Son Konu

Ailem mi, eşim mi? :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba,
İsmim Melike 26 yaşındayım On yıl önce babamın eski eşinden çocuğu, ben on altı yaşındayken bizimle yaşamaya başlamıştı Benden 7 yaş büyüktü ve kazanç gelmez annem ve babam benimle ilgilenmeyi kesti Benimle fazla uğraşırdı, ilginç garip, can sıkıcı şeyler söylerdi bana kimse yokken,saçma hareketler yapardı 16 yaşındaydım ben, o da askerden gelmiştiYaptığı bir yanlışı söylediğimde, nazikçe söylesem bile babam benim üzerime yürür, aralıksız bana bağırırdı Hatta annem beni ''döverdi'' Aradan birazcık daha süre geçti, üniversiteyi kazandım bu vesileyle onun yaptığı o iğrenç şakalar, konuşmalar ve davranışlar biraz daha büyüdü Bu kez bana yaklaşmaya çalışıp, elimi tutmaya çalışıyordu Babalarımız bir, yani ben onun kardeşiyim! Ilk başlarda hatalı algılıyorum diye kendimi kandırmaya çalışıyordum lakin dayanamayıp gidip babama anlattım Hiç unutmadım, babam beni feci bir şekilde dövdü, annem bana ağza alınmayacak şeyler söyledi Hepimizin sağdan soldan duyduğumuz şeyler, ''Sen aranıyor musun'' tarzından cümleler söyledi bana Bunu kaldıramadım, evi terkettim Kazandığım üniversite aynı şehirdeydi, yatay geçişle diğer bir şehire gittim ve son sınıfta birisini çok severek evlendim Bunları eşime anlattığım zamandan beri çok büyük bir kin besliyor Yaklaşık 6 ay öncede koskocoman bir kaza geçirdim ve 3 hafta yoğun bakımda kaldım Annemlerin bundan haberi oldu Fakat ölümle boğuştuğumu mahsus o üvey abimin oğlunun sünnet düğününde ben şayet ölecekken şarkı söyleyip oynadılar, bile bile Her neyse, iki haftadır ailemle irtibat kurmaya başladım Çok özür diliyorlar ve yanıma gelmek, uzun vakit yanımda kalmak istiyorlar Eşim ise muhakkak istemiyor, eğer buna izin verirsem beni terkedeceğini söyleyip duruyor

Onu sahiden çok seviyorum ve son günlerde de bu sebepten iyice agresifleşti, sinirlendi Hatta bu yüzden kavga ettik ve şuan konuşmuyoruz birbirimizle Siz olsanız ne yapardınız

Üst Alt