Son Konu

acil yardım zor bir şart

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben ünv öğrencisiyim sağlık durumu bölümü öğrencisiyim ya ben hastanede staj yapıyorum işte bir çok kız öğrenciyle muhabbetim var ama birinden baya hoşlandım bir iki hafta eksik konuşuyoduk selam meraba falan sonradan sohbet dahada koyulaştı lakin haftada bir gün yalnızca hastanede görüşebiliyorduk yani stajda bir gün beraberdik onunda bir kaç kız arkadaşı var işte onlarlada konuşuyodum içlerinden biriyle baya arkadaş canlısı olmuştuk hatta çıkıyorlar dedikodusu çıkmış lakin ben o kadar birşey düşünmedim yani zaten diğer kızdan hoşlanıyordum fakat pozitif konuşamıyorduk sonra işte bir ara kantinde beraber oturduk öteki ark telefonu bende vardı zaten muhabbet açtık sırası gelmişken konu açıldı telefonu istedim verdi numarasını sonra hastaneden dedi çıkıcam ark buluşacam istersen sende gel seni ark falan tanıştırırım bende gidemedim işte öğretmen gelirse beni serviste görmezse düşük not verebilir yüz göz elde etmek istemem hocayla söyledim hazır daha sonra görüşürüz söyledi ve giderkende bana öpücük gönderdi bende anlamadım yani durup dururken sonra bir iki gün baya mesajlaştık daha sonra geç msj atınca niçin geç msj atıyorsun söyledim işte ben erken atıyorum fakat sana geç geliyor söyledi ertesi gün tekrar msj atıyorduk ben tekrar kız azıcık geç msj atınca ya ne yapıyorsunda bu değin geç msj atıyorsun deyince kız işte bişey diyecem bu dek sabah akşam mesajlaşmamız gerekmiyor dedi sonra bir kaç msj daha attım yanıt gelmedi valla daha sonra kendime egemen olamadım aradım açtı telefonu konuştuk işte konut işleri var söyledi niçin msj yanıt yazmıyon dedim işte kontürüm tekrar söyledi yarın hastaneye gidecek misin dedim gidebilirim dedi daha sonra neyse kontürü bitmişse en iyisi
benim aramam aradığımda teli meşgule atıyordu maksat hastanede ise bende gidip görücektim valla kaç kere aradım meşgule verdi telefonu bu defa dayanamadım ben hastaneye gittim kız hastane de idi niçin telefonu meşgulde hep söyledim işte ark çok yani konuşuyorum bazen de ameliyatlara giriyorum söyledi valla pekte konuşamadık bana hayırdır ne oldu niçin geldin bugün stajınızda yok ne oldu söyledi güya neden geldiğimi bilmiyormuş gibi bir moda girdi valla bende baya sinir oldum msj atmamaya arama yapmamaya karar verdim bundan böyle o bilir yani geri çekilme moduna girdim seviyorsa o bir yerden bana ulaşır çünkü baya şımarttık konuşmadı doğru doğru o gün havalı bir şekilde kız ark gidip by by hadi sonradan görüşürüz dedi ARK UZUN BİR AÇIKLAMA OLDU SABRINIZ VE YORUMLARINIZ İÇİN ŞIMDIDEN TEŞEKKÜRLER

Üst Alt