Son Konu

Admin nasıl çıldırtılır!?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Admin nasıl çıldırtılır!? selamlama selamlama naber? iim senden? iim bende tşk adminim bugun fazla şıksınız tşk ederim adminim bugun dişleriniz pek beyaz tşk ederim adminim yeter ulan selamlama naber iyim sen nasılsın iim bende adminim efendim canım cay içermisiniz yok tşk kahve sagol nescafe hay senin admin kardeş selam basit gelsin sağol ee sen nasıl admin oldun anlatsana bende olacam meşgulüm daha sonra olurmu olmaz adminsen ilgilenecen benle senle belediye ilgilensin belediye yemi başvuracaz oof off banladım kendimi hedi eyvallah Admin bey fazla güzel konu kitliyorsunuz Sizin kadar güzel konu kilitleyen admin görmedim Ayrıca konuları bütün yerine taşıyorsunuz yani nasıl başarıyorsunuz bu kadar şeyi yapmayı inanamıyorum Ve saniyede çift dikiş atma yeteneğiniz var aileden gelen bir yetenek mi? Yan bundan başka çok güzel banlıyorsunuz,beni bi kez banladınız ordan biliom yaniÇok kibar,açıklayıcı,dersverici,didaktik ve empatik bir şekilde ip'imi banlamıştınızO günden sonradan hayatım değiştiBazı şeyleri öbür görmeye başladımSiz benim hayatımı olumlu yönde değiştirdiniz Yeter ulannnnnnnnnnnnnn! slm adminim selam duyduğuma tarafından bir adminmişsiniz evet öyleyimdir ve bide gönlübol biriymişsiniz evet fazla gönlübolumdur e hadi o zaman bana bi 1000 rep verinde inanayım ne güzel topic açıyorsunuz söz aramızda en çok sizin konular okunuyor yok canımmmmm abartı vallahi diyorum teşekkür ederim eeeeeeee ? ne eee si? mesaj sayısı defolllllll benim hiç adminim olmadı size en süper admin diyebilir miyim? olinde incek varr!! ne alakası var ben yağcımıyım tehessüf alıntı​  

Üst Alt