Son Konu

Acıkoğretim bahar donemi kayıt yenileme

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Acıkoğretim bahar donemi kayıt yenileme

ACIKOĞRETİM FAKULTESİ 2019 OĞRETİM YILI BAHAR DONEMİ KAYIT YENİLEME DUYURUSU

Acıkoğretim Fakultesinin donemlik,kredili sistemde oğretim yapılan; Adalet, Bilgi Yonetimi, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Cağrı Merkezi Hizmetleri, Eczane Hizmetleri, Felsefe, Fotoğrafcılık ve Kameramanlık, Gıda Kalite Kontrolu ve Analizi, İlahiyat, İngilizce Oğretmenliği, Kimya Teknolojisi, Laborant ve Veteriner Sağlık, Okuloncesi Oğretmenliği, Sosyoloji, Tarım, Tarih, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Turk Dili ve Edebiyatı Programlarının 2019 oğretim yılı Bahar Donemi kayıt yenileme işlemleri Ders EkleSil ve Kayıt Yenileme Bedelinin Bankaya Odenmesi olmak uzere iki aşamada aşağıda belirtilen tarihlerde gercekleştirilecektir

13 Şubat 2019 Pazartesi gunu başlayıp
22 Şubat 2019 Carşamba gunu mesai saati bitiminde sona erecektir

2324 Şubat 2019 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yenilenecektir

Bahar Doneminde kayıt yeniletecek oğrencilere ders atamaları 30 ECTS krediyi gecmeyecek şekilde Fakulte tarafından yapılmıştır Oğrenciler Fakulte tarafından atanan dersleri tekrar ettiği dersler haric eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi gecmeyecek şekilde ust yarıyıldan ders ekleyebilir Ders eklesil işlemi yapacak oğrenciler http:kayitanadoluedutr adresinden “Kayıt Yenileme bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır Oğrenciler, bankaya odeme yapmadığı surece ders eklesil işlemi yapabilirler Bankaya odeme yapıldıktan sonra ders eklesil işlemi yapılması mumkun olmamaktadır Fakulte tarafından atanan dersleri kabul eden oğrenciler ders eklesil işlemi yapmayabilirler

Ders eklesil işlemini yapan veya Fakulte tarafından atanan dersleri kabul eden oğrenciler 20192019 oğretim yılı “Oğretim Gideri ve “Oğrenim UcretiOğrenci Katkı Payı odemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında TC kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATMlerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından,Duzenli Odeme Talimatı veya tum Vakıfbank Şubelerinden yaparak kayıtlarını yeniletebileceklerdir Mazeretli kayıtların son gunu olan 24 Şubat 2019 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığı ve Duzenli Odeme Talimatı ile saat 23:30a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar odeme yapılabilecektir Oğrenciler, bankadan aldıkları dekontun 20192019 oğretim yılı “Oğretim Gideri ve “Oğrenim UcretiOğrenci Katkı Payı odemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler Gecmiş oğretim doneminden borcu olup sadece bu borcu odeyen oğrencilerin 20192019 oğretim yılı Bahar Donemine kaydı yenilenmez

24 Şubat 2019 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve Bahar Donemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır Bahar Donemi kayıt yenileme suresi kesinlikle uzatılmayacaktır Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, “Oğretim Gideri ve “Oğrenim UcretiOğrenci Katkı Payı odemelerini yapmayan oğrenciler, 20192019 oğretim yılı Bahar Donemi kayıt yenileme hakkını kaybederler

Kaydını yenileten oğrenciler http:eek:grencianadoluedutr adresinden kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini kontrol edebilirler

20192019 oğretim yılı Guz Doneminde kayıt yeniletmeyip, Bahar Doneminde kayıt yenileten oğrenciler oğretim yılına ait bandrolu AOF burolarına başvurarak alacaklardır Bu oğrencilerden onlisans programında 5 yılını, lisans programında 8 yılını okuyacak olanların “Oğrenci Tanıtım Kartları hazırlanarak AOF burolarına gonderilecek olup 19 Mart 2019 tarihinden itibaren “Oğrenci Kimlik Kartlarını teslim ederek yeni duzenlenen “Oğrenci Tanıtım Kartlarını bağlı oldukları AOF burosundan alacaklardır

Şifresini kaybetmiş veya hatırlamayan oğrenciler AOF burolarından yeni şifre alabilirler Kayıt yenileten oğrenciler ders kitaplarını 02 Mart 2019 tarihine kadar AOF burolarından alabileceklerdir

Kayıt Yenileme, Program ve Oğrenci Kılavuzlarına http:kayitanadoluedutr adresinden ulaşılabilir

Üst Alt