Son Konu

8 Mart Dunya Kadınlar Gunu İle İlgili Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
8 Mart Dunya Kadınlar Gunu Sozleri

Kadınlarımızın genel gorev ve calışmalarda paylarına duşen işlerden başka, en onemli, en hayırlı, en faziletli bir odevleri de “iyi anne olmalarıdır M Kemal Ataturk

8 Mart Dunya Kadınlar Gunu, tum dunyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam ozlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik gunu olarak kutlanmaktadır

images8martdunyakadinlargunuileilgilisozler5ad929caac583

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin 8 Mart Dunya Kadınlar Gununun Kutlu OlsunSeni cok seviyorum

Dunyada bircok insan vardır Kimi mutlu, kimi mutsuz Kimi guluyor, kimi ağlıyor Ama tum guzelliklere ve mutluluklara layık biri var; Oda şu anda bu mesajı okuyor “Kadınlar Gunun Kutlu Olsun!

images8martdunyakadinlargunuileilgilisozler5ad929cbb320c

Doğumdan olume kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu ozel gununu yurekten kutlarım

Peygamberimizin ''Cennet annelerin ayakları altındadır'' sozunun muhatabı olan tum dunya kadınlarının 8 Mart Dunya Kadınlar Gununu kutlarız

images8martdunyakadinlargunuileilgilisozler5ad929ccc2e35

Dun Sana Kızdıklarımı Bugun Ben Yapıyorum Cunku Aslında Senin Kucuk Bir Kopyanım Umarım SeninKadar Sevgi Dolu Olurum Kadınlar Gunun Kutlu Olsun

Üst Alt