

2. Hakan Hatipoğlu'nun 'Survivor All Star' bazı yarışmacılarının sakatlıklarıyla ilgili sert açıklamada bulundu!

3. Hande Sarıoğlu'nun son videosundaki vitrin mankeni gündeme oturdu!

4. 'Maske Kimsin Sen' yarışmasındaki dinozora gelen yorumlar güldürürken düşündürdü!

5. Başarılı oyuncu Yüsra Geyik'in Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşadığı iddia edildi!

6. Eser ve Berfu Yenenler çiftinin 10 milyon liralık evlerinin çatısının aktığını öğrendik!

Geçtiğimiz süreçte çiftin evinde yangın çıkmıştı, eşek arılarıyla ilkiler basmıştı, yarasalar yuva yapmıştı ve evlerinin üstüne ağaç düşmüştü.

7. Buse Varol, kızı Eliz'in birinci yaş doğum gününde Alişan'ın annesiyle ayrı ayrı parti verilmesiyle ilgili konuştu!

Varol, konuyla ilgili 'Kızım Eliz'in doğum günü partisini Alişan düzenlendi. Son ana kadar Selçuk'un eşi Merve de gelecekti. Merve ve Alişan'ın yeğenleri son ana kadar gelecekti, vazgeçtiler. Saygı duyuyorum ne Merve'yi ne de kızları asla sorun konusu yapmadım. Suzan anneyle bir sorunumuz yok. Alişan'ın annesinin evde düzenlediği partiye kimse beni davet etmedi. Hepsinin acısına saygı duyuyorum ama Eliz bir daha bir yaşına gelemeyecek' açıklamasını yaptı.

Üst Alt