Son Konu

Acılı Aşk Hikayeleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acılı Kısa Aşk Hikayeleri

Huzunlu Bir Aşk Hikayesi

Gunun birinde kucuk bir kız kendinden yaşca buyuk birine aşık olur ama ilk defa yaşadığuı bu duyguyu icine sindiremez hale gelir hayatında ilk defa aşık oluyordurİlk defa boyle karmaşık bir duyguyu yaşıyor olması ona yetiyordurVe bir gun bir karar alır ve sevdiğinin kapısına gider sevdiğinin annesi acar kapıyı kucuk kıza sorar
Kızım kimi aradın?seni tanıyamadım dader
Kızda :
Teyzecim oğlunuzla goruşebilirmiyim??diye sorar
Tabiki der
cocuğun odasına gider cocuğu cağırmak icin oğlum seni gormek isteyen bi genc var kapıda der cocuk biraz bekletsene anne işm var hemen geliyorumanneside tamam oğlum biraz bekletirim der cıkar odadan
kız kucukken aşık olduğu cocuğa 17 yaşına geldiğinde soylemek istediği şeyleri toparlamaya calışırken bi ses boler heyecanını:
KUCUĞUM beni gormek istemişsin nedenini sorabilirmiyim der
Kız bi anda soyliyeceklerini unutmuş bir halde :
Evet ama biraz utanıyorum der
Genc utanıcak bişey yok kucuğum ne derdin varsa anlat zavkle dinlerim der
Kız :
Başka bir yere gitsek orda anlatsam olurmu ?der Genc :
Tabi kucukğum neden olmasın ustume bişey alıım hemen geliyorum der
Kız cok heyecanlıdırCocuk ilk defa odasının kapısını kilitlememiştir o gun
Kız ve oğlan bir parka gitmeye karar verirler giderken nolduysa bir anda kıza bir araba carpar ve kız malesef olur cocuk eve uzgun gelir annesi cocuğu kapıda beklemektedir
Oğlum odana girdim heryere ''KUCUĞUM'' yazmışsın ne demek bu diye sorar cocuk uzgundur :
Anne ben kucuğumu kaybettim der ve odasına cekilir
Annesi anlam veremez cocuğunun sozlerine ve o kızı aramaya cıkar evden kızın evini bulur fakatkızın evde olmadığını soyler annesi nerde olduğunu biliyormusunuz der oğlanın annesi tabiiki der genc kızın annesi ve yola cıkarlar annesinin genc kızın evini bulması 4 gununu almıştırryolda bi mezarlığa girerler ve kızın mezarı başında annesi kendini tutamaz ve başlar ağlamayanoldu der oğlanın annesi kızımı 4 gun once trafik kazasında yitirdimve cok uzgunum der ağlamam ondandırkadın kızınızın evinizdeki odasını gorebilirmiyim der kızın annesi olur der ve eve doğru giderlerKızın odasıda ilk defa kilitli değildir iceri girerler ve oğlanın boy boy fotoğrafları kızın duvarında asılıdır bizim eve kadar gelebilirmisiniz hanımefendi der oğlanın annesi giderler oğlan evde kendini asmış ve elindeki kağıtta
YANINA GELİYORUM KUCUĞUM YANINA GELİYORUM
yazısı vardır

Bir Bitişin Hikayesi

Tam tamına 17,5 yaşındaydım o gun Butun eğitim hayatımı adadığım ve sonunda başardığım universitemin bahcesinde onunla konuşup bir ilişkinin temellerini atmak uzereyken kucuk bir cocuktum Gunu birlik ilişkilerde, gecici flortlerden hoşlanmadığımı belirtecek kadarda buyuk Universite hayatinin başlangıcı bu muhteşem birlikteliğinde başlangıcı oldu Gunler buyuk bir hızla geciyor ve her gecen gun aşkımızda ayni hızla buyuyordu
Once toplumdan, sonra da okulumuzdan soyutladık kendimizi Her anımızı baş başa gecirmekten, İstanbulun keşfedilmemiş yerlerin gezmekten buyuk keyif alıyorduk Onun dinine cok bağlı olması, benim bugune kadar bilmediğim gormediğim şeyleri yapıyor olması hoşuma gidiyor, ben de her gun yeni şeyler oğreniyordum
Bu aşk romanlarından fırlamış mutlu gunler daha doğrusu seneler 4 yıl surdu Kesintisiz 4 yıl Bu arada o benim aileme, bende onun ailesine girmiştik Evleneceğimiz gunler sayiliydi
5 yılımıza girdiğimiz ilk gunlerinde her şey alt ust oldu hayatımda Senelerdir gormediğim bir arkadaşımı ziyarete gittim ve aşık oldum Hayatımızda başka insanlar olmasına rağmen bu garip duygusal cekim bizi yakaladı, ama hemen kendimizi toparlayarak uzaklaştık İşte yine ben eski bendim Her şeyi cozmuş ilişkime sağlam bir şekilde donmuştum Doneme mimiydim yoksa Bir kac ay sonra İnternet ve chat ortamını keşfettim Seneler sonra ilk kez farklı erkeklerle konuşmak gercekten ilgincti gelmişti İleri gidip teflonlaşmaya ve hatta bir kac kez goruşmeye bile vardırmıştım işi Ama hep kendimi haklı cıkaracak sebepler aradım Kotu bir şey yapıyordum, onu anlatmıyordum Yada bana oyle geliyorduBaşka bir adama aşık olmamla başlayan kavgaların, tartışmaların yerini şimdi chat kavgaları almaya başlamıştı Bu seferde netten yuzunu bile gormediğim bir adama aşık olmam, olayın patlama noktası oldu Cunku artık sozlerin yerini tokatlar almıştı Cıktığım tatiller, goruşmeme kararları, ilişkiyi kurtarma cabaları hicbir işe yaramıyordu Elimizde hicbir şey kalma misti artık Bizi bir arada tutan o guclu bağ,aşk,sevgi,saygı,hoşgoru Hepsi ucup gitmiştişaşkındım nasıl bu hala gelebilmişti her şey Bitmeliydi Bitecekti Ve bitti 5 yıldonumumuze 1 ay kala bitti buyuk aşk masalıBiliyorum Ben suclu gorunuyorum Ama hala kendimi haklı cıkarmak icin cok fazla sebep bulamıyorum Pişman mıyım Hayır 23 yaşındayım artık ve elimde kalan hala bitmemiş bir okul İlişkim bitti ama okul hala duruyor Aşk mı bir daha asla

Üst Alt