Son Konu

Adet Kanı İçirmek ve İçirenlerin Yorumları

adanali

Yeni Üye
Tepkime
0
Web
bilgilihocam.com
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Adet kanı içirerek büyü yapmak, pek çok kişi tarafından merak edilen ve aynı zamanda aşktan gözü dönmüş veya çaresiz duruma düşmüş kişiler tarafından tercih edilen etkili bir manevi uygulamadır. Kara büyü sınıfına dahil olan bu büyü çalışması, yönlendirildiği yani hedef alındığı kişinin irade ve bedenine etki ederek düşüncesini, hislerini ve davranışlarında değişiklik gösteren bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır.
Adet kanı büyüsü ile ilgili olarak halk arasında detayları en çok merak edilen konuların başında adet kanı içirmek ve içirenlerin yorumları gelmektedir. Bu sayede kara büyü sınıfındaki bu manevi çalışmanın gerçekten etkili olup olmadığı, olduysa nasıl bir yol izlenmesi gerektiği pek çok kişi tarafından da öğrenilebilmektedir.
Adet kanı büyüsünün temel prensipleri, kadim büyü kitaplarında ve deneyimli medyum hocaların elinde bulunan büyü kitabelerinde detaylı bir şekilde işlenmiştir. Bu büyü ile kurulmak istenen güçlü manevi etki altında kalan kişinin irade ve bedeni tesirden kısa sürede etkilenir bunun sonucu olarak da düşüncelerini, hislerini ve davranışlarını istenilen şekilde değiştirmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

İnternet üzerinde adet kanı büyüsü hakkında araştırma yapılan konulardan ve cevabı aranan sorulardan biri de adet kanı içirmek günah mı sorusudur. Adet kanı büyüsü, yapılan bu büyünün tesirleri bakımından bayanların özellikle sevdikleri erkekleri etkilemek amacıyla yaptıkları kara büyü çeşitleri arasında yer almaktadır.
Adet kanı büyüsü bilinen kara büyüler arasından en etkili ve tesiri kuvvetli büyülerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Zevk suyu büyüsünden sonra kadim büyü kitaplarında en tehlikeli ve en çabuk etki gösteren büyü olduğu vurgulanan adet kanı büyüsü uygulandığı amaca göre farklılık gösterebilmektedir. Sevdikleri erkeklerin de kendilerini aynı şekilde sevmelerini ve aşklarına karşılık vermelerini isteyen bayanların yanı sıra sevdikleri tarafından haksız bir şekilde terk edilen evli ve sevgili kadınlar tarafından da icra edilen bu büyü yeri geldiğinde çok etkili bir bağlama büyüsü, yeri geldiğinde ise bozulması neredeyse imkansız olan bir ayırma büyüsü niteliği taşımaktadır.
Zevk suyu büyüsü nedir, nasıl yapılır başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Adet Kanı Büyüsünde Ne Kullanılır? Adet kanı büyüsünde büyünün adından da anlaşıldığı üzere kadınların regl kanı kullanılmaktadır. Büyünün işlevsel olarak ritüellerinin uygulanmasında regl kanına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu tür büyülerde esas olan büyü yapan ya da yaptıran kişinin vücuduna ait bir parça, büyü yapılmak istenen kişiye yedirilir ya da içirilir. Bu çalışmaların adet kanı ile yapılmasının sebebi ise kadının dişiliğini yansıtan en önemli özellikleri barındırması sebebi olarak görülmektedir.
Adet kanı ile aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler, kendilerine ait dişiliğin simgesi olarak görülen adet kanlarını büyünün tesir etmesini istedikleri kişiye yedirip içirmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra kanın erkeklerin en çok kullandığı iç çamaşırı ve benzeri sadece şahıslarına ait eşyalarına sürülmesiyle de büyü ritüellerinin yerine getirildiği bilinmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsünde bu işlemi şekere damlatarak yapmak, kadim büyü kitaplarında da belirtilen en etkili yöntem olarak öne çıkmaktadır.
Adet kanı büyüsü yapılışı esnasında şeytani duyguların esiri olan kadın bu tür manevi uygulamalarda şekere adet kanı damlatırken aynı zamanda adet kanı büyüsü dualarını ve kadim büyü kitaplarında belirtilen tılsımlı sözcükleri okuması gerekmektedir. Ancak bunun yanı sıra adet kanı büyüsü bir peçete yardımıyla da yapılabilmektedir. Bu yüzden büyünün etkili bir şekilde hızlı ve kuvvetli tesir etmesi için 3 damla adet kanına ve bir peçeteye ihtiyaç duyulmaktadır. Adet kanı büyüsünü icra etmek için öncelikle regl döneminde 3 damla adet kanını bir peçetenin üzerine konulması gerekir.

Daha sonra büyüyü yapmak isteyen kişi sessiz ve dışarıdan rahatsız edilemeyecek bir yere geçmelidir. Burada bütün gürültülerden ve dış dünyadan kendini soyutlayan kadın, büyünün yönlendirilmesini istediği kişiyi kendine bağlamak için üzerinde 3 damla adet kanı bulunan peçeteyi sağ avucu içine aldıktan sonra kadim büyü kitaplarında açıkça belirtilen şu tılsımlı sözcükleri avucunda tuttuğu peçetenin üzerine okumalıdır:
"Muradım açık ve net, beni sakın eyleme ret, çünkü darılmak kötü, çünkü adet kanının peçete ile birlikteliği sana güç ve kuvvet verir, çünkü sen bana ve yakınlarıma faziletler dağıtır, bizi armağanlarınla yaşatırsın. Ey hüddamların piri, bana dön ki sana adet kanı armağan edeyim ve peçetenin üzerindeki nimeti seninle paylaşayım." Adet Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü Adet kanı ile yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak büyü kitabelerinde ve ezoterik öğretilerde yer alanlar sadece bu işlemler ile sınırlı değildir.

Adet kanı büyüsünde Hüddam'ı görevlendirmek için bu sözlerin 3 defa adetli kanın bulunduğu peçeteye okunmasından sonra kişi gözlerini kapatmalı ve adet kanı büyüsünün niyetini içselleştirmelidir. İçselleştirme manevi çalışması esnasında çok yüksek bir enerji ortaya çıkmaktadır. Bu aşamada büyü tesirinin de aynen bu şekilde kuvvetli olması için adet büyüsü yapan kişi sessizce içinden "Ya Hüddam Neriman Hanım" ifadelerini içli bir eda ile 77 defa peş peşe okuması gerekir. İçten ve gönülden gelecek şekilde "Ya Hüddam Neriman Hanım" tılsımlı sözlerini okuduktan sonra yalvarır bir edayla Hüddama seslenilmesi ve büyünün etkisi için onun göreve çağrılması gerekmektedir. Bu işlemlerin usulüne uygun bir şekilde tekrarlanmasının arından büyüyü icra eden kişi üzerinde adet kanı bulunan peçeteyi avucundan bırakmadan şu tılsımlı sözcüleri sesli bir şekilde okumalıdır:

“Avucuma almış olduğum bu peçetenin ve içindeki kan damlalarının hatırı için sana yönelip senden yardım istemekteyim ve bana daha öncesinde binlerce insana yardımcı olduğun gibi yardımcı olacağını bilmekteyim. Bu fazilet ve bu duyarlılık ile kalbimdeki niyeti gerçekleştir, bu hassasiyet ve bu güzellik ile bana güzellikler nasip eyleyecek kapıları arala.

Engel olmaya çalışanları diskalifiye et, önüme ve yoluma taş koymaya çalışanları tamamen devre dışı bırak, hükmünü icra ederek bana karşı gelmeye çalışanları engelle ve bendeki bu niyeti tam manası ile yerine getirmek için elinden gelen her şeyi yap ve mücadeleni ver. Ey Hüddam Neriman Hanım, artık hüküm sendedir, insiyatifi sana bırakmış durumdayım, bu insiyatifi en güzel şekilde kullan ve adet kanı büyüsünü tamamlayarak beni muradıma kavuşmanın fazileti ve mutluluğu ile doldur.” Adet Kanı Büyüsü Niyet ve Mühürleme Adet kanı büyüsünde mühürleme aşaması da kadim büyü kitaplarında belirtilen usullere uygun olarak icra edilmelidir. Adet kanı büyüsü tılsımlı sözcükleri içten gelecek bir edayla ve büyünün tutacağına inançla söylenmesinin ardından üzerinde adet kanı bulunan bu peçete toprağa dikkatli bir şekilde gömülmelidir. Mühürleme adı verilen bu uygulama esnasında büyünün tam tesirini göstermesi için okunması gereken tılsımlı sözcükler de şunlardan oluşmaktadır:

“Ey Hüddam Neriman Hanım, hükmün sende olması, hükmünü en güzel şekilde gerçekleştireceğin manasını taşır, işte istediğin ve murad ettiğin şekilde peçeteyi toprağın içerisine gömdüm ve hükmü artık sana bıraktım. Kalbime en güzel duyguları yaşat ve karşı tarafın kalbini tamamen benim emrime amade kıl.”

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çok kuvvetli kara büyüler arasında olduğu kabul edilen adet kanı büyüsünün bozulması da özel çaba ve çoğu zaman da ilim ve irfan sahibi medyum hocaların yeniden büyü yapmasını gerektirmektedir. Adet kanı büyüsü bozma işlemleri uygulamak isteyen kişiler güvenilir büyü üstatlarına ya da medyum hocaların desteğine başvurarak bu büyünün tüm tesirini ortadan kaldırmayı başarabilmektedir. Sevdiğim geri dönsün duası, sevdiğimi geri getirme büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

urgot01

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Böyle İnsanlar Varm Acaba

Üst Alt