Son Konu

Aldatma Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aldatma Sozleri
Aldatma Sozleri kısa

Aldatma Sozleri

Sana Harcadığım Zamana Lanet Verdiğim Değer Haram oLsun

Herşeyden vaz gectim Sen Beni Aldattın ya Ben işte şimdi Bittim

bakma Artık Arkana Yolun Acık Olsun Adın ihanet Olsun

Aldatılcak kadar uzmedimki Seni Nefret edicek kadar Aldattın beni!

fazla Değer Vermiceksin Karşındakine guvenip ihanet ettirmiceksin kendine!

seni sevdim beni sevdiğin icin sana taptım beni birazda olsa yuksek gorduğun icin eh be vijdansız nerden bileyim beni aldatacağını lanet olsun lanet o sana şimdi allahından bul

Aldattın ya işte Şimdi Sana gule gule

Unutma Gun Gelir Devran Doner Arasın Bu Beni Başkasında Bulamazsın Aynı Aşkı başkasında!

Hayatta kimse icin aglamaya degmez Aglamaya degenler zaten aglatmaz Birgun aglaman gerekirse basini dik tut ki Gozyaslarin seni aglatan kisi kadar alcalmasin

BENİ ALDAT AMA KENDİNİ ALDATMA

kenardan be geceyim yol senin olsun ben zehir iceyim su senin olsun bir tane sewgili bulmuşsun hayırlı olsun bir tanede bende war haberin olsun

HAYATTA KİMSEYE DEĞERİNDEN FAZLA DEĞER VERME CUNKU HAYAT ACIMASIZDIR İNSANLAR İKİ YUZLU

NEDEN GİTTİN GOZBEBEĞİM SENİ COK SEvMİŞTİM SANA DEĞER VERMİŞTİMBEN SENDEN OĞRENDİM YANLIZLIĞI!

Kır Kalbimi Gonlun Olsun, Al Herseyim Senin olsunSimdi Baska Kollardayim, Buda Sana KAPAK OLSUN

Ben Aldatılsamda Gururumla Cıktım Yola, Sen Beni Aldatsanda Gururun Ayaklarımın Altında

Aldatılmak Varsa Aşk da Butun İhanetler Başlar Yavaşca

beni Seni ihanet icin aldatmak icin sevmedim, Seni Butun ihanetlerden Adiliklerden korumak icin sevdim Aşkım

Ne Aldatmak Yakışır Bana Nede Aldatılmak Yakışır Benliğime

Üst Alt