Son Konu

alacakaranlık şafak vakti kitap özeti

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
akşam karanlığı şafak vakti kitap özeti

Serinin bana kadar en hoş kitaplarından olan Şafak Vakti'nde olaylar hızla gelişiyor ve okuyucuyu sürüklüyor Okuduğum kitaptan kendim sizlerle birşeyler paylaşmak istiyorum

Bella yeni bir hayata başlamıştır Yeni bir okul, yeni bir çevre, yeni bir otomobil Edward'ın hediyesi olan bir Mercedes GuardianTabi birde bol limitli kredi kartları

Bella ardına bakmadan çekip dışarı giden Jacop için endişelenmektedir Hiçkimseye birşey söylememiş, haber bırakmamış yalnızca çekip gitmiş olan Jacop için Kimse onun yerini bilmiyor bu konuda us yürütemiyordur

Düğün günü gelip çatmıştı Bella heyecanlı, olur ya biraz kararsız fakat Edwarda olan aşkından belirlenmiş Alice düğün için Bellayı hazırlar, anne ve babasıda düğünde hazırdır Son anda çıkıp gelen sürpriz misafir Jacop'ta düğünü kaçırmaz

Heyecan batmış düğünün arkasından Bella ve Edward balayı için bir adaya giderler Bella burda hamile kalır ama bir terslik vardık Bebek gerekenden daha ivedi büyümekte ve Bellaya zarar vermektedir Hemen eve dönen çiftin acı doymuş günlere başlar

Bella doğum yapacak, vampir olacak ve Volturilerle savaşacaktır Akıcı, elinizden bırakamayacağınız bir kitap olacağına eminim *

Üst Alt