Son Konu

Alemin en Kral Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dun yaşadım Sevdim Seni, Bugunu Yaşıyorum Seviyorum Seni

Biz Ne Sevgiler Gorduk Gulum Seni Seviyorum Derken Sahtekarların Dunyasını Ezberledik Gulum

Kral Olmak Varsa Alemde Seviyoruz Bizde, Kalp Taşıyorsak Bu bedende Aşkımız Vardır beLLi

Seven Unuturmu Sence? ben Sevdim Halimi gordunmu geLipte, iciyorum Sensiz Her gece Kasetler bitti Artık şarkılar Bile Dayanamıyor Halime

Zaman Nasıl geciyor Seni Duşunerek bir bilsen Dakika Saniye ile yarışıyor Akrep ise seni duşunmeme izin vermiyor

Biz 3 kuruşluk adma değiliz dostum bize 5 kuruşluk şekil yapma

Yaparım Bu Alemde Şeklimi Gordunmu Geldim Merkeze Soyledim kelimeleri Senin gibi Adamlar Arkamdan gelemez Kocum yavaş yavaş ilerle daha toysun dostum

Biz Kaşarlanmış Sevdaların Arasında Tost Makinası Olmadık Guzelim

Cezaevi Oldu Yuvamız Sevdalıyız Aşkımız icin Yatarız

Alkol Damarlarımda Gezerken Sigara Ciğrelerimi inletirken, Yalnızca Sevdanın Acısını Cektim icimde

Delikanlı Gibi Seven Adama Yoktur Kural da Kral da , Light Gibi Seven Adama Vardır Kural da Kral da

Biz Sokaklarda Koşmayı Oğrendik Gulum, Ekmek Parası icin Savaşmayı Oğrendik, Sevgimiz icin Cinayetleri Ezberledik

Biz Hayatı tesbih taşlarının Arasında Elimizden gecirdik Gulum, Bize Koymaz EN Kral oLum!!!

Gozlerine Bakınca Gordum Kendimi, Kendime Bakınca Gordum Gozlerindeki Sevgiyi

Seni Dun Gece Ruyaralarımda Gordum Bu Gece iSe hayallerimde yaşatacağım

Siyahım Matemine Kapılsada hayatım, Siyahlıklar icinde Benim hayatım

Biz Sevdikmi Namusumuz Gibi Severiz Şerefimiz Gibi Koruruz

Bizim Sevgilerimiz Yalan Değildir Sevdikmi Kral Gibi Severiz, Sevdiğimiz icin oLursek Şiirlerimizke Gomuluruz

Sevdiğimin Yanında Bulurum Kendimi, Aşkım icin Olurm Deli, Ne Kral Dinlerim Ne Deli, Hepsi Seyir eder Sevgimi

Biz yere Duşen Sevgilerimizi Topladık yeniden Sevmek istedik, Bu Alemde En Kral Sevgi Bizimdir Aşmkımız hep Ebedi

Sevgilere Yureğimi Kapadım Artık Gonlum Olmuş Tarumar Ben Olmuşum Derbeder, Sevmemki Artık kimseyi O benden Gitti Gideli

Sevgiler insanı mutluda eder mutsuzda, her sokakta bir anım olsada son sozum sana elveda

Biz Kral Sevgilerin Onunden Gittik Biz Kral Sozler Yazıp Aşıklara Verdik Ve Biz En Kral Aşkları Yaşayıp Kralların Koltuğunda Efsane Olduk

Arkadaş sen hic olumun golgesinde ozgurluğu yaşadınmı kahpesine ibnesine kurşun yağdırdınmı hic bir garibanın elinden tutupta kadere rest cektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parcalanmış vucudum dağılmış cenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen ozgurluğumu bekliyordum…

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TOVBEKAR

COCUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İCİN YASAR DOSTUMUZ İCİN OLURUZ VEDE HİCBİR ZAMAN HİC BİR YERDE HİC KİMSEYE HESAP VERMEYİZ

Her agladiginda gozlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu dusun,aglarken cok aglamada o kursunlar beni oldurmesin

Biz sevgiliye cicek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz biz feleğin cemberinden gecmiş alemci gencleriz…

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam oldurmek nede harac kesmektir delikanlılık akşam olunca evine ekmek goturmektir…

OLmek icin sebebim Yoq AmA yasamaq İcİNdE SINIRDAYIM

Eger birgun gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cunku kursunu beynimde…!!!

Varlığınla başlayan bir gunun yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hic Sensiz Kalmazdım
Sen geceyi bana bela ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim…
HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo…………………

…… AMa hic KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır
Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni!

Kaldırımları uzerimize Yorgan Gibi Cektik Bize bir adım gelene biz On adım Gittik Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek Kolay mı Bu dunyada Serseri Damgası yemek Kolay mı be Guzelim sevilmeden sevmeK

Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yurekten olumune severiz farkımız tarzımız …… Serserisiyiz

HaksIzLIk Onunde EgiLmem Cunku HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurumßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELindeßen YazarIm ßen SiLerim!’

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

Yol sen olsan yorulmadan yururum Ruya sen olsan hep uyurum Gece sen olsan sabahı hic istemem Son nefesi m sen olsan şimdi OLURUM!

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

bendeki a$k ate$i cehennemi kiskandirir
ben son sozumu soylersem eğer geri donuşu yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler cokturrr

ben seninle toğrağa girerim diyenleri cok gordum ben oyle diyenleri toğrağa hep yanlız gondum

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada ve istersem bir adama dunyayı zindanda ederim Biz nabza gore şerbet verenlerdeniz Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı cıkartana yediririm

Kiymet bilmeyen kalbe sevgim haram,yolunu bekleyip gelmeyene
yazıklar,sevdim deyipte aldatana lanet,beni sonsuza kadar sevene bu
canim kurban olsun!!!

Her genc delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genc kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar kuculduysen Ben senin uğrunda olumu goze alacak kadar buyudum demektir…

Kimine gore adamız, kimine gore yalanız Hepiniz rahat olun biz adamına gore muamele yaparız…

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Cıkaranın Derdi Oluruz
Dalımızı Kıranın Ağacını Kokunden Sokeriz
Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Gorunuşum Serseri aMa Gonlum Şahane

Yaşamak İcin Yalvarmadık Olmek İcinde Yalvarmayız

Üst Alt