Son Konu

Admin tutuklanirsa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Admin tutuklanirsa Polis: Adın ne? Admin: Admin Polis: Ne admini olm adın ne? Admin: Ha tamam hamit Polis: Hamit ne iş yapıyorsun Admin: Adminim Polis: Orasını anladık başka ne meslek yaparsın Admin: Baba parası yiyorum Polis: Bak sen Admin: Bir yanlamasına da başkalarına yedirtiyorum Polis: İyi bakalım Admin: Beni niçin aldınız Polis: Sen yasaklanmış olan bütün metaryelleri paylaşmışsın sitede Admin: Ben değilki site paylaşmış Polis: Olm çıldırtma beni sen hiç hayatında dayak yemedin illaki (Karakolda dayak değil diyenlere) Admin: Yemiş olabilirim de olmayabilirimde Polis: 24 saat her tarafında dönüşümlü 2 adet jop birisi 12cm birisi 24cm Admin: santim mi bunun jop olduğundan eminmisin? Polis: Görürsün birazdan Admin: işlenmiş da herkesin ortasında olmaz Polis: kapat sunucularınız nerede Admin: Amerika Polis: Demekki dış güçlerden de yardım alıyorsunuz Admin: Parası ile falla parayı veren düdüğü çalar Polis: İyi bakalım ne değin Admin: 350YTL yıllık Polis: Demekki bu kadar ucuz amirim bizim karakola da site yapalım mı ? Admin: Eğitim ve resmi görevli sitelere indirimde yapıyoruz ( Bari yandık gider bacak herif kapatalım) Polis: Hımm asp destekliyormusunuz? Admin: Oo komserim sende asp destekli hostu bu fiyata bulursan hemde bu reseller Polis: o ne bir etnik grup mu ? Admin: Ne grubu abi niyeti bozduk grup mu karar verdiniz Polis: Reseller kim ? Admin: Amcamın oğlu tövbe pişmanlık Polis: Adı reseller cet adı ne ? Admin: sağlamverir Polis: Reseller sağlamverir bulun bu adamı bana Admin: Sorgum bitti mi Polis: dur bekle hele acelesi değil Admin: abi siteyi suspended yapsak bir kurtuluş yolu yok mu? Polis: suspended kim ? Admin: Asın beni Polis: demekki geniş çalışıyorsunuz başka kim var Admin: bandwith Polis: aha bunların hepsi tanıdık olmayan mı ? Admin: evet bundan başka bir gigabit var Polis: tamam bunların hepsini araştırın olm bir dere getir sen içermisin? (Karakolda ikram değil diyenlere) Admin: zehir var mı ya asın yada zehirleyin Polis: bekle hele Admin: cefa yapıyorsunuz dimi Polis: Karakolda dayak vb olaylar yoktur sapıtmayalım (Bakınız yukarısı) Admin: kararımı bekliyorum Polis: 1 Nisan Admin öldü tebesircom  

Üst Alt